3 koyun

Her köylü kadına 25 keçi ve bir teke
İZMİR - İzmir'in Seferihisar ilçesinde düzenlenen 3. Koyun-Keçi Panayırı, kapalı pazaryerinde başladı. Bu yıl bir sürpriz yaşandı.
Erzurum'da koyun sürüsüne kaleşnikoflu saldırı
Yaralanan 3 koyun ise mundar olmaması için çoban tarafından kesildi. Çoban Kasım Yıldırım, gece saatlerinde kurşun yağmuruna tutulduklarını söyledi. Korkudan saklandığını belirten Yıldırım, "İki farklı noktadan silahla ateş açıldı.
Türkiye yılda 3,9 milyar dolarlık inek sütü üretiyor
ANKARA - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) 2010 rakamlarına göre dünyada üretim değeri en yüksek olan tarım ve hayvancılık ürünün inek
Kurtlar 22 koyunu telef etti
Tahta Köyünde ise 3 koyun telef oldu. Aç kalan kurt sürüsünün koyunlara saldırmasının ilk defa görüldüğünü söyleyen köylüler, kurtları öldürmek için 10 kişilik grup oluşturduklarını ifade ettiler.
Bursa'da köylülere kıvırcık koyun dağıtılacak
yıl 3 koyun, 3. yıl 4 koyun, 4. yıl 3 koyun ve 1 koç verilecek. Geri ödemenin nakdi olması halinde ise 2. yıl 3 bin 128,40 TL, 3.
Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı, 17 aileye 10'ar koyun verdi
Düzce Merkeze Bağlı Köyler ve Kaynaşlı ilçesinde bulanan fakir ve yardıma muhtaç ailelerin geçimlerini sağlayabilmeleri için her aileye 3 koyun 7 kuzu olmak üzere toplam 170 koyun dağıtımı gerçekleştirildi.
İsrail'e 'koyunlu' protesto
Beyoğlu'nda İsrail'i protesto etmek için ilginç bir eyleme imza atan sanatçılar, üzerinde Filistin bayrağı bulunan 3 koyunu temsili olarak kesti. Yüzünde Olmert maskesi bulunan ve kasap önlüğü giyen protestocu, İsrail bayrağı yaktı.