AK Parti'den Mardin’den adaylık müracaatı yapanlar kahvaltıda bir araya geldi

17 Nisan 2011 - 17:31

MARDİN - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin İl Teşkilatı yöneticileri, Mardin’den adaylık müracaatı yapanlarla kahvaltıda bir araya geldi.
Aday adayı olup listeye giremeyenlerin ve il yönetiminin katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.
AK Parti İl yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya İl Başkanı Lokman Sinanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, adaylar Muammer Güler, Gönül Bekin Şahkulubey, Abdurahim Akdağ, Bülent Gözü, Edip Demirdağ ve Ahmet Karahan’ın yanında seçilemeyen 120’ye yakın aday adayı katıldı.
Kahvaltılı toplantıda herhangi bir konuşma yapılmazken AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Abdurrahim Akdağ bütün sıraları tek tek gezerek aday adayları ile bire bir görüştü. Akdağ, böyle bir seçimde birlik beraberliğe en çok ihtiyaçları olan bir dönemde kendileri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyet ve mutluluğu dile getirerek, “İnşallah önümüzde süreçte çalışmalarda da sizleri aramızda görmekten de büyük memnuniyet duyacağız. Bir elin değil iki elin sesinin olduğunun farkındayız. Seçim çalışmalarında ülkemizin geleceği için hep birlikte çalışacağız. Neticenin Mardin’imız için, memleketimiz için, partimiz için, demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Siyaset insanlarla yapılıyor, sizler olmazsanız siyaset olmaz sizlerle beraber AK Parti’yi sağlıklı bir şekilde Mardin’de yoluna devam ettirebilmemiz gerekiyor. Değerli dostlar hepiniz ve hepimiz ayrı ayrı bir değeri ifade ediyoruz. Bu değerlerin, yan yana toplanması daha büyük bir değeri ortaya çıkarıyor. O açıdan Mardin’in ilçeleri olarak hepiniz ayrı ayrı bölgelerindensiniz. Bölgenizde iyi bir plan ve programlama ile sizlerden en verimli ve en güzel şekilde partimiz çalışmalarda istifade etmek istiyoruz. İl Başkanımız, kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanımız ve yönetimimizle beraber ilçe başkanlarımız da plan ve programları gerçekleştirecek. Siyaset uzun soluklu bir maratondur ve siyaset hiç birimiz için de bitmedi ve devam ediyor. Bu süreçte hepiniz bu siyaseti sürdüreceksiniz ve sürdürmelisiniz.” dedi.
Böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden dolayı il yönetimine teşekkür eden aday adayları da birlik beraberlik mesajları verdiler.

(CİHAN)


Politika