Galatasaray'ın Avusturya kampı başlıyor

06 Temmuz 2012 - 13:10

İSTANBUL - Galatasaray'da, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya’daki kampa katılacak oyuncuların listesi belli oldu.

Teknik Direktör Fatih Terim’in kafileye dahil ettiği oyuncular şöyle:
“Ufuk Ceylan, Eray İşcan, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Aydın Yılmaz, Albert Riera, Tomas Ujfalusi, Hakan Balta, Yekta Kurtuluş, Mertan Caner Öztürk, İsmail Berk Ünsal, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Necati Ateş, Sercan Yıldırım, Umut Bulut, Emmanuel Culio ve Semih Kaya”

Sarı-kırmızılı takımda izin oyunculardan Eboue, Dany, Engin Baytar ve Selçuk İnan’ın 10 Temmuz’da, Fernando Muslera ve Johan Elmander 11 Temmuz'da, Milan Baros ise 17 Temmuz'da antrenmanlara katılacağı açıklandı.

Öte yandan sağ ayak küçük parmağında çatlak bulunan Yiğit Gökoğlan’ın, ilk etap kamp kadrosunda yer alamayacağı ve bu oyuncunun İstanbul’da özel bir program dahilinde idman yapacağı belirtildi.

KAMP KADROSUNDA OLMAYANLARLA GÖRÜŞÜLDÜ

Bu arada kamp kadrosunda bulunmayan Mehmet Batdal, Serkan Kurtuluş, Kazım Kazım ve Juan Pablo Pino'yla Futbol Teknik, İdari ve Sportif Direktörü Fatih Terim özel bir toplantı yaparak, konuyla ilgili bilgi ve düşüncelerini kendileri ile direkt paylaştığı ifade edildi.

(CİHAN)


Spor