Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

21 Eylül 2011 - 00:02

İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Amerika'daki temasları takip ediliyor.

Türk Telekom Akademi tarafından Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu (TEGEP) işbirliğiyle düzenlenen 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi yapılacak.

TÜİK 2010 yılı Dış Alem Hesaplarını açıklayacak.

Adana Büyükşehir Belediyesi 18. Altın Koza Film Festivali’nde bugün, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, sinema sanatçılarıyla birlikte Atatürk Anıtı’na çelek koyacak. ‘Ben Asyalıyım Ben Afrikalıyım’ başlıklı söyleşi ve Bir Zamanlar Anadolu’da isimli filmin Türkiye Prömiyeri, gerçekleşecek. (10.00 - 11.00- 20.00)

Kosova Sanayi ve Ticaret Bakan Yardımcısı Cuneyd Ustaibo başkanlığında, işadamları ve kurum yetkililerinden oluşan 25 kişilik bir heyet, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret edecek. (10.00)

Organize Sanayi Bölgeler Üst Kuruluşu (OSBÜK) Ege Bölge Toplantısı, Ege Bölgesi Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Toplantıya İzmir Valisi Cahit Kıraç ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'da katılacak. (15.00)

Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi, Dünya Alzheimer günü nedeniyle geleneksel "umut balonlarını gökyüzüne gönderelim" etkinliği düzenleyecek. (16.00)

Spor Toto Süper Lig’de 3. hafta maçlarına Kardemir Karabükspor – Galatasaray, Eskişehirspor – Gençlerbirliği, MP Antalyaspor – Mersin İ.Y ve Samsunspor – Trabzonspor karşılaşmalarıyla devam edilecek. (18.45-20.00-21.45)

Süper Toto Super Ligi'n 3. Haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş deniz yolu ile Bursa'ya gelecek. (16.00)

(CİHAN)


Güncel