Ekrem Al: Değerlendirme yapmak çok zor

19 Ağustos 2013 - 23:17

ADANA - PTT 1. Lig'de Orduspor'a 4-0 yenilen Adanaspor'da Teknik Direktör Ekrem Al, "Değerlendirme yapmak çok zor. Son derece olumsuz bir tablo vardı sahada." dedi.

Al, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, 1 aylık sürede yaptıkları çalışmalara rağmen sahaya istedikleri oyunu yansıtamadıklarını bildirdi. Şu an için değerlendirme yapmanın çok zor olduğunu anlatan Al, sahada son derece olumsuz bir tablo sergilediklerini anlattı. Al, "Yakışmayan bir oyun sergiledik. Böyle bir sonuç beklemiyorduk. Sahanda aciz duruma düşmek bizim felsefemiz dışında bir şeydi ama gerçekleşti. Nerede hata yaptığımızı irdeleyeceğiz. Hatalar tepeden tırnağa bizdedir." diye konuştu.

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise güzel bir galibiyet aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Sözeri, "Süper ligden aşağı düşen Orduspor, şimdi yepyeni bir takımla mücadele veriyor. Performans olarak iyi bir duruş sergiledik. Bu galibiyetin keyfini yaşayacağız ancak Mersin maçına bakıyoruz. Bu ligin ilk maçı oyuncularımı kutluyorum." dedi.

(CİHAN)


Spor