atik birici

Elazığspor sünnet şöleni düzenleyip futbolcuları taraftarlara tanıttı
buluşması organizasyonuna Elazığspor Kulübü İkinci Başkanı Selami Öztürk, Elazığ AK Parti İl Başkana Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediyesi Başkan Yardımcısı Atik Birici, Elazığ Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Acar ve çok sayıda aile ve taraftar katıldı.
Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Harput'ta
Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Ertem'in ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Vakıflar Genel Müdürümüz Adnan Ertem tarihi beldemiz Harput’ta vakıflara ait eserleri inceleyerek bizlerden bilgi aldı.
Elazığ Valisi Erol, gazi ve şehit yakınlarıyla iftarda biraraya geldi
Galip Mendi, Elazığ Milletvekilleri Şuay Alpay, Sermin Balık ve Faruk Septioğlu, Vali Yardımcıları Ercan Çiçek ve Tarık Bahadır, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Yılmaz, Emniyet Müdürü Ayhan Buran, İl Jandarma Komutanı Albay Ufuk Özsoy, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Elazığ Şehit Aileleri Ve Malul Gaziler Yardımlaşma
Elazığ Belediyesi doğadaki hayvanları unutmadı
Belediye Başkan Vekilimiz Atik Birici’ye konuyu aktardığımızda kendisi de doğadaki hayvanların beslenmesi için bir çalışma başlatmamızı söylediler. Ekiplerimizle birlikte bugün özellikle kuşlar ve diğer hayvanlar için yem getirdik ve muhtelif alanlara bıraktık.
Fırat Üniversitesi Merkezi Laboratuar binasının temeli törenle atıldı
Törene, Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ Belediye Başkanvekili Atik Birici, Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Feyzi Bingöl, Rektör Yardımcısı Prof.
Harput müziğinin güçlü ismi Enver Demirbağ hayatını kaybetti
Demirbağ'ın hayatını kaybettiğinin duyulması üzerine olay yerine Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici ve Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun ile Demirbağ'ın yakınları ve dostları geldi. Coşkun, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, değerli bir sanatçıyı kaybettiklerini söyledi.
Tamamlanan SODES projeleri DPT'nin onayına sunuldu
Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Sosyal Destek Programı (SODES)'nın yoksulluk, işsizlik gibi sorunların ve değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara kısa sürede karşılık vermeyi hedefleyen insan odaklı
Elazığ'daki deprem konutlarının dağıtım törenine Başbakan Erdoğan da katılacak
Selmanoğlu, İl Özel İdaresi Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Kovancılar Kaymakamı Selçuk Aslan, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kutlu, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Tunç da katıldı.
Elazığ'da Fenerbahçeliler Derneği ile Fenerium Mağazası açıldı
Konuşmaların ardından temsili olarak belirlenen öğrencilere hazırlanan giyim eşyaları Vali Muammer Erol, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Fenerbahçeli yöneticiler ve diğer katılımcılar tarafından verildi.
Elazığ Belediyesi, yapım halindeki binalarda denetimlerini artırdı
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici, yapılan kontrol ve denetimlerde imar alanı içerisinde bulunan binaların yapım standartlarını yükselterek, vatandaşların daha güvenli ve konforlu mekânlarda yaşam sürmelerini amaçladıklarını belirtti.
Elazığ'da belediye otobüsleri bayanlara ücretsiz hizmet verecek
Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' dolayısıyla halk otobüsleri ve belediye araçlarının bayanlara ücretsiz hizmet vereceğini söyledi. Atik Birici, yaptığı açıklamada, Belediye Meclis Üyesi Hüsniye Sertkaya'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kendisini ziyaret ettiğini ve bu günde tüm halk
Fatih Kısaparmak okuma salonu törenle açıldı
Açılışa Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici, İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, Kimse Yokmu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sadık Emecan, Fonda Ajans Sahibi Gürkan Vural ve Fatih Kısaparmak katıldı.
Fatih Kısaparmak okuma salonu törenle açıldı
Açılışa Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici, İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, Kimse Yokmu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sadık Emecan, Fonda Ajans Sahibi Gürkan Vural ve Fatih Kısaparmak katıldı.
İtfaiye Haftası kutlanıyor
Belediye Başkan Vekili Atik Birici ise itfaiye personelinin canlarını tehlikeye atarak zor şartlarda görev yaptığını hatırlatarak, personelin İtfaiye Haftası'nı kutladı.
Erkekliğe ilk adım atan çocuklar için şölen
Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici, şenlik kapsamında 300'den fazla çocuğun erkekliğe ilk adımı attığını vurguladı. Birici, şenlik çerçevesinde düzenlenen programlar sayesinde vatandaşların sıcak yaz akşamlarına renk kattıklarını ifade etti.
Elazığ'da tapusunu alamayan 50 vatandaşa tapuları verildi
Demirciler Çarşısı Başkanı Mehmet Hanifi Yaşar ve Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici'nin katılımıyla dağıtılan 50 tapu, hak sahiplerini sevindirdi. Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici, yaklaşık 25 yıldır Sanayi Mahallesi Demirciler Çarşısı'nın büyük bir bölümünde tapu sorunu yaşandığını ifade etti.
Elazığ Belediyesi, Ramazan hazırlıklarına başladı
Belediye Başkan Vekili Atik Birici, bu yıl Elazığlılara farklı bir Ramazan yaşatmak amacında olduklarını ifade etti. Birici, yaptığı açıklamada şöyle dedi: "İçerisinde maddi manevi anlamda binbir güzellik ve faziletin olduğu Ramazanı daha farklı bir şekilde kutlamak ve Ramazan gecelerini
Elazığ Sanayi Sitesi'ndeki hurda araçlar kaldırıldı
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici, görüntü ve estetik kirliliğine neden olan olumsuzlukların ortadan kaldırılacağını belirterek, vatandaşların huzuru için her türlü hizmeti göstereceklerini söyledi.
Elazığ'da yeni imar yolları açılıyor
Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu idaresindeki Elazığ Belediyesi'nin çalışmalarının ilkbahar mevsimi ile birlikte artarak sürdüğünü belirten Başkan Vekili Atik Birici, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Doğukent ve Salıbaba mahallelerini birbirine bağlayacak yeni imar yolunda çalışmalarına devam ettiğini ifade etti.
Elazığ'da Malatya Caddesi'ne alternatif bulvar yapılıyor
Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici, bu bulvar sayesinde Sürsürü, Olgunlar ve Abdullahpaşa mahallelerinin birbirine bağlanacağını belirterek, Kuvay-i Milliye Bulvarı'nın hizmete girmesiyle Malatya Çevre yolunun trafik yükünün de azalacağını ifade