açmıyoruz

Dicle Üniversitesi’nde gerginlik bugün de devam etti
Biz önünü alamayacağımız konuların önünü açmıyoruz.” (CİHAN)
Arabayatağı suni çimli spor tesisine kavuştu
Bugün sadece bir spor tesisi açmıyoruz, bir hapishanenin kapanmasına, bir hastanenin hastasız kalmasına sebep oluyoruz. Güçlü bir gençlik kazanılmasında çok önemli ve büyük bir adım atıyoruz.
Bakan Bağış: Ne Kıbrıs için AB'den, ne AB için Kıbrıs'tan vazgeçeriz
Zaten biz bir yıldır fasıl açmıyoruz. Önemli olan fasıl açmak değil, reform yaparak gönülleri kazanmaktır." şeklinde konuştu. Egemen Bağış, merhum başbakanlardan Adnan Menderes'in başlattığı ve 52 yıllık süreci kapsayan AB yolunda altı aylık gecikmenin Türkiye'ye bir şey kaybettirmeceğini
Rektör Karaaslan: Projelere ağırlık vereceğiz
Sorunun ne olduğunu, neden sorulduğunu bilmiyorum ama YÖK Başkanımız soruya ‘biz, 100 binin altında nüfusa sahip yerlere fakülte bile açmıyoruz’ şeklinde cevap verdi. Hal böyleyken, bunlar yaşanmışken biz yeni bir girişim düşünmüyoruz.
Bursa'da çevreyi kirleten tesislere arıtma için son bir şans verildi
Yeni bir sanayi alanı açmıyoruz. Biz mevcut durumu sağlıklı hale getirmeyi istiyoruz. Bunun için gerekli denetimlerimizi aralıksız sürüyoruz. Bu konuda firmalara kapatma kararları çıkmaya başladı.
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Bekiroğlu: Hakemler baskıdan etkilendi
Kimseye psikolojik savaş açmıyoruz.'' TARAFTAR 2. OLSAK BİLE DESTEKLEMELİ Herkes kazanan takımın taraftarıdır. Ama gerçek taraftar iyi ya da kötü günde hep takımın yanında olmaktır.
Bakan Kavaf, hakim ve savcı adaylarıyla sevgi evine misafir oldu
Bir apartmanda en fazla bir tane ev açtıklarını kaydeden Kavaf, “İkinci bir evi açmıyoruz, çünkü çocuklar komşuları ve toplumla sosyal ilişkiler geliştirsinler istiyoruz.” dedi. Kavaf, her çocuk evinde, evin büyüklüğüne göre 6 ila 8 çocuğun, bakım elemanları ile birlikte kaldığını aktardı.
Bakan Kavaf: Şiddete maruz kalan çocuk, başkasına şiddet göstererek patlıyor
Onun için kadın konuk evini açmıyoruz diyorlar.O zaman bizim burada başka bir formül üretmemiz gerekiyor. Bunlar gerçekten çok derin konular.
YÖK Başkanı Özcan: Açık öğretim fakültelerinin harçlarının düşürülmesi gündemde değil
Nüfusu 100 binin altında olan yerlerde fakülte bile açmıyoruz, bırakın üniversiteyi. Ama siyaseten Meclisimiz öyle kararlar verirse, biz kararlarına uyarız. Ama bizim karşı olduğumuzu her zaman söylüyoruz.
Mısır’daki gösterilerde bir asker öldürüldü
Mısır’daki gösterilerin Tunus’takilerle kıyaslanmasına da tepki gösteren Zeki, "Biz Mısır’da göstericilerin üzerine ateş açmıyoruz." diye konuştu.Sözcü, gösterilerin diğer ülkelere yayılması ile ilgili soruya ‘Her ülkenin şartları farklı’ şeklinde cevap verdi.
Başkan Altepe: Bursa ile ilgili kararlar ancak Bursa'nın onayıyla alınabilir
Yeni bir alan imara açmıyoruz. Sanayimizin doyduğunu söyledik. Yeni sanayi alanları açamayacağımızı her alanda söylüyoruz. Tarihi kültürel kimliğin gelişmesi, Uludağ, göller ve sahil bölgeleriyle ilgili yaptığımız çalışmalar, Kongre ve Kültür Merkezi ile ilgili çalışmalar sanayiye değil turizme
Sapanca Gölü'nde su seviyesi yükseliyor
32 kodunu geçmeden de açmıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu meteorolojik veriler gerçekleştirse kar ve yağmur yağışıyla göldeki su seviyesi hızlı bir şekilde artacaktır." dedi. Çark Deresi'ne Sakarya Nehri üzerinden su verildiğini anlatan Keleş, "Çark Deresi şu an Sakarya Nehri'nden besleniyor.
Vali Atış: Adana'da aracına binenin yönünü Mersin'e değil Karataş'a çevireceği günü bekliyorum
Biz soruşturma açmıyoruz. Bakanlığa da aynı şeyleri söylüyoruz. Bu hususta cumhuriyet savcılarımızın işlerine karışmıyoruz ama kendileriyle görüşüyoruz. Şikâyetlerden çekinmeyin.
Dizilerden etkilenip kendini sihirbaz sanan Ferhat'ın ailesi yardım bekliyor
O günden beri televizyonu açmıyoruz. Oğlumun iyileşmesi için dua ediyorum." diye konuştu. 8 aydan beri oğlunun hastalığından dolayı psikolojisinin bozulduğunu söyleyen anne Filiz Üstünel ise, "Artık çocuğumuzu tedavi ettirecek gücümüz kalmadı
Kemal Anadol: "Biz Kur'an kursları açmıyoruz, yer tahsisi yapıyoruz"
CHP Grup Başkan Vekilli Kemal Anadol, CHP'nin Kur'an kursları açılımını tarif etti. Anadol, "Biz Kur'an kursu açmıyoruz, yer tahsisi yapıyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: "Bana yolsuzluk yaptı diyen Ankara'daki zavallının ağzına o lafı tıkarım"
O da bana (sana da açmıyoruz Ona da) dediler. Ben de, (Allah aşkına bana da açın ona da açın) dedim" şeklinde anısını anlattı. GÖKÇEK'İ ÇOK BEKLETTİLER AĞZI BURNU YARA OLDU