Beşiktaşlı taraftarlardan Seba'ya ziyaret

02 Şubat 2014 - 16:18

İSTANBUL - Beşiktaşlı taraftarlar, bir süredir hastanede tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba'yı hastane önünde toplanarak ziyaret etti.

Beşiktaş Köyiçi Kartal Heykeli önünde toplanan 100 kadar siyah-beyazlı taraftar, Nişantaşı'nda bulunan hastane önüne kadar yürüyüş yapıp Süleyman Seba lehine tezahurat yaptı.

Hastane önüne gelindiğinde ise çevredeki binalara pankartlar asarak desteklerine devam eden Beşiktaşlılar daha sonra eski yönetici Fahrettin Curoğlu ve Seba'nın yeğeni olan eski teknik direktör Tayfur Havutçu'ya çiçek verdi ve geçmiş olsun dileklerinin iletilmesini istedi.

Fahrettin Curoğlu ve Tayfur havutçu ise taraftarlara, "Sizin bu mesajınızı ileteceğiz. İnşallah sayın başkan eski sağlığına kavuşacak. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederiz." dedi.

Bu arada siyah-beyazlı taraftarlar adına bir konuşma yapan Ali Pektaş, İnönü Stadı'na ilk golü atan Süleymen Seba'nın, yeni yapılacak olan Vodafone Arena'da da ilk golü atmasını çok istediklerini ve biran önce sağlığına kavuşmasını beklediklerini söyledi.

Taraftarlar son olarak Tayfur Havutçu'ya, Süleyman Seba'nın gençlik resminin yer aldığı bir tablo hediye etti ve hastane önünden ayrıldı.

(CİHAN)


Spor