Eski Bakan Günay: ESİDEF başarılı işlere imza atıyor

20 Mayıs 2013 - 12:33

İZMİR - Kültür ve Turizm eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Milletvekili Hamza Dağ ile birlikte Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF)’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Federasyon merkezindeki görüşmede, ESİDEF’in organizasyonlarını yakından takip ettiğini söyleyen Günay, "Çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. Yeni dünya anlayışında işadamlarının büyümesi, global vizyonu yakalayarak başarılı işlere imza atması için mutlaka sivil toplum kuruluşlarından destek alması gerekiyor. İşte siz de bu desteği üye işadamlarınıza fazlasıyla veriyor ve onları dünya ölçeğinde birer işadamı olmaları yolunda destekliyorsunuz.” dedi. Günay, ESİDEF’in başta İzmir olmak üzere bölgede faaliyetleriyle her zaman çıtayı yükselteceğine inandığını dile getirdi.

ESİDEF Başkanı Mustafa Özkara ise şunları söyledi: "İlimizin milletvekili olarak, uzun yıllar bakanlık görevini başarıyla sürdüren Ertuğrul Bey, artık İzmir’e daha fazla odaklanacak ve zaman ayıracaktır. Kentimizin projelerine, istek ve taleplerine her zaman olumlu yaklaşan ve katkı koyan Ertuğrul Bey, bu paralelde hizmetlerine devam edecektir. Nezaket gösterip bizleri ziyaret etmesinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.”

Karşılıklı görüşmelerin ardından Ertuğrul Günay’a, günün anısına hediye takdim edildi.

(CİHAN)


Ekonomi