ADASO’da ‘Kıvanç’ dönemi resmen başladı

11 Temmuz 2013 - 13:03

ADANA - Adana Sanayi Odası’nda (ADASO) devir- teslim töreni ve görev dağılımı gerçekleştirildi. ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, seçimin geride kaldığını, artık hizmet sürecinin başladığını belirterek, “Hep birlikte Adana sanayisini geleceğe taşımayı hedefledik.” dedi.

Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, Başkan Yardımcısı İsrafil Uçurum, Katip üye Rafet Milli ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı devir teslim töreninde, Adana Sanayi Odası’nın devam eden projeleri ve çalışmaları ile ilgili bilgi veren eski Başkan Sadi Sürenkök, “Bu bir hizmet yarışıdır. Seçim sürecinde yaşananları geride bırakmalı, ileriye bakmalıyız. Seçilen arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, başarılar diliyorum.” dedi.

ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç da seçim sürecinde yaşananların geride kaldığını belirterek, “Şimdi hizmet süreci başladı. Adana ve Adana sanayisine hizmet etmek için kenetlendik. Sizlerden aldığımız hizmet bayrağını daha ilerilere taşımayı hedefliyoruz. Sizlerin de her zaman desteğini bekliyoruz.” diye konuştu.

Adana sanayisi için yeni bir sayfa açıldığını ifade eden Kıvanç, “Yeni dönemin Adana sanayisi için güzel ve parlak günler getirmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Şahsıma ve arkadaşlarıma gösterilen teveccüh ve güvene teşekkür ediyorum.” dedi.

Kıvanç, Adana sanayisinin önemli sorunları bulunduğunu, öncelikle teşvik uygulamalarından kaynaklanan sorunların çözüme kavuşturulması için girişimlerde bulunulacağını kaydetti.

Devir teslim töreninin ardından ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, eski Başkan Sadi Sürenkök’e yaptığı hizmetlerden dolayı çiçek vererek teşekkür etti, makam arabasıyla Adana Sanayi Odası’ndan uğurladı.

(CİHAN)


Güncel