ali kazcı

Akaryakıt bayilerinin sorunları görüşüldü
Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, İl Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Sanayi Ticaret İl Müdürü Ali Kazcı, GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M.
Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu personeli ile bayramlaştı
Bayramlaşma programına, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, başkan yardımcıları; Abdülcebbar Özkara, Ali Kazcı, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı. Fadıloğlu; "Bayramlar özel anlam taşır.
Paletli Yüzme Kısa Kulvar Türkiye Şampiyonası Gaziantep'te yapılacak
Toplantıda Şehitkamil Belediyesi başkan yardımcıları, Murat Özgüler ve Ali Kazcı da hazır bulundu. -"SPORU TÜM KESİMLERE YAYMAYI HEDEFLİYORUZ"- Toplantıda şampiyonanın önemine değinen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sporun tüm branşlarını gençlere sevdirmeyi amaçladıklarını söyledi.
Şehitkamil Belediyesi, yuvada kalan çocukları sirke götürdü
Başkan Fadıloğlu'nun yanı sıra Şehitkamil Belediyesi Başkanı yardımcıları Abdülcabbar Özkara, Murat Özgüler ve Ali Kazcı da çocukları sirkte yalnız bırakmadı. Çocuklar, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi tarafından Gaziantep'e getirilen ve Şehitkamil Belediyesi'nin destek olduğu dünyaca ünlü İtalyan Sirki'nde, aralarında
Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu'ndan pidecilere 'eldiven kullanın' talimatı
Şehitkamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, zabıta ekipleriyle birlikte gıda satışı ve imalatı yapan işyerlerini denetledi. Başkan Yardımcısı Ali Kazcı'nın da katıldığı denetimlerde, fırınlarda eldiven uygulaması yaptırılırken, bozuk ciğer satışı yaptığı tespit edilen işyerlerine ise tutanak tutuldu
Şehitkamil'de evli 14 çiftin resmi nikahı kıyıldı
Başkan Fadıloğlu, diğer çiftleri temsilen Yazgülü Cice ve Mehmet Emin Şahin'in çiftinin nikahını kıyarken, Belediye Başkan Yardımcıları Abdülcebbar Özkara, Ali Kazcı ve Hüseyin Kılıç ise şahitlik yaptılar.