Başkan Öngel, Fem-Anafen Dershanesi SBS birincilerini ödüllendirdi

13 Temmuz 2011 - 15:02

MERSİN - Mersin’in Silifke ilçesinde SBS'de 3 birincilik kazanan Fem-Anafen Dershanesi öğrencileri Kaymakam Fatih Damatlar, Belediye Başkanı Ali Öngel ile Milli Eğitim Müdürü Kazım Alp Alkan'ı ziyaret etti.
Fem-Anafen Dershanesi Müdürü Şeref Karakaş ve öğrenciler ilk Kaymakam Fatih Damatlar’ı ziyaret etti. Kaymakam Damatlar, 100 soruya da doğru cevap verip 500 tam puan alan 8. sınıf öğrencileri Şule Türe, Emine Ay, Sadık Levent’i tebrik etti. Öğrencilerin ilçenin adını kamuoyuna duyurmalarından dolayı mutlu olduklarını söyleyen Damatlar, elde ettikleri başarının hayatta kendilerine önemli bir referans olacağını kaydetti.
Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, ise öğrencilerin ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu kaydetti. Öngel, "Gençlerin önemli başarılar elde etmeleri ve bu başarıların da ilçemizden çıkması elbette hepimizi gururlandırdı, onurlandırdı. Bu mükemmel tablo Anadolu insanının da neler yapabileceğinin en mükemmel örneği ve belgesidir. İlçemizin adını kamuoyuna başarılar ile duyurulmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Arzum bu başarıların katlanarak devam etmesidir.” dedi.
Başkan Öngel, öğrencilere kol saati hediye etti. Öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Kazım Alp Alkan'ı da ziyaret etti. Fem-Anafen Dershanesi Müdürü Şeref Karakaş, bu güzel tabloyu bağrına basan emeği geçen herkese, ilçe yönetici ve bürokratlarına ve Silifke halkına teşekkür etti.

(CİHAN)


Güncel