Andre Santos, Türkiye'den ayrıldı

04 Eylül 2011 - 17:48

İSTANBUL - Fenerbahçe'den İngiltere'nin Arsenal takımına transfer olan Brezilyalı futbolcu Andre Santos eşi Suelam ile birlikte Air France uçağıyla öğle saatlerinde Paris'e gitti. Andre Santos'u Fenerbahçe'den takım arkadaşı Cristian Baroni uğurladı.
Atatürk Havalimanı’ndan ayrılmadan önce basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Andre Santos, vedaların zor olduğunu belirterek, ’’Buradan giderken güzel anılarımla ve güzel duygularla ayrılıyorum. Tüm Fenerbahçe taraftarlarına, benim için emeği geçen herkese, basın mensuplarına ve bana sevgi, saygı gösteren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Biraz içim buruk olsa da mutlu bir şekilde, en azından güzel duygularla buradan ayrılıyorum.’’ diye konuştu.
"Ben kulübün ön kapısından çıktığımı düşünüyorum " diye konuşan Santos, "Benim için emek veren insanlar var, ben de kulüp için emek verdim. Başkanımıza, yönetim kurulumuza ve bütün takım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Güzel anılar ve güzel hikayelerle buradan ayrıldığım için ön kapıdan buradan çıkıyorum ve önümüzdeki senelerde, zamanlarda neden olmasın, kendimi burada evimde hissediyorum. Buruk olsam da şu anda ayrılıyorum. Fakat futbol bu, ne olacağı belli olmaz. Tekrar burada forma giymek isterim tabii ki.’’ şeklinde konuştu.
Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçeli taraftarlara da seslenerek, ’’Bütün taraftarlara ve camiaya benim geldiğim ilk günden itibaren bana gösterdikleri sevgi, saygı için çok çok teşekkür ederim. Ben bireysel olarak ve takım arkadaşlarımla içeride, dışarıda her zaman takım için çalıştım. Tüm taraftarlara bana verdikleri tüm içten destek için teşekkür ediyorum. Bir gün buluşacağımızı umuyorum.’’ ifadelerini kullandı.

(CİHAN)


Spor