altın kolye

Gürcü uyruklu şahısların akıl almaz kuyumcu hırsızlığı kameralara yansıdı (Özel)
Altın kolye uçlarını ağzına atarak saklayan şahıs ise kaçmayı başardı.Olayı anlatan İslam Memiş, şahısların içeri girdiklerinde durumlarından şüphelendiğini söyledi.
Çelik kasa hırsızının eşi öfkesini gazetecilerden çıkardı
Zanlıların ev ve işyerlerinde yapılan aramada sinyal kesici araç, hançer, 27 senet, altın kolye, kurusıkı tabanca, 2 fotoğraf makinası, el feneri, bilgisayar, harici bellek, kol saati, altın kolye, hurda altın, içerisinde TSE 22 ibaresinin bulunduğu 4 bilezik
Dolandırıcılık çetesi çökertildi, 13 kişi yakalandı
genelinde 64 vatandaşa yönelik 'Yağma, nitelikli hırsızlık ve dolandırıcılık' suçlarını gerçekleştirdikleri, bu vatandaşlardan 47 adet altın bilezik, 3 adet altın kolye, 35 adet altın yüzük, 32 adet altın küpe, 1 adet altın künye, 1 adet gümüş yüzük, 1 adet altın kaplama saat, 5 adet cep telefonu ve 30 bin 560 TL nakit para elde
4 yapraklı yonca Adana’da
Aldırmaz’ın 4 yapraklı yonca figürlü altın kolye armağan ettiği Şoray, Girik, Akın ve Koçyiğit, bu anlamlı hediyenin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, teşekkür ettiler.Adana’da olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten ünlü isimler, “Altın Koza gibi Türk sinemasının en vefalı dostlarından birisinin açılışında burada olmak
Kapkaççı kuyumcuya gidince yakalandı
İSTANBUL - Tuzla’da kapkaç yaparak bir kadının boynundan altın kolyeyi kopartıp kaçan zanlılar kuyumcuya gidince yakayı ele verdi.Olay Aydınlı Mahallesi’nde meydana geldi.
Hakkarili kadınlar yöresel kıyafet geleneğini ayakta tutuyor
Kıyafet, altın kolye ve bileziklerle tamamlanıyor. Parlak kumaşlardan yapılma elbiseler genç kızlar tarafından giyilirken, yaşlı kadınlar daha sade modelleri tercih ediyor. El dikişi bugün artık pek çok bölgede yapılmıyor olsa da, yörede birçok kadın, bu şekilde elbise dikerek geçimini sağlıyor.
Villa hırsızı 4 aylık hamile çıktı
Evde yapılan aramalarda 5 adet altın kolye, 10 adet kol saati, 1 LCD TV, 1 adet laptop ve 3 adet Play Station ele geçirildi. Şüphelilerden Sema Y.
Genç kadın başı ezilip boğazı kesilerek öldürüldü
Çantası ve cep telefonunu da bulamayan ekipler, boynunda "Sibel" yazılı altın kolye olduğunu gördü. Öldürülen kadının vücudunda, 10'a yakın bıçak darbesi tespit edildi. İncelemede cesedin, Karabağlar ilçesinde oturan 36 yaşındaki Sibel Özkişi'ye ait olduğu belirlendi.
Muğla’da 1 milyon lira değerinde tarihi eser ele geçirildi
gümüş küpe, 4 adet gümüş kolye, 1 adet yüzük taşı, 21 adet bronz insan ve havyan figürü, heykel ve objeler, 1 adet kil heykelcik, 1 adet 38 boncuklu som altın kolye ve 1 adet 15 boncuklu som altın kolye bulundu.
Keşan’da tarihi eser kaçakçılarına operasyon
tarihi eser kaçakçılarına yönelik yaptıkları operasyonda 1 adet bakır işlemeli tepsi, 36 adet çeşitli devirlere ait sikke, 2 adet aslan figürlü küpe ile altın kolye ele geçirildi.Olayla ilgili olarak, Keşan ve Meriç ilçelerinde F.
Hırsızlık yaptıktan 5 dakika sonra yakalandılar
İki şüphelinin üzerinden 1 altın bilezik, 1 altın künye, 1 altın kolye, 2 altın alyans, 2 altın saat ile bir çift eldiven, tornavida ve çakı çıktı. İki kişinin hırsızlık olayından geldiğini düşünen polis şüphelileri Yeşilyurt Polis Merkezi'ne götürdü.
Kuyumcuya çalıntı altın bozdurmak isterken böyle görüntülendiler
C (20), 1 adet taşlı altın kolye ve 2 adet küpeyi bozdukmak istedi. Şahıslardan şüphelenen kuyumcu, kolyenin üzerinde bulunan taşları sökmeden fiyat veremeyeceğini söyleyerek şüphelilerden zaman istedi.
Bursa’nın tarihi kapıları geleceğe açılıyor
Bursa’nın değerlerine altın kolye gibi Mevlevihanesi de katılır. Bu hayırlı hizmeti hep beraber yapmış olacağız. Başkana da bunları düşünenlere de şükran borcumuz var.
Pencerenin demir korkuluğunu kesen hırsızlar, 60 bin liralık altını çaldı
ve pencere camını kıran hırsız ya da hırsızlar buradan içeriye girerek evde bulunan 200 TL nakit para, 2 çocuk bileziği, 2 çeyrek altın, 2 altın küpe, 1 altın kolye, 1 altın nazarlık, 3 yüzük ve 1 tektaş altını alarak kayıplara karıştı.
Çanta hırsızlığı güvenlik kamerasında
(35), bir alışveriş merkezinde içerisinde 7 altın bilezik, 1 altın takı seti, 5 altın kolye, 4 yüzük, 1 adet 7 pırlanta taşlı yüzük, altın kol saati ve 2 cep telefonunun bulunduğu çantasının çalındığı şikayetinde bulundu.
İmitasyon bilezik yakalattı
İki evden çalındığı tespit edilen 620 TL para, 2 adet 22 ayar bilezik, 6 adet altın bayan yüzüğü, bir çift altın bayan küpesi, bir adet altın kolye, bir adet altın küpe, bir adet gümüş kolye, 4 adet gümüş yüzük, 3 adet yonca tabir edilen altın, bir adet altın saat ile 12 adet imitasyon bayan bileziği çalan A
Açık bırakılan pencereden giren hırsız, altınları götürdü
Olay yerinde incelemelerde bulunan Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, evden bir adet zincirli altın kolye ile cep telefonun çalındığını belirledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Ziynet eşyası dolu çanta yatak odasından çalındı
Çanta içinde 7 adet altın bilezik, bir adet altın yüzük, 2 çift altın küpe, 2 adet altın nazarlık, bir adet altın kolye, 100 lira para, bir adet fotoğraf makinesi, otomobil anahtarı ve nüfus cüzdanı bulunduğu öğrenildi.
Bandırma'daki hırsızlık zanlıları tutuklandı
yazılar bulunan altın zincir kolye, 1 adet halkalı altın künye, 1 adet ince halkalı altın künye, 1 çift beyaz taşlı altın küpe, 2 adet beyaz taşlı zincirsiz altın kolye başlığı, 1 çift kalp şekilli altın küpe ve 350 lira para bulundu.
İstanbul'dan Zonguldak'a hırsızlık için geldiler
Aynı gün Kozlu Beldesi'nde bir polisin evine giren şüpheliler, pırlanta yüzük, alyans, 2 altın kolye, fotoğraf makinesi ve içinde 38 lira bulunan kumbarayı alıp kayıplara karıştı. Mahalle sakinlerinin fark ederek polise eşkallerini bildirdiği şüphelilerin içinde bulunduğu otomobil, kent çıkışındaki Değirmenağzı mevkiinde polis tarafından durduruldu
Hz. İsa'nın doğumunu denizden haç çıkararak kutladılar
Bartholomeos, kendisine haçı getiren Oikonomov ucunda haç bulunan altın kolye hediye etti. Oikonomov, denizden haç çıkartma yarışmasına 3 yıldır katıldığını ve ilk kez bu yarışmayı kazandığını belirtti.
'Doktorum' diyerek dolandırdı
Sohbet ettiğimiz sırada çantamda gördüğü ve içerisinde 1 adet altın kelepçe bilezik, 1 adet altın yüzük, 1 adet altın kolye ucu ve 1 adet altın zincir bulunan kutuyu eline aldı. Elinde birkaç dakika bunlara baktıktan sonra 'bekle ben geliyorum' diyerek elindeki altınlarla birlikte masadan ayrıldı.
‘Fırçasız ressam’ çalınan tablolarını bekliyor (Özel)
Kurban parası olarak ayırdığı bin 300 lira ile 1 altın kolye, 2 yüzük ve 4 adet çeyrek altının çalındığını belirten Ressam Metin Akaslan, en çok 6 adet atletin çalınmasına şaşırdığını söyledi. Yakında bir rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmaya hazırlandığını, bu yüzden yeni 6 adet atlet aldığını anlatan Metin Akaslan, "Dakikalar içinde evin altını üstüne getirmişler
Afyonkarahisar’daki yastık altındaki altınlar ekonomiye kazandırılacak
Satar, müşterilerin ellerinde bulunan altın kolye, bilezik, cumhuriyet altınlarını sarrafiye ya da takı olarak sakladıkları altınlarını şubeye getirmeleri halinde, İstanbul Altın Rafinerisi uzmanları tarafından değer ölçümü yapılarak 24 ayara çevrileceğini ve altın
Pencere korkuluklarını keserek girdiği evde, altınları çalarak kayıplara karıştı
'nun evinin salon pencere korkuluklarını keserek içeriye giren kimliği belirsiz bir kişi, 3 adet altın kolye ve 1 adet altın küpeyi çaldı. Ev sahibi Halil U.'nun müracaatını değerlendiren polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Hırsızlık yapan kadın yakalandı
Evin içinde bulduğu altın kolye, kolye ucu, çeyrek altın ve 40 TL para ile birlikte yaklaşık 2 bin TL tutarındaki eşyayı aldıktan sonra kapıdan çıkmak üzere iken ev sahibi Havva Yaman ile karşılaştı.
Kuveyt Türk, Denizli’de altın toplayacak
Müşteriler ellerinde bulunan, altın kolye, bilezik, Cumhuriyet altını gibi sarrafiye ya da takı olarak sakladıkları altınları şubeye gelerek İstanbul Altın Rafinerisi uzmanları tarafından değer ölçümü yapıldıktan sonra, 24 ayara çevirip ‘altın hesabı’ açtırarak
Kuveyt Türk Bolu’da altın topluyor
Gümüş, vatandaşların ellerinde bulunan altın kolye, bilezik, cumhuriyet altını vb sarrafiye ya da takı olarak sakladıkları altınları şubeye gelerek İstanbul Altın Rafinerisi uzmanları tarafından değer ölçümü yapılarak, 24 ayara çevrilip Altın Hesabı açtırarak hesaplarına
Fasulye arasına sakladığı altınları çalındı
BURSA - Bursa'da, bir kadın evinin balkonundaki bakliyatların arasına sakladığı tarihi eser olan altın kolye ve pırlanta setinin çalındığını belirterek polise başvurdu. Merkez Yıldırım ilçesi Umurbey Mahallesi Umurbey Caddesi'nde ikamet eden Latife O.
İki evden piyasa değeri 5 bin TL'lik malzeme çaldılar
’ya ait evden üç altın kolye, B.G.’ye ait evden ise üç altın, bir alyans ve 600 TL alarak evden çıktı. Hırsızlar, daha sonra halk otobüsüne binerek İstanbul istikametine gitmeye başladı.
Diyarbakır polisi hırsızlara göz açtırmıyor
Diyarbakır’ın farklı semtlerinde yaşanan hırsızlık olaylarında çalınan 3 bin TL, 1 altın kolye ve sayısız cep telefonu ele geçirildi. Olaylara karışan 5 zanlı da yakalandı.
Diyarbakır polisi, bayramda hırsızlara göz açtırmadı
Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yankesicilik, dolandırıcılık ve kapkaç suçundan aranan 9 kişinin yakalandığı ve bu kişilerin vatandaşların 7 bin 500 TL'sini, 1 altın kolye ve 1 altın künyeyi aldıklarının tespit edildiği bildirildi.
Çalıntı kolye ağzından çıktı
Bunun harekete geçen Güven timleri, aynı kadının başka bir kuyumcuda satıcının dalgınlığından faydalanarak bir altın kolye çaldığını tespit etti. Çarşıda devriye gezen polis ekibi, eşkale uyan zanlı S.
Sahte altınları gerçeğiyle değiştiren hırsızlar yakalandı
’nin üzerinde yapılan aramalarda bir çift beyaz taşlı küpe, bir adet zincirli altın kolye ve 2 adet taşlı sahte yüzük ele geçirildi.24 SABIKASI ÇIKTI
Çaldığı altınlardan bozduramadıklarını çöpe atmış
değerinde pırlanta seti, 3 bin TL değerinde 18 ayar toplu küpe ve kolye, 7 bin TL değerinde tek taş pırlanta yüzük, 40 bin TL değerinde 22 ayar kolye, 14 ayar altın kolye, 18 ayar bilezik, 14 ayar taşlı bileklik, 14 ayar kalın bileklik, çeyrek altın ve 700 TL nakit para çalındı.
Sapanca'da ev soyuldu
Evden 3 adet altın çocuk bileziği, 1 adet altın kolye, 2 adet altın yüzük, 1 adet yarım altın, 4 adet çeyrek altın, 20 euro ve 30 dolar çalındı. Döndüğünde evin dağınıklığını fark eden Şahin, ziynet eşyaları ile paralarının çalınması üzerine polise şikayette bulundu.
Rize’de saç tokası yöntemi ile hırsızlık yapan iki kadın yakalandı
Rize’nin Piriçelebi ve Atmeydanı Mahalleleri’nde iki ayrı evde meydana gelen hırsızlık olayında, 2 adet altın bilezik, 3 altın yüzük, 1 adet altın kolye, 2 altın künye, bin 100 TL ve 8 bin TL değerinde cumhuriyet altının çalınması üzerine Rize Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekipleri harekete geçti.
Kuveyt Türk, Antalya'da 'yastık altındaki altınları' toplamaya başladı
Müşterilerin şubeye getirdiği altın kolye, bilezik, cumhuriyet altını gibi değerli ziynet eşyaları, İstanbul Altın Rafinerisi uzmanları tarafından değer ölçümü yapıldıktan sonra, 24 ayara çevrilip açılan ‘altın hesaba’ yatırılıyor.
30 yıllık damatlık elbisesinin cebinden 6 bin liralık altın çıktı
Eski elbisesini 100 TL'ye vererek yerine yeni elbise alan bir vatandaşın bıraktığı elbisenin cebinden ise piyasa değeri 6 bin TL'yi bulan altın kolye, bilezik, küçük altın, küpe, yüzük gibi ziynet eşyaları çıktı.
Kuyumcudaki hırsızlık güvenlik kamerasına takıldı
İZMİR - İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki bir kuyumcudan 2 bin 500 liralık altın kolye çaldığı iddia edilen anne ve kızı yakalandı. Zanlı annenin 23 suçtan sabıkası olduğu, soygunun da güvenlik kameralarına takıldığı belirtildi.
162 parça tarihi eseri polise satmaya çalıştılar
Çiftlik evinde yapılan aramada ise Roma, Bizans ve Helenistik dönemlere ait 2 altın yüzük, 1 altın kolye ucu, 1 çift altın küpe, 1 bronz inek başı, 2 adet bronz erkek heykeli, 25 santimetre boyunda kadın heykeli, 1 gümüş kartal figürü, topraktan yapılmış 4 kandil, 22
Batman'da 5 ayrı hırsızlık olayına karışan 12 kişi tutuklandı
isimli şahısların üzerinde ve araçlarında yapılan aramada bulunan dizüstü bilgisayar ve altın kolye ucunun, Nusaybin ilçesi Yeni Turan Mahallesi'nde S. D. isimli şahsın evinden çalındığı tespit edildi.
Yılbaşı alışverişinde indirim kampanyaları sürüyor
Yazıcıoğlu, "Yeni yıla sevdikleri ile birlikte girmeye hazırlanan beyler, özellikle altın kolye ve tektaş yüzüklere ağırlık veriyor. Alınan hediyelerde bize sıkça sorulan soru ise kredi kartına taksit imkanı olup olmadığı oluyor.
Kuyumcuyu soyan 3 kadın hırsız tutuklandı
Kadınların üzerinden yaklaşık 5 bin lira değerindeki 3 adet altın kolye çıktı. İzmir'den, hırsızlık amacıyla Bursa'ya geldikleri belirlenen Güler (44) ve Yeliz Karanlıkbulut (30) ile Suna Dindar'ın (39) kuyumcudan altın çalma anları güvenlik kamelarına yansıdı.
Kadını 20 yerinden bıçaklayarak gasp etti, yakalanınca 'Öldüresiye vurmadım' dedi
Sibel Akagündüz'ün altın kolye ve bilekliği ile 3 bin lira değerindeki giysilerini alan zanlı, olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine ambulans ve polis ekibi geldi.
Eve giren hırsız, ziynet eşyası ve 8 bin lirayı çaldı
'ye (32) ait eve giren hırsız veya hırsızlar 2 adet altın kolye ile bir adet yüzük ve 8 bin lirayı çaldı. Eve geldiğinde hırsızlık olayını fark eden Ö.Ş., emniyeti arayarak şikayette bulundu.
Almanya'dan gelen gurbetçiler Ceyhan'da gasp edildi
Öte yandan gasp edilen gurbetçi ailenin çantasında, 15 lira para, gümüş takı seti, bir çift altın küpe, bir altın bileklik, bir altın yüzük, bir altın kolye ve 6 adet Almanya sigorta kartı bulunduğu belirtildi.
Trabzon'da sokak futbolu film oluyor
adlandırılan Trabzon'da daha önce "Sokak Futbolu" adlı bir belgeseli hazırlayan Varol Uzlu, bu kez Trabzon'da 15 yaşındaki bir gencin gözünden anlatılan "Turnuva-Altın Kolye" adlı sinema filmi hazırlıyor.
Hırsızlara karşı kurulan polis timi, ilk icraatında suçüstü yaptı (Özel)
Yapılan araştırmada hırsızlık zanlılarının girdiği iki ayrı evden 2 bilezik, 2 pırlanta küpe, 2 altın bileklik, 12 altın kolye ucu, 1 pırlanta yüzük, 2 cumhuriyet altını, 1 yakut küpe ile altın yüzük aldıkları belirlendi.
TEM kapkaççıları gurbetçilerin korkulu rüyası oldu (Özel)
(51) araçta uyudukları esnada, aracın sağ kapı camını kıran kapkaççılar, içinde 5 bin Euro, 6 adet altın bilezik, 2 adet yüzük, 1 adet altın kolye ve 3 adet cep telefonu bulunan çantayı aldı. Bu olaydan bir kaç gün sonra başka bir tesiste mola veren R.