GESİAD'dan Nevşehirspor'a destek

28 Mart 2012 - 16:48

NEVŞEHİR - Nevşehir Genç Sanayiciler ve İşadamları Derneği (GESİAD) Başkan Yardımcısı Emrah Güner, dernek olarak Nevşehirspor'un yanında olduklarını dile getirdi.

GESİAD Nevşehir Şubesi, Bölgesel Amatör Lig'de Nevşehir'i temsil eden Nevşehirspor'un oyuncu ve yöneticileri ile düzenledikleri yemekte bir araya geldi. GESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, yöneticileri, Nevşehirspor 2. Başkanı Sedat Cantekin, Kulüp Saymanı Serhat Cantekin, Genel Kaptan Mehmet Karabıyık, Tesis Sorumlusu Tahsin Altuncu, Alt Yapı Antrenörü Kenan Gerçeker, Teknik Direktör Muammer Pirinçci, Yardımcı Antrenör Hüseyin Karadut, kaleci antrenörü Fatih Başar ve takım futbolcuları katıldı.

GESİAD tarafından Nevşehirspor heyetine maklube yemeği ikram edildi. Daha sonra ise dernek üyeleri tarafından heyete çiğ köfte ikramında bulunuldu.

GESİAD Başkan Yardımcısı Emrah Güner yemek sonrası yaptığı konuşmada, turizm, ticaret ve tarım kenti olan Nevşehir’in sporda da adından söz ettirmek için yoğun çaba gösteren ve başarılı olan Nevşehirspor'un dernek olarak yanında olduklarını dile getirdi.

(CİHAN)


Spor