Bakan Çağlayan: Hele sorun ki niye geç kaldık

08 Mart 2012 - 17:19

BURSA - Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bursa’da gerçekleştirilen Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Sektör Buluşması’na yarım saat geç kalması sebebiyle Türk Hava Yolları’na sitem etti.

Bakan Mehdi Eker’le birlikte erkenden hava alanına gittiklerini belirten Çağlayan, “Saat 9’da uçak kalkacak diye çeyrek kala hava alanındaydık. Ama uçak 10’da kalktı. Şikayetimizi Türk Hava Yollarına yapalım.” dedi.

Bakan Çağlayan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte Bursa’da Hilton Otel’de Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Sektör Buluşması'na katıldı. Konuşmasına, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayanları kutlayarak başlayan Bakan Çağlayan, şehre geç kalış sebebini açıkladı.

“HELE SORUN Kİ NİYE GEÇ KALDIK”

Saat 11.00’de başlaması gereken programa 11.45’de gelen Bakan Çağlayan, şöyle konuştu: “Bizim toplantıya geç gelişimiz söz konusuydu ama hele sorun ki niye. Geç kalışımızı anlatmamız lazım sizlerle bir helalleşmemiz gerekiyor. Yaksa biz iki bakan olarak, çok değerli dostumla, heyetlerimizle beraber sabah saat 9’da uçak kalkacak diye 9’a çeyrek kala hava alanındaydık. Ama uçak 10’da kalktı. Burada bir kere helalleşelim, hakkınızı helal edin. Memnuniyetimizi, şikayetimizi Türk Hava Yolları'na yapalım.“

(CİHAN)


Güncel