atlantik eğitim kurumları genel müdürü

Atlantik Eğitim Kurumları Ümitköy ve Çukurambar'da eğitime başlıyor
Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli, yeni atılımlar ve yeni çalışmalarla ilgili olarak, “Hizmete başladığımız yerlerde büyük bir ilgiye karşılaşıyoruz. Çukurambar ve Ümitköy'de de çok yoğun talepler oluştu.
Ankaralıları Esenboğa'da Türkçe Sevdalıları Sergisi karşılıyor
Sergi ile ilgili bilgi veren Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli, bu çocukların basına yansıyan yüzüyle şarkı söylemelerine, şiir okumalarına ve becerilerine şahit olunduğunu vurgulayarak, "Bu gösteriler sadece salon ve stadyum gösterileri ile sınırlı değil.
Şereflikoçhisar’a 100 kişilik öğrenci yurdunun temeli dualarla atıldı
Yurdun temel atma törenine katılan Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli ise temelin atılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Yerli, "Bu binada salih insanlar yetişecek.
Atlantik Nevin Gökçek Liseleri törenle hizmete açıldı
Açılışta konuşan Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli, 8 yılda okullarının uluslararası bilim olimpiyatları ve üniversite sınavlarında önemli başarılara imza attığını belirtti. İlhan Yerli, elde ettikleri başarılardan güç alarak uluslararası okul olma yolunda önemli mesafeler aldıklarını kaydetti.
Milli Eğitim Bakanı, evinin yakınındaki yuvayı açtı
Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli ise, okul öncesi eğitim kurumlarında geleceğin nesillerini yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Yerli, de yeni açtıkları eğitim kurumunda bugünün şartlarına göre değil, geleceğin şartlarına göre nesiller yetiştirdiklerini kaydetti.
Atlantik Eğitim Kurumları'nın yeni kampüsünün temeli atıldı
Atlantik Eğitim Kurumları Genel Müdürü İlhan Yerli ise okullarının 7. yılını geride bıraktığını hatırlatarak, bu kısa süre içinde Atlantik Eğitim Kurumları'ndaki öğrencilerin gerek yurt içi gerekse yurt dışında önemli başarılara imza attığını vurguladı.