abdülhamit erguvan

Pegasus haftada üç gün Edremit'ten İstanbul'a uçuyor
İlk uçuşun karşılama törenine, Edremit Kaymakamı Abdülhamit Erguvan da katıldı.Uçuşlar hakkında bilgi veren Pegasus Hava Yolları temsilcisi ve Edremit Turizm Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Ergün, “16 Aralık tarihinden itibaren Edremit Körfez Havalimanı'na
Adana Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi açıldı
Açılışa Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Çukurova İlçe Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan ve Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan da katıldı.Açılışını yapılan “Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi” Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Huzurevleri Mahallesi’ndeki binada hizmet verecek.
Hastaların yaptığı el emeği göz nuru eserler kermeste satışa sunuldu
Açılışa katılan Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan da, Ruh Sağlığı Hastanesi’nin Adana’nın yanı sıra tüm bölgeye hizmet verdiğini belirtti. Emeği geçen hastane personeline teşekkür eden Kaymakam Erguvan, “Hastalarımıza da tez zamanda şifa diliyorum.
Hatice Kaya Kız Kur'an Kursu hizmete açıldı
Kur’an Kursunun açılışında konuşan Kaymakam Abdülhamit Erguvan da, “Yüce dinimizin ilk emri okumaktır. Her Müslümanın da bu emri okuması, öğrenmesi ve tatbik etmesi gerekir. Bunu bize sağlayacak olan alanlardan birisi de Kur’an Kurslarıdır.
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği, ÇUTEK fuarına katıldı
ASKON'un standını Adana Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hasan Gülşen, ADASO Başkanı Ümit Özgümüş, AESOB Başkanı Kazım Baraşık ile işadamları ziyaret etti.
Adana'da ÇUTEK 2010 Fuarı açıldı
Fuarın kurdelesi Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Sanayi Odası Başkanı Ümit Özgümüş, Adana Ticaret Odası Başkanı Şaban Baş, Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç ve çok sayıda davetlinin katılımıyla kesildi.
Adana SAMEDER üyeleri Kaymakam Erguvan'ı ziyaret etti
Adana Sağlık Mensupları Derneği (SAMEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Dr. Turgay Öngel ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan'ı ziyaret etti. Adana SAMEDER Başkanı Öngel, daha önce Sağlık Mensupları Derneği Adana Şubesi olarak faaliyetlerini yürüttüklerini hatırlatarak, "Şubeyi kapattıktan sonra göz doktoru
Groseri Huzurevleri mağazası açıldı
Huzurevleri Mağazasının açılışına Vali İlhan Atış, Vali Yardımcısı Halis Arslan, Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Defterdar Tamer Utkucu, Groseri Yönetim Kurulu üyeleri M.
Groseri marketler zinciri 16. mağazasını hizmete açtı
Mağazanın açılışına Adana Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, Çukurova Belediye Başkan Vekili Yaşar Deniz, Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Abdulkerim Özkul, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Kara, Groseri Yönetim Kurulu