Galatasaray'da Hagi ile çalışmalara sürüyor

23 Mart 2011 - 16:33

İSTANBUL - Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonunu geçiren Galatasaray, gidip gitmeyeceği tartışılan Teknik Direktör Gheorghe Hagi ile birlikte çalışmalarına başladı.
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde 4 Nisan Pazartesi günü Spor Toto Süper Lig’de deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Teknik Direktör Gheorghe Hagi ve yardımcıları Tugay Kerimoğlu, Bogdan Vintila, Nezih Boloğlu ve kondisyoner Giovanni Melchiorre yönetiminde futbolcular saat 10.30’da Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda bir araya geldiler.
Antrenmanın ısınma hareketleri ile başladı. 5’e 2 top kapma çalışmasının ardından dar alanda çift kale maç yapıldı. Yaklaşık 1,5 saat süren idmana milli takım kamplarında bulunan oyuncular katılmadı.
Tedavileri devam eden Sabri Sarıoğlu ile Serkan Kurtuluş fizyoterapist eşliğinde koşu ve saha çalışmaları yaptı. Çağlar Birinci ise kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde çalıştı.
Antrenmana izinli olan Juan Pablo Pino katılmadı.
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına yarın sabah 10.30’da basına ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecektir.

(CİHAN)


Spor