GÜBRETAŞ’ın kampanya talihlileri belli oldu

21 Şubat 2013 - 15:39

İSTANBUL - Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi (GÜBRETAŞ)’nin ‘Eken de Kazanıyor Biçen de’ adlı kampanyasının talihlileri belli oldu. 2012 Temmuz-Aralık aylarını kapsayan ikinci satış kampanyasında büyük ödül traktör Diyarbakır’dan Mehmet Erdoğan’ın oldu.

Çiftçiler arasında yapılan çekilişte verilen 2013 model 3 ticari aracı Sivas’tan Bahri Akkuş, Kayseri’den Erdem Cankurtaran, Siirt’ten İbrahim Öztürk kazandı. Bayiler için yapılan çekilişte ise 2013 model kamyonet Samsun’daki Çetinkaya Tarım Kredi Kooperatifi’ne gitti.

Milli Piyango İdaresi’nin izni ve denetiminin ardından hayata geçirilen kampanyada talihliler 15 Şubat’ta İstanbul’da Noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi. Kampanyada ödül kazanan talihlilerinin ayrıntılı listesi ise GÜBRETAŞ’ın internet sayfasında (www.gubretas.com.tr) yayınlandı. Hediyeler, 2013 Nisan-Mayıs aylarında törenlerle talihlilere takdim edilecek.

GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta, çiftçi ve bayiler için organize ettikleri büyük satış kampanyasında toplam 1 milyon 100 bin civarında çekiliş başvurusu ile rekor bir katılım olduğunu belirtti. Osman Balta, “Bu kampanyalarla şu duruma gelmemizde payı olan bayilerimize ve çiftçilerimize teşekkür etmeyi diledik. Noter huzurunda yapılan çekilişlerde kampanya ikramiyelerinin Türkiye’nin dört bir yanından illere gitmesi, GÜBRETAŞ markasının ülkenin tarım yapılan her noktasında ne kadar benimsendiğinin bir işareti.” dedi.

(CİHAN)


Ekonomi