aaskf

Ankaraspor'un minikleri, altyapı malzeme sorumlusu Sabri Sarıksız’ı unutmadı
AASKF tarafından düzenlenen U11 Ligi’ni minik Leoparlar namaglup tamamladı. Mavi - beyazlı Başkent ekibinin minikleri oynadıkları 6 karşılaşmadan galip ayrılmasını bildi.
Fenerbahçe alkışlamalıdır, alkışlamak büyüklüktür, erdemliktir
ANTALYA - Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Murat Kandazoğlu, Fenerbahçe'nin Galatasaray maçında rakibinin şampiyonluğunu alkışlamasının futbolun geleceği açısından önemli olduğuna dikkat çekerek
Cavcav: Fenerbahçe'nin transfer teklifini fabrika nedeniyle reddettim
Gençlerbirliği ile Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (AASKF) birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde ortaklaşa düzenlenen etkinliğe Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Tapsız, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav
Fuat Çapa: Kayserispor’a 2. yarının ilk mağlubiyetini tattıracağız
Öte yandan antrenmanı ziyaret eden Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) bünyesinde eğitim gören 06 Turkuaz Gençlik Spor Kulübü öğrencileri futbolcularla tanışarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
Arıkan: Spora destek verdikçe mutlu oluyorum
AASKF’YE YER TAHSİS ETTİBaşkan Yıldıray Arıkan, kısa adı AASKF olan Adana Amatör Spor kulübleri Federasyonu’nu da unutmadı. Başkan Arıkan, imzaladığı bir protokolle, AASKF’ye ilçe sınırları içerisinde yapılacak sosyal tesis için yer tahsisinde bulundu.
Basri Baş güven tazeledi
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Tahir Boğa Salonu’nda gerçekleştirilen olağan genel kurula üyeler ve Adana ASKF Genel Başkanı Ali Gülleri de katıldı. ASGD Adana Şube Başkanı A.
Çukurova'da amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapıldı
Malzeme yardım töreni Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Başkanı Ali Gülleri'nin yaptığı açılış konuşması ile başladı. AASKF Başkanı Ali Gülleri, "Biz Amatör spor kulüpleri olarak Başkan Arıkan'ı çok seviyoruz.
Adanalı kuyumcular futbol turnuvasında buluştu
Birlik Başkanı Barışık'ın yanısıra, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF) Genel Başkanı Ali Gülleri ile Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Abike, Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Motor Tamircileri Esnaf Odası