3 gün iş göremez raporu

Eşini darp etti, ilk müdahale için gelen 112 ekibini de yaraladı
Darp edilen ambulans şoförüne ise 3 gün iş göremez raporu verildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Ö.Ç., 'aile fertlerine kötü muamele', 'görevli memura direnme ve zarar verme', 'kamu malına zarar verme', 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından adliyeye sevk edildi
TEKRAR-Öğretmeni darp eden kişi tutuklandı
’nin saldırısına uğramış, saldırıda dişi kırılan öğretmen, 3 gün iş göremez raporu almıştı. Saldırının faili olarak gözaltına alınan öğrenci velisi S.B.'ye adli kontrol cezası verilmişti.
Öğretmeni darp eden kişi tutuklandı
Saldırıda dişi kırılan öğretmen, 3 gün iş göremez raporu almıştı. Saldırının faili olarak gözaltına alınan öğrenci velisi S.B.'ye adli kontrol cezası verilmişti.
Öğretmeni hastanelik eden şoförler serbest bırakıldı
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 3 gün iş göremez raporu olan öğretmen Ramazan Eker ise can güvenliğinin tehlike altında olduğunu söyledi. Olay, Kaynarca ilçesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu önünde yaşanmıştı.
Öğretmene önce araçla çarptı, sonra dövdüler
Kafasından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan öğretmen 3 gün iş göremez raporu aldı. Üç saldırgan ise gözaltına alındı. Olay, Kaynarca ilçesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu önünde yaşandı.
Malatya'da karla mücadelede ekipleri ölümden döndü
Pütürge Devlet Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapılan operatöre 3 gün iş göremez raporu verildi. Dozer operatörü Niyazi Dönmez, kazayı şöyle anlattı: "Biz ekip olarak gece saat 23.00'e kadar çalışıyoruz.
Kameramanın saldırganlardan saklanma anı güvenlik kameralarına yansıdı
Hastaneden 3 gün iş göremez raporu alan Köse'nin, ciddi bir sağlık sorununun bulunmadığı ifade edildi.
Hakkarili esnaf, darp iddiasıyla suç duyurusunda bulundu
Operasyon sırasında kafasına silah dayatıldığını ve dipçikle dövüldüğünü savunan Sinan Kaya, 3 gün iş göremez raporu aldı. Bacaklarında ve sağ gözünde darp izleri oluşan Kaya, sorumluların cezalandırılmasını istedi.