abdulkadir konukoğlu

‘Katma değeri yüksek yatırımlara yönelmezsek, ihracat hedefine ulaşamayız’
GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu başkanlığında ve Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen Ocak ayı Meclis Toplantısı’nda, ekonomik gündem değerlendirildi. 2014 yılının daha iyi geçmesi temennisinde bulunarak sözlerine başlayan Adil Konukoğlu, Gaziantep’in geçen yılı yüzde 10,2 artışla toplam 6 milyar 473 milyon dolarlık tarihi
Sanko Üniversitesi kurucu rektörlüğe Prof. Dr. Ahmet Sınav getirildi
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, sağlık bilimleri alanında eğitim verecek olan Sanko Üniversitesi’nin kurucu rektörlüğüne, Prof. Dr. Ahmet Sınav’ın getirildiğini bildirdi.
Konukoğlu: Yöneticiler, yerime geçer endişesi ile astlarını yetiştirmiyor
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, eskisi kadar olmasa da Türkiye’de yöneticilerin, 'ya yerime geçerse' endişesi nedeniyle astlarını yetiştirip, geliştirmekten kaçındığını söyledi.
Samsun STO'yu ziyaret eden Konukoğlu’ndan birlik ve beraberlik vurgusu
SAMSUN - Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden, SANKO Holding Yönetim Kurulu ve aynı zamanda Gaziantep Sanayi Odası Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, şehrin kalkınması için birlik ve beraberliğin büyük önem taşıdığını
Hidrofıstık ekibinden Sanko’ya plaket
Fakültesi öğrencileri, TÜBİTAK yarışlarına katılmak için tasarladıkları ve hidrojenle çalışan otomobile destek olan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na teşekkür plaketi verdi.
Bilim Sanat Merkezi'nin protokolü Bakan Şahin'in katılımıyla imzalandı
İlkokulu’nda düzenlenen protokol törenine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Erdal Ata, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Adil, Sami ve Cengiz Konukoğlu, Gaziantep milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Sarı, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Oğuzeli Belediye Başkanı
Abdulkadir Konukoğlu: Paranızı mevduat ve faizde tutmayın işe yatırın
BARTIN - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu Bartınlı, işadamlarıyla yarım asırlık iş deneyimlerini paylaştı. Bartın Aktif İşadamları Derneği'nin (BAKİAD) davetlisi olarak kente gelen SANKO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve beraberindeki Gaziantep Sanayi
Bakan Şahin: En büyük savaşımız cehaletle
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ise törende yaptığı konuşmada, genç ve eğitimli nüfususun Türkiye'nin geleceğinde çok önemli rol oynayacağına inandıklarını ve imkanları ölçüsünde eğitime katkı sağlamaya özel önem verdiklerini söyledi.
Gaziantep Sanko Üniversitesi sağlıkta eğitim hizmeti verecek
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Sanko Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye’de sağlık alanında eğitim verecek güçlü bir üniversite olacaklarını söyledi. Üniversitenin Türkiye ’nin sağlık alanında iyileşme yaşanmasında önemli bir rol oynayacağını vurgulayan Abdulkadir Konukoğlu, üniversitenin kuruluşu ile sağlık
İş adamı Saip Konukoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş, Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve çok sayıda seveni katıldı.
İş adamı Saip Konukoğlu hayatını kaybetti
GAZİANTEP - Gaziantepspor Kulübü eski başkanlarından ve Seç Seyahat firmasının sahibi, işadamı Sanko Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun amcası Saip Konukoğlu hayatını kaybetti.
Konukoğlu: Ortak aklı sakın bozmayın
GAZİANTEP - Gaziantep Sanayi Odası (GSO) onursal başkanı seçilen Abdulkadir Konukoğlu, GSO seçimlerinin kardeşlik içinde geçtiğini belirterek, ‘’Ortak aklı sakın bozmayın. Yine hep beraberiz, her konuda birbirimize yardımcıyız.
Bakan Avcı: Sanko’nun eğitime katkıları tüm hayırseverlere örnek olmalı
Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Vali Erdal Ata, AK Parti Milletvekili Derya Bakbak, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Özel Sanko Okulları Kurucu Temsilcisi Adil Konukoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Konukoğlu ve Cengiz Konukoğlu’nun
Sanko Hendek’te yeni yatırıma hazırlanıyor
SAKARYA - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sakarya’nın Hendek ilçesinde yeni bir yatırım yapma hazırlığında olduklarını söyledi. Konukoğlu, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti.
Sanko Hendek’te yeni yatırıma hazırlanıyor
SAKARYA - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sakarya’nın Hendek ilçesinde yeni bir yatırım yapma hazırlığında olduklarını söyledi. Konukoğlu, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti.
'İMF'ye borç bitince zevkten Türkiye'nin senedi niyetine gazeteyi yırttım'
ADANA - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye'nin Uluslararası Para Fonu'na (İMF) borcunu bitirdiği haberini alınca, masasında duran gazeteyi zevkten yırttığını söyledi.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
/>-Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Ufku Zorlayanlar Programı'nın bu ayki konuğu Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu olacak. (08.00-Adana) -Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın düzenlendiği, Kamu-Üniversite- Sanayi İşbirliği Geliştirme Bölgesel Toplantısı Çukurova Üniversitesi’nde yapılacak
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
/>Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Ufku Zorlayanlar Programı'nın bu ayki konuğu Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu olacak. (08.00 - Adana) Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın düzenlendiği, Kamu-Üniversite- Sanayi İşbirliği Geliştirme Bölgesel Toplantısı Çukurova Üniversitesi’nde yapılacak
Konukoğlu: Türkiye’de herkes kardeş, göreceksiniz bölge kentleri çok gelişecek
GAZİANTEP - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye’de yaşayan herkesin kardeş olduğunu belirterek, “El ele vererek hep birlikte kalkınacağız. Göreceksiniz bölge kentleri de yakın gelecekte çok gelişecek.
Konukoğlu: Herkes Gaziantep’e gıpta ediyor
GAZİANTEP - Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, yeni dönemde meclis başkanlığına aday olmayacağı için oda üyelerine veda etti. Konukoğlu, "Herkes Gaziantep’e gıpta ediyor.
Abdulkadir Konukoğlu: Şehirleri birlik ve beraberlik kalkındırır
ADANA - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, birlik ve beraberlik ruhunun şehirleri kalkındırdığını söyledi. Bu konuda Gaziantep’i örnek gösteren Konukoğlu, kentin menfaatine bir karar alındığında ilgili kurumların bir araya gelerek ‘ortak akılla hareket’ ettiğini vurguladı.
Güzelbey: Yerel yönetimler kentlerin geleceğini planlamak zorunda
Mustafa Kibar, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Asım Güzelbey, Zihni Aldırmaz, Erol Ertan, Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü’ye plaket takdim etti.
Polateli-Şahinbey OSB için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na başvuru
düzenlenen toplantıya Gaziantep Valisi Erdal Ata, Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Kilis Milletvekili Salih Dal, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıpoğlu
Konukoğlu: Babalar iş yerlerinde kendilerinin alternatifini yetiştirmeli
HATAY - Çalışma hayatında bu yılın sonunda 50 yılı geride bırakacak olan Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Hataylı işadamlarına belli bir yaşa geldikten sonra geri hizmete geçmelerini önerdi.
YGS’nin Gaziantep şampiyonlarına Zirve’den ödül
Özel Mutafoğlu Anadolu Lisesi, Özel Erdem Koleji, Vehbi Dinçerler Fen Lisesi, Özel Sunguroğlu, Özel Sanko Koleji, Gaziantep Anadolu Lisesi, Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kolej Vakfı sınavda en başarılı okullar listesinde yer aldı.
Bülent Uygun: İçler acısı bir Türk futbolumuz var
Maddi yönde yaşanan sıkıntılara değinen Uygun, Riga Boya’nın sponsorluk görevini yerine getiremediğini, Sanko Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ile sporsorluk anlaşması imzalamayı istediklerini dile getirdi.
Görmez: Cami, okul ve hastane birbirinin alternatifi değildir
Törende konuşan Görmez, ülkeye 7 güzel mabet kazandırdıkları için başta Abdulkadir Konukoğlu olmak üzere Konukoğlu Ailesi’ne şükranlarını sundu ve adına cami yapılan Hacı Firdevs için Fatiha duası okuttu.
Konukoğlu: Herkes rolünü dürüst, kaliteli ve en iyisi olmak için oynamak zorunda
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sani Konukoğlu Vakfı’ndan burs verdikleri öğrencilere, yaptıkları her işte dürüst, kaliteli ve en iyisi olmak için çalışmalarını önerdi.
Konukoğlu: İşsizlik, iş beğenmeyenlerden kaynaklanıyor
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep’te işverenlerin çalıştıracak insan bulmakta zorlandığını belirtti. Abdulkadir Konukoğlu, "Türkiye’de iş var, beğenen yok.
Abdulkadir Konukoğlu, Anadolu'nun En Etkili İş İnsanı
GAZİANTEP - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Ekonomist Dergisi tarafından, “Anadolu’nun En Etkili İş İnsanı” olarak açıklandı. Konukoğlu, geçen yıl da 'Anadolu’nun En Etkili İş İnsanı' olarak açıklanmıştı.
Aydın: Patlamanın nedeni itfaiyenin incelemesi sonucu belli olacak
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da “Altı tane arkadaşımız hayatını kaybetti. Allah sahiplerine sabır versin. Olay tamamen kazan patlaması ile alakalı.
İlkokuldan lise sona kadar İngilizce eğitimi interaktif verilecek
Dinçer’in yanı sıra törene Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, DynEd İnteraktif Dil Öğretimi Programı Türkiye Temsilcisi Mehmet Bayraktaroğlu ve bakanlık çalışanları katıldı. Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, en mutlu olduğu günlerden birini yaşadığını söyledi.
Konukoğlu: Rusya ve İran gazı keserse ne yapacağız?
GAZİANTEP - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, enerjide dışa bağımlılığın azaltılması gerektiğine dikkati çekerek, "İyi güzel de yarın İran, Rusya kafası bozulur gazı keserse ne yapacağız.
Rektör Yavuz Coşkun: 3 milletvekilimiz üniversitemizde eğitim görüyor
Süleyman Demirel, 2004’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş, 2005’de Yargıtay Onursal Başkanı Mehmet Uygun, 2006’da Sanayici Abdulkadir Konukoğlu, 2011’de eski Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer, 2012 tarihinde Türk Halk Müziği Sanatçısı Yücel Paşmakçı.
Bülent Arınç ve Fatma Şahin nikah şahidi oldu
Adnan Kısa, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özdemir, Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, siyaset iş ve sanayi dünyasının
Konukoğlu: İşsizlik varsa, işi beğenmeyenlerden kaynaklanıyor
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, ‘’Türkiye’de iş var, beğenen yok. İşsizlik varsa, işi beğenmeyenlerden kaynaklanıyor.
Konukoğlu: Krizde panik yaparsan kaybedersin
GAZİANTEP - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, ekonomik kriz ortamlarında kesinlikle panik yapılmaması gerektiğini belirterek, panik yapanın kaybedeceğini söyledi. Konukoğlu, İstanbul Arel Üniversitesi İktisat Kulübü’nün düzenlediği 'Kriz Zamanında Yönetim Stratejisi' konulu toplantıda, deneyimlerini öğrencilerle paylaştı
Konukoğlu: Şoför iyi olursa arabayı götürür, bizim şoförümüz iyi
TÜGİAD'ın aralık ayı toplantısına konuk olan Abdulkadir Konukoğlu, gazetecilere ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Suriye'deki iç savaşın etkileri hakkındaki görüşlerini aktaran Konukoğlu, "Suriye’deki olaylar, Gaziantep’i ve çevredeki illeri ekonomi yönden etkiledi
GSO'nun yeni hizmet binası açıldı
Konuşmanın ardından GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve eski GSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer ve binanın yapımında emeği geçenlere plaket takdim edildi. (CİHAN)
Güneydoğulu ve Egeli sanayicilerden işbirliği sözü
Burada konuşan GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, EBSO ile ilk kez ortak toplantı yaptıklarını ifade ederek, ‘’Birbirimizin dertlerini dinlersek çözüm için daha çok enerji elde ederiz.’’ dedi. Gaziantep’in, iş ortaklıklarına açık olduğunu belirten Konukoğlu, ‘’Gaziantep’i ortak akılla yönetiyoruz.
Konukoğlu: Türkiye'de birleşme kültürü olmadığından şirketler büyüyemiyor
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye’de birleşme ve ortaklık kültürü olmadığı için şirketlerin büyüyemediğini belirterek, ‘’Belli bir noktadan sonra şirketlerde duygusallık olmayacak.
Konukoğlu: Başarılı olmayı içtenlikle isteyen amacına ulaşır
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, başarılı olmayı içtenlikle isteyenin amacına ulaşacağını belirterek, “Başarı için önemli olan azim, ileriyi görmek, düşünmek ve düşündüğünü geliştirerek uygulamaktır
Konukoğlu: Suriye ile bugün yaşanılan gerginliğe itidalle yaklaşılmalı
GAZİANTEP - SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Suriye ile yaşanılan gerginliğe itidalle yaklaşılması gerektiğini söyledi. Konukoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye ile Suriye’nin tarihe dayalı komşuluk, dostluk ve hatta akrabalık bağı olduğunu anımsatarak, “Suriye gelecekte
GSO'dan Albay Arslan ve Emniyet Müdürü Aydın'a ziyaret
GAZİANTEP - Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep’e yeni atanan İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Arslan ve Emniyet Müdürü Ömer
Konukoğlu: Zor süreçte görev büyümenin lokomotifi sanayiciye düşecek
Eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısına AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer de konuk olarak katıldı.. Toplantıda konuşan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, yeni binalarındaki ilk meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Konukoğlu: Yerli otomobil, birkaç şirket bir araya gelirse üretilebilir
GAZİANTEP - Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, "Otomotiv sektörü için altyapı, nitelikli işgücü dahil her şey var ama otomobil üretmenin maliyeti yüksek. Hiçbir kuruluş yalnız başına bu sektöre yatırım yapmayı öngöremez.
Gaziantepli işadamları bombalı saldırıyı kınadı
Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da Gaziantepli vatandaşlara seslenerek, “Mümkün olduğu kadar işinize gücünüze bakın. İnşallah emniyet bunların hakkından gelecektir.
Konukoğlu: Üniversite-sanayi işbirliğini en iyi noktaya taşımak istiyoruz
GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ile meclis başkan vekilleri ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun'u makamında ziyaret etti.
Adıyaman Üniversitesi'ne 4 bin kişilik cami yaptırılıyor
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun cami için dökülen betonu hibe ettiğini ifade eden Uslu, desteklerinden ötürü iş adamlarına teşekkür etti. Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.
Gaziantep Vergi Dairesi'nden Sanko Holding'e teşekkür plaketi
Gelir Vergisi Rekortmenleri Listesi'nde ilk 7 sırayı alan Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Adil, Fatih, Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu’na Sanko Holding’te plaketlerini veren Çember,