Groseri Arpaçbahşiş'te yaz indirimlerine başladı

21 Haziran 2011 - 10:22

ADANA - Groseri Mersin Arpaçbahşiş mağazası 23-24-25 Haziran tarihlerinde uygulanacak dev indirimler ile yaza merhaba diyecek.
Yaza merhaba indirimleri kapsamında Groseri Mersin Arpaçbahşiş mağazasında 23-24-25 Haziran tarihlerinde, 2 bin üründe dev indirimler, 1 alana 1 bedava kampanyaları ve animasyonlarla şenlik havası yaşanacak. Mağaza ön cephesinde ürün tadımları, aktiviteler, animasyonlar düzenlenecek. Et reyonundan sebze reyonuna, bakliyattan deterjana kadar tüm reyonlarda indirimler uygulanacak. İndirimler ay sonuna kadar devam edecek.
Groseri Mersin Arpaçbahşiş mağazasında her hafta PazartesiÇarşamba – Cuma günleri meyve-sebze indirimi; her Salı günü et reyonu indirimi; her Perşembe günü piliç reyonu indirimi, 1 alana 1 bedava kampanyası; her Cuma – Cumartesi – Pazar günü yüzlerce gıda ürününde, ev gereçleri, giyim, şarküteri ve zücaciye ürünlerinde dev indirimler uygulanacak.
Groseri Mersin Arpaçbahşiş mağazası, 2792 metrekarelik alanda 10 kasa, 45 güler yüzlü çalışanı, 15 bin ürün çeşidi, Groseri kart/ Groseri Çocuk kulübü avantajları ve kampanyalarını müşterisi ile buluşturuyor, yaz mevsiminde sezonluk hizmet veren marketlerin yoğun olduğu Mersin Tömük bölgesinde 12 ay süresince hizmet veriyor, müşteri memnuniyeti sağlıyor.

(CİHAN)


Güncel