abdullah polat

Orhaneli'nde trafik kazası: 7 yaralı
Kazada yaralananların isimleri şöyle: Otobüs şöförü Recep Ateş, yolcular Abdullah Polat Emine Haldan, Pembe Kalı, Mecnun Çetinkaya, Serhat Türkmen ve Durdu Ardıç.Kazayla ilgili savcılık soruşturma başlattı.
Baybatur: Çözüm süreci Türkiye'nin ayağındaki prangaları söküp atacak
Abdullah Polat başkanlığındaki AK Parti Manisa İl Divan Danışma Meclisi toplantısı Saruhan Otel'de yapıldı. Açılışta konuşan Baybatur, teşkilatın seçim hazırlığı içinde olduğunu, birlik ve beraberlik devam ettikçe yeni zaferler kazanacaklarına inandıklarını kaydetti.
Demokrasi Platformu: Terörün iç kaos hayalleri boşa çıkacak
MANİSA - Manisa İnsan Hakları ve Demokrasi Platformu dönem sözcüsü Abdullah Polat, terör örgütünün son zamanlarda arttırdığı saldırılarla amaçladığı, ülkenin birlik, beraberlik, huzurunu bozma ve iç kaos doğurma hayallerinin
Manisa İnsan Hakları Platformu: Bu anayasayı profesörlere bırakmayacağız
MANİSA - Manisa İnsan Hakları Platformu Dönem Sözcüsü Abdullah Polat, yeni anayasayı anayasa profesörlerine bırakmayacaklarını söyledi. Tamamen halkın çoğunluğunun vicdanının isteğiyle ortaya çıkacağını belirtti.
Celal Bayar Üniversitesi'ne ilahiyat fakültesi talebi
Platformun dönem sözcüsü Abdullah Polat, Memur-Sen İl Temsilcisi Yüksel Ülker, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, Turan Hayat Dergisi Manisa Temsilcisi Ahmet Günhan, Manisa İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Sevenleri Derneği (MİSDER) Temsilcisi
AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ: Hukukdışı fişleme Hitler dönemine ait
Manisa Demokrasi Platformu Başkanı Abdullah Polat, her türlü fişlemeye karşı olduklarını belirterek, "Özellikle güzide devlet kurumlarının başında gelen ordumuzda, bu tür yasal olmayan yollara başvurularak birtakım işler yapılmasını tasvip etmiyoruz.
Güreş hakeminden minderde evlenme teklifi
SAKARYA - Sakarya'da güreş hakemliği yapan 28 yaşındaki polis memuru Abdullah Polat, güreş ligi müsabakalarının yapıldığı salonda ilginç evlenme teklifinde bulundu. Güreş hakemi, sevdiği bayana evlenme teklifini minderde yaptı.
Yeni Anayasa Platformu, Manisa'da yeni anayasayı tartışacak
MANİSA - Manisa İnsan Hakları ve Demokrasi Platformu Başkanı Abdullah Polat, "Katılın, Talep Edin, Anayasamızı Birlikte Yapalım" sloganıyla yola çıkan Yeni Anayasa Platformu (YAP)'nun düzenleyeceği söyleşiye evsahipliği yapacaklarını
Arınç: Anayasa Mahkemesi ve HSYK değişikliklerini mahkeme üyeleri ve AB istedi
Konuşmasının ardından Manisa İnsan Hakları ve Demokrasi Platformu Başkanı Abdullah Polat Bakan Arınç'a bir plaket sundu. Konuşma öncesi yapılan skeç ise Bakan Arınç ve seyircilerden alkış aldı.
Manisa Buluşması'nın 3. konuğu Başbakan Yardımcısı Arınç olacak
kapsamda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı Manisa'da ağırlayacaklarını ifade eden Manisa İnsan Hakları ve Demokrasi Platformu Başkanı Abdullah Polat, bütün Manisalıları programa katılmaya davet etti.
Eski DP Genel Başkanı Soylu Manisa'ya geliyor
dönem sözcülüğü süresi dolan Memur Sen İl Temsilcisi Abdulnnasır Şimşek, görevini platform üyesi Manisa Kişi Hak ve Özgürlüklerini Koruma Derneği Başkanı Abdullah Polat'a devretti. Polat, yarın (25 Ağustos) anayasa değişikliğine "evet" diyen eski DP Genel Başkanı Süleyman Soylu'yu ağırlayacaklarını dile getirdi.
Sivil Dayanışma Platformu üyeleri Manisa'da buluşuyor
Manisa Kişi Hak ve Özgürlükleri Koruma Derneği Başkanı Abdullah Polat, Türkiye Girişimciler Vakfı tarafından Türkiye genelinde kurulan Sivil Dayanışma Platformu'nun 1 Ağustos'ta Manisa'da yapacağı konferansa bütün Manisalıları
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne tıbbı malzeme yardımı
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne bir TIR dolusu tıbbı malzeme yardımı yapıldı. İşadamı Abdullah Polat'ın destekleri, Naci Keskin ve İlhan Atalay'ın katkılarıyla Almanya'nın Stuttgart şehrinden Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne TIR ile getirilen
Kurban satıcıları hayvan hırsızlığından dertli
Muş'tan İstanbul'a gelen Abdullah Polat da onlardan biri. Akşam saatlerinde 9 küçükbaş hayvanı çalınan Polat, "Daha para kazanmadan 4,5-5 bin Lira zarara girdim. Geceleri korkumdan uyuyamıyorum.