Güngör Ottoman Palace’den sosyal tesis atağı

19 Aralık 2011 - 18:29

HATAY - Güngör Ottoman Palace Genel Müdürü Ali Şenak, "Yaklaşık 8 ay önce ilave sosyal tesisler projesini hazırlayarak inşaata başladık ve ek olarak otelimize 8 bin metrekare sosyal alan kazandırdık." dedi.
Güngör Ottoman Palace 8 bin metrekarelik ek sosyal tesisleri hizmete girmesi nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Genel Müdürü Ali Şenak, Genel Müdür Yardımcısı Ali Güngör, SPA Merkezi Müdürü Oğuzhan Dinç, Halkla İlişkiler Müdürü Didem Çetiner, SPA Müdür Yardımcısı Neşe Temel ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Zeki Cemali ve gazeteciler katıldı.
Toplantıda konuşan Ali Şenak, yaklaşık 3,5 yıldır hizmet vermekte olan otelin, bölgede büyük bir eksikliği tamamlayarak hem ülkeye hem de bölgeye önemli bir katma değer sağladığına dikkat çekti. Güngör Ottoman Palace Genel Müdürü Ali Şenak "Otelimiz kısa sürede tüm ülkede adından söz ettirerek bir marka değeri oluşturmuştur. Ancak Mayıs 2008’ de otelimizi hizmete açtığımızda belli bir süre sonra, bazı sosyal alanlarımızın talebi karşılamakta yetersiz kaldığını fark ettik. Yaklaşık 8 ay önce ilave sosyal tesisler projesini hazırlayarak inşaata başladık ve ek olarak otelimize 8000 metrekare sosyal alan kazandırdık." dedi

"PROJEMİZ 3 KATTAN OLUŞUYOR"
Projenin 3 kattan oluştuğunu ifade eden Şenak, "2 katında bulunan Termal & Spa katımız mevcudu 3300 m2 iken 2500 m2’lik bir alan daha ekleyerek toplam 5800 m2 olmuştur. Bu bölümdeki kapalı yüzme havuzu ihtiyaçlarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Kapalı yüzme havuzlarımız 4 bölümden oluşmaktadır. Bayan kapalı yüzme havuzu (Çocuk havuzu ve Jakuzi), Bay kapalı yüzme havuzu (Çocuk havuzu ve Jakuzi), Karma bölümü kapalı yüzme havuzu (Çocuk havuzu ve Jakuzi) ve kaydıraklı kapalı yüzme (Aqua Park)bulunmakta." diye konuştu.

"RESTORANLARIMIZIN KAPASİTESİNİ 3 KATINA ÇIKARDIK"
Şenak, "Mevcut kahvaltı salonu ve restoranlarımızın kapasitesini 3 katına çıkarmış bulunmaktayız. Ayrıca bu katta yine eksikliğiniz duyduğumuz çok amaçlı bir oyun salonu meydana getirdik. 0-6 yaş çocuklar için plastik oyuncaklardan oluşan bir oyun salonu, 6-12 yaş çocuklara elektronik oyuncaklardan oluşan oyun salonu, 12 yaş üzeri gençler için masa tenisi, bilardo, langırt, dart gibi aktivitelerin bulunduğu bölüm ve her yaş grubuna hitap eden tavla, satranç, okey ve iskambil oyunlarının oynandığı bir salon inşa ettik. Bu katta bir de sigara içme terası inşa ettik." dedi

"3000 METREKARELİK ÇOK AMAÇLI BİR KONGRE SALONU OLUŞTURDUK"
Doğu Akdeniz bölgesinde sadece Güngör Ottoman Palace’ ta olan fuayesiyle birlikte 3000 m2’lik çok amaçlı bir kongre salonu inşa ettiklerinide belirten Ali Şenak,” raylı sistemle 4’e, 3’e, 2’ye bölünebilen istenildiğinde tek salon olarak kullanılabilen en son teknoloji ses, ışık, görüntü sistemleriyle donatılmış bölgede bir benzeri olmayan çok amaçlı bir salon ve bu katta bir cafe & patiseri ve lobi katına ait sigara içme terası oluşturduk. Toplam 33000m2 olan kapalı alanımızı 41000 m2’ye çıkarmış bulunmaktayız. Ek sosyal tesislerimizin ülkemize ve bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.”dedi.
(CİHAN)


Güncel