Fenerbahçe'de son antrenmanı kadınlar da izledi

08 Mart 2012 - 16:44

İSTANBUL - Fenerbahçe, Ankaragücü ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. Fenerbahçe'nin maç öncesi yaptığı bu son antrenmanı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Can Bartu Tesisleri’ne gelen bir grup kadın taraftar da izledi.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde yapılan ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, 1 saat 15 dakika sürdü. Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tesislere gelen bir grup kadın taraftar, antrenman öncesinde, teknik heyet ve oyunculara, sevgi gösterileri ve tezahüratlarla destek verdi.

Oyuncular da kadınlara çiçek hediye etti. Oyunculardan imzalar alan kadın taraftarlar, tüm takımla birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi. Antrenmanın bir bölümünü izleyen kadınlar daha sonra tesislerden ayrıldı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam eden antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı. Caner Erkin ve Serdar Kesimal, Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Tesislerdeki tedavi süreci devam eden Sezer Öztürk ise antrenmanda yer almadı.

Bu antrenmanla Ankaragücü maçı hazırlıklarını, tamamlayan Fenerbahçe, saat 16.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel bir uçakla Ankara’ya hareket etti.

(CİHAN)


Spor