3 kolordu komutanlığı

Genelkurmay, TSK ile ilgili haberleri paylaştı
ANKARA - Genelkurmay Başkanlığı, TSK bünyesindeki faaliyetlere ilişkin kamuoyunu bilgilendirme adına açıklama yaptı.Yazılı açıklamada Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve komutanların 6 Haziran 2013 tarihinde 2.
AKOM'da bayram dönüşü için kriz masası oluşturuldu
İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) bayram dönüşünde yaşanabilecek ulaşım sorunlarının çözümü için kriz masası oluşturdu. Kriz masası bir hafta süre ile görev yapacak.
Balyoz sanıkları, Darbeleri Araştırma Komisyonu'na başvurdu
İSTANBUL - Balyoz davasında darbe suçlamasıyla yargılanan subaylardan 80’i, ortak bir dilekçe ile davada yer alan darbe planlarının araştırılması için TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu’na başvurdu.
Hipnozlu işkence yapmaktan yargılanan askeri savcı duruşmaya katılmadı
KAYSERİ - Kayseri’de üç astsubayın ifadelerini hipnozlu işkence yaparak aldıkları iddiasıyla hakkında dava açılan Askeri Savcı Ahmet Zeki Üçok, mazeret bildirerek duruşmaya katılmadı. Kayseri Adliyesi 2.
Avukatı: Müvekkilim Tuğgeneral Kasım Erdem beyin kanaması geçirdi
İSTANBUL - Balyoz davasının tutuklu sanığı Tuğgeneral Kasım Erdem'in avukatı Sedat Küçükyılmaz, müvekkilinin kaldığı Hasdal Cezaevi'nde beyin kanaması geçirdiğini söyledi. Küçükyılmaz, Erdem'in bilinci kapalı bir şekilde GATA'ya sevk edildiğini sözlerine ekledi.
Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na atanan Aksay'dan Vali Güler'e veda ziyareti
Harp Akademileri Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Hasan Aksay ve 3. Kolordu Komutanlığı görevine getirilen Korgeneral Yalçın Ataman, İstanbul Valisi Muammer Güler'e veda ziyaretinde bulundu. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na atanan Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay İstanbul Valisi Muammer Güler'e veda ziyaretinde bulundu.
3. Kolordu Komutanlığı karşısındaki patlama polisi alarma geçirdi
Maslak'ta bulunan 3. Kolordu Komutanlığı giriş kapısının karşısında bulunan otoparkta patlama meydana geldi. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın meydana gelmediği patlama yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
Hanefi Avcı'nın kızı, başsavcı yardımcısının yeğeniyle evlendi
Edirne Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın kızı Sema Avcı, Sincan Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Dursun Aygör'ün yeğeni Bilal Aygör'le dünya evine girdi. Emniyet Genel Müdürlüğü eski Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanı, Edirne Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın kızının düğünü Gölbaşı'ndaki göl manzaralı