Bahçeli Afyon’da nikah şahitliği yaptı

12 Ekim 2013 - 23:15

AFYONKARAHİSAR - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Afyonkarahisar İl Başkanı Aziz Aslan’ın oğlunun düğün törenine katıldı.

Oruçoğlu Termal Otel’de gerçekleştirilen düğün törenine katılan Bahçeli, dünya evine giren Merve Eda ve Mehmet Yasin çiftinin nikah şahitliğini yaptı. Bahçeli, otel kapısı önünde partililer tarafından karşılandı. Partililer, Bahçeli ile tokalaşmak için uzun kuyruk oluşturdu. Engelli Furkan Oruç ile sohbet eden Bahçeli, daha sonra düğünün yapıldığı salona geçti.

Merve Eda ve Mehmet Yasin çiftinin nikahını Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban kıydı. Çiftin nikah şahitliğini Bahçeli ve AK Partili İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel yaptı. Kıyılan nikahın ardından çift, evlilik cüzdanını Bahçeli’nin elinden aldı. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Bahçeli, düğün hediyesi olarak bilezik taktı.

Düğü törenine AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, MHP’li ilçe ve belde belediye başkanları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

(CİHAN)


Güncel