avni örki

Acıpayam Başbakanı karşılamaya hazır
Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak ve Mehmet Yüksel, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, belde belediye başkanları, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Büyükşehir olan Denizli’de AK Parti yeni kurulan iki ilçeye başkan atadı
Toplantıya; İl Başkanı Avni Örki, Denizli milletvekilleri Nihat Zeybekci, Nurcan Dalbudak, Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Gürlesin, eski Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan ve partililer katıldı.
Bakan Yıldız: Türkiye’nin jeotermal enerji hedefinin yarısı Denizli’den çıkacak
Yıldız’a Denizli Valisi Abdulkadir Demir, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş ve Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki de nezaret etti.İncelemelerin ardından santralin komuta odasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yıldız, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA)’nün bugüne kadar
DÜZELTME - Acıpayam 1. Kitap Fuarı açıldı
Duysak, Halk Eğitim Müdürü Mehmet Selçuk, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, Darıveren Belediye Başkanı Davut Oymak, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, daire ve kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Acıpayam 1. Kitap Fuarı açıldı
Duysak, Halk Eğitim Müdürü Mehmet Selçuk, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, Darıveren Belediye Başkanı Davut Oymak, AK Parti İl başkanı Avni Örki, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, daire ve kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: MHP’nin erkekliği Meclis'in kapısında bitti
Kurulu'na; AK Parti Denizli milletvekilleri Bilal Uçar, Mehmet Yüksel ve Nihat Zeybekci, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan ile çok sayıda partili katıldı.
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: Bu büyük Türkiye’yi oluşturma sürecidir (1)
Polis mangasıyla karşılanan Bozdağ’ın ziyaretinde milletvekilleri, Mehmet Yüksel, Nihat Zeybekci ve Bilal Uçar, Vali Abdülkadir Demir, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve diğer protokol üyeleri de hazır bulundu.
Denizli’nin tek alkolsüz oteli Demasus açıldı
Pakdil, Denizli milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Vali Vekili Abdullah Acar, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İlçe Başkanı Birtan Şahan, Denizli Ticaret Odası(DTO) Başkanı Necdet Özer, otelin yöneticileri olan Kayhan ailesi ve çok sayıda davetli katıldı.
‘Çözüme karşı çıkanlar, hastanelerin birleştirilmesine de karşı çıkıyordu’
ve Kültür Merkezi’nde verdiği “Çözüm Süreci” konulu konferansa AK Parti milletvekilleri Mehmet Yükse, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli İl Başkanı Avni Örki ve çok sayıda vatandaş katıldı.Çözüm süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Pakdil, geçmişte millete hep askerlik yapmak, vergi vermek gibi görevler yüklendiğini, haklarını
Türel: Büyükşehire engel olmak isteyen muhalefet hangi yüzle oy isteyecek
Toplantıya AK Parti milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nihat Zeybekci ve Nurcan Dalbudak, Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Başkanı Avni Örki, İl Kadın Kolları Başkanı Peral Uluköy, ilçe kadın kolları üyeleri ve belediye başkanları katıldı.
Milletvekili Zeybekci: Yanlış bilgilerle darbeler bile doğru algılanılıyor
Kutlamaya Milletvekili Zeybekci, Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Necdet Özer, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, www.yuzhaber.com’un ortakları Erol Uçkan ve Bilal Kırboğa, sitenin yazarları ve gazeteciler katıldı.
‘Terör örgütüne destek veren Cihaner, Denizli’nin adını lekelemesin’
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, DHKP-C terör örgütüne yönelik operasyonlarda bazı avukatların da tutuklanmasının, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner’i çok rahatsız ettiğini belirterek, şehrin adını
Soylu: Terör sürecinin çözümüne sağduyuyla yaklaşılmalı
Çamlık Ofis’te Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Milletvekili Nurcan Dalbudak, İl Başkanı Avni Örki ve İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin’le birlikte basın toplantısı düzenleyen Soylu, gündemdeki konuları değerlendirerek gazetecilerin sorularını cevaplandırdı
Bakan Yıldız: Polise taş ve bilye atarak özgürlükten söz edilemez
Uçar ve Nurcan Dalbudak, Manisa Milletvekili ve Denizli Koordinatör Milletvekili Selçuk Özdağ, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve diğer partililer de hazır bulundu.
Bakan Yıldız: Seyitömer ihalesi, siyasi istikrara güvenin göstergesi
Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve diğer partililer katıldı.Toplantıdan önce gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bakan Yıldız, Seyitömer Termik Santralleri ihalesiyle 2012 yılında yaklaşık 14 milyar dolarlık özelleştirme
Zolan: Denizli 'büyükşehir' olarak hak ettiğini aldı
Üyesi ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Örki, Denizli’nin büyükşehir olması dolayısıyla oluşan sevince muhalefet partililerin katılmadığını ifade etti.
‘Siyasetçiler yıllarca kötü, silahlılar ve paralılar güvenilir gösterildi’
Toplantıya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve diğer partililer katıldı.Burada konuşan Milletvekili Zeybekci, siyaseti, hayallerdeki mümkünü gerçekleştirme sanatı olarak tarif ederek, “Siyaset, mümkünün sanatıdır.
Denizli eski Belediye Başkanı Aygören AK Parti’ye katıldı
rozet törenine milletvekilleri Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve çok sayıda partili katıldı.Burada konuşan İl Başkanı Örki, Denizli’de seçmenlerin yüzde 10’nun AK Parti’ye üye olduğunu belirterek, “Partimiz, demokrasiye sahip çıkma yolunda üzerindeki
AK Parti Denizli İl Başkanı Örki: Bir avuç hain, kirli emellerine ulaşamayacak
DENİZLİ - AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde yapılan saldırıda 10 askerin şehit edilmesini nefretle kınadığını bildirdi. Örki, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "Acımız ve üzüntümüz büyüktür.
AK Parti Milletvekili Zeybekci: İl genel meclisleri ve özel idareler kalkacak
Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, İl Genel Meclisi üyeleri, belde belediye başkanları, köy muhtarları ve diğer vatandaşlar katıldı.
AK Parti Denizli'de Başbakan Erdoğan’ı karşılamaya hazırlanıyor
AK Parti Denizli milletvekilleri Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel ve Bilal Uçar, Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti İl Başkanı Avni Örki, kongresi ve toplu açılışların yapılacağı Geleneksel Türk Sporları Kompleksi'nde incelemelerde bulunarak basın toplantısı düzenledi.
Avrupa Bölgeler Asamblesi Denizli’de toplandı
Uluslararası İşbirliği Komitesi Başkanı Hande Özsan Bozatlı, Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Avni Örki, CHP Grup Başkan Vekili Selahattin Koçdemir, MHP Grup Başkan Vekili Cengiz Dönmez ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu’nun yanısıra İstanbul İl Özel İdaresi
‘Kazada yangın çıkması dünyada ilk kez karşılaşılan bir durum değildir’
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, cankurtaranla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen ölümlü trafik kazasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, olaydan üzüntü duyduklarını ancak böyle bir kazanın ilk
103 milyon liralık Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin temeli atıldı
Zeybekci ve Mehmet Yüksel, Denizli Vali Vekili Abdullah Acar, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, kurum ve kuruluşlar temsilcileriyle diğer vatandaşlar katıldı.
‘Dink davasında gösterilen hassasiyet, Ergenekon’da gösterilmiyor’
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Av. Avni Örki, Cumhurbaşkanı Abdullah ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Hrant Dink davasıyla ilgili açıklamalarını suç olarak gören İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal’ın, Ergenekon
AK Parti Denizli İl Kadın Kolları'nda görev değişimi
Törene Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve çok sayıda partili kadın katıldı. Bir dönem önce Denizli Belediye Meclisi üyeliği de yapan Söylemez, “Bayrağı gücüm yettiğince taşımaya çalıştım.
Denizli Belediye Başkanı Başkan Zolan’ın annesi defnedildi
Hüseyin Bağcı, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, CHP İl Başkanı Himmet Yavaş, İl Genel ve Belediye meclisleri üyeleri, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kişi ve diğer vatandaşlar katıldı. Namazı, Denizli İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar kıldırdı.
Babadağlılar keşkek şöleninde buluştu
Yaylası'nda işadamı Ahmet Kundak’ın organize ettiği şölene AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, eski milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, AK parti İl Başkanı Avni Örki, Babadağ Kaymakamı İdris Akca, Belediye Başkanı Ahmet Yümsek ve Türkiye genelinde yaşayan binlerce Babadağlı katıldı.
Denizli’de Türkçe’nin çocuklarını binlerce kişi seyretti
Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli Valisi Yavuz Erkmen, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof.
Vali Erkmen: Bu gençler ülkelerinde Türkiye’nin büyüklüğünü temsil ediyor
Kahvaltıya Denizli Valisi Yavuz Erkmen, AK Parti Denizli Milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, İl Başkanı Avni Örki, Pamukkale Üniversitesi(PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Denizli Ticaret Odası(DTO) Başkanı Necdet Özel, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu, GETİAD Başkanı Erdem
30 milyon dolara mal olacak özel hastanenin temeli atıldı
Erdoğan Taş, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.Törende bir konuşma yapan Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Kemal Tekden, “Sağlık hizmetinde kalitenin önemini her zaman bilerek çalışıyoruz.
Zeybekci, zeybek oynadı
Platform üstüne çıkan AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, milletvekili seçilen Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak ile seçilemeyen milletvekili adayları Cahit Özkan, Halil Pekdemir ve Ayhan Soyfidan ve parti
AK Partililer Denizli’de galibiyetlerini zeybek oynayarak kutladı
Platform üstüne çıkan AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, milletvekili seçilen Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak ile seçilemeyen milletvekili adayları Cahit Özkan, Halil Pekdemir ve Ayhan Soyfidan ve parti
CHP: Seçimi kazanacak parti şimdiden belli
AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki ise mükerrer seçmen iddialarına cevap vererek şunları kaydetti: “Gerçekten mükerrer yazılmış seçmen varsa itiraz mercii bellidir. Seçim Kurulu’na itiraz edersin, düzelttirirsin.
CHP’nin 'çirkin' afişine siyasi partiler ve STK’lardan tepki
AK Parti İl Başkanı Avni Örki, CHP ile her ne kadar vali başkanlığında yapılan toplantıda prensipte centilmenlik anlaşması yapılsa da bunun sadece kendi adayları için kullanıldığının görüldüğünü söyledi.
İlhan Cihaner'i eleştiren gazeteyi toplatan CHP'ye tepkiler sürüyor
Avni Örki’nin gazetenin toplatılmasıyla ilgili yaptığı açıklamaya yazılı cevap vermiş ve şunları kaydetmişti: “Haber Denizli adlı haftalık gazetenin dağıtımına Seçim Kurulu'nca yasak gelmiş ve toplatılmasına karar verilmiştir
AK Parti İl Başkanı Örki: CHP Denizli’de vatandaş düşmanlığı yapıyor
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Av. Avni Örki, CHP’nin hayali seçmen iddiasıyla bilgi kirliliği oluşturan açıklamalar yaptığını kaydetti. Örki, yasaklar üzerine kurulu siyaset anlayışını geliştiren CHP'nin yasakçı bir anlayışla seçim propagandası yürüterek vatandaş düşmanlığı yaptığını söyledi.
Cihaner’i deşifre eden Efe'nin açıklamalarını yazdı, gazetesi kapatıldı (Özel)
AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki ise CHP’nin, yasaklar üzerinden bir seçim propagandası yürüttüğünü söyledi. CHP’nin, bu itirazıyla basın özgürlüğüne tahammülsüzlüğü olduğunu ispatladığını savunan Örki, “Gizli tanık Efe’nin ifadelerini daha önce de okumuştum.
Eğitim-Bir-Sen Denizli’de 7 bin kişiyle piknik düzenledi
düzenlenen pikniğe AK Parti milletvekili adayları Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Ayhan Soyfidan, Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer, Genel Mali İşler Sekreteri Esat Tektaş, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, SP İl Yönetim Kurulu üyeleri ve milletvekili
Zeybekçi: Akvadi projesiyle Karşıyaka Denizli’nin en güzel mahallesi olacak
Dağ’ın rozetini Belediye Başkanı Osman Zolan, Koçyiğit’in rozetini ise İl Başkanı Avni Örki taktı. (CİHAN)
Çobanlar keçi ve koyunlarının ürünlerini kendi tesislerinde satacak
tesisin temel atma törenine Birlik Başkanı Hasan Öner, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Denizli Tarım İl Müdürü Yusuf Gülsever, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, milletvekili adayı Bilal Uçar, MHP adayı Mehmet Ali Uzakgider ve çok sayıda yetiştirici katıldı.
'Türkiye treni 2023 hedeflerine giderken Denizli makinist olacak'
Toplantıya İl Başkanı Avni Örki, adaylar Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak, Cahit Özkan, Halil Pekdemir ve Ayhan Soyfidan ile çok sayıda partili katıldı.İl başkanı Örki, bugüne kadarki siyaset anlayışında hep politik söylemlerin, olmayacak vaatlerin ve ayağı yere basmayan hedeflerin vatandaşların önüne koyulduğunu ifade
Nihat Zeybekci: Bu ülkenin çılgın projeler üreten başbakana ihtiyacı var
Babadağ ilçesinde diğer milletvekili adayı Halil Pekdemir ile seçim çalışmalarını sürdüren Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki ile birlikte AK Parti Sarayköy Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı.
Yedi yılda yedi şirket kurarak 126 mağazada 926 kişiye istihdam sağladı
Törene Vali Yavuz Erkmen, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, işadamı Atik ve çok sayıda vatandaş katıldı.Açılış konuşmasını yapan Atik, 7 yıl önce Ulus Caddesi'nde mağaza açtıklarını, o günden beri geldikleri noktayı kendilerinin bile tahmin edemediğini söyledi.
AK Parti Denizli, Bakan Kavaf’ın teşkilatla kavgalı olduğu haberlerini yalanladı
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, genel seçim aday listeleri açıklanmadan önce ve sonra yayımlanan, Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf’ın teşkilatla kavgalı olduğuna dair haberlerin doğru olmadığını söyledi
Bakan Yıldız: Hedefimiz her üç seçmenimizin ikisinin oyunu almak
Törene Bakan Yıldız, milletvekilleri Mehmet Yüksel, Mithat Ekici ve Mehmet Salih Erdoğan, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve milletvekili adayları katıldı. Açılışta konuşan Bakan Yıldız, 2002 yılından sonra her üç seçmenden birisinin AK Parti’ye oy verdiğini belirterek, “Sonra AK Parti hükümetleri ve bütün arkadaşlarımız
Denizli’de AK Parti işadamlarıyla, CHP avukatlarla yarışacak (Cihan Özel)
Avni Örki yürütüyor.CHP’de ön seçimle birinci sıraya yerleşen eski Genel Sekreter Adnan Keskin’in ardından parti genel merkezi, kontenjan için ayırdığı 2. sırayı kullanmadı. Böylece 1978 doğumlu inşaat mühendisi Melike Kayan Basmacı 2.
Denizli İl Genel Başkanlığı'na Gürlesin seçildi
Bu arada Pekdemir’in yerine AK Parti’den yedek İl Genel Meclisi Üyesi Avni Örki göreve başlarken istifa eden diğer üyelerden Huriye Çağlayan’ın yerine Erdoğan Yalçın, Cafer Birtürk’ün yerine Cengiz Dönmez, İlhan Özcan’ın yerine Necati Korkmaz ve Birsen Çelik’in yerine İbrahim Tiytili getirildi
400 engelli milletvekili aday adayının 356'sı AK Parti’den aday oldu
DENİZLİ - AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, Türkiye genelinde 400 engelli milletvekili aday adayının 356'sının AK Parti'ye müracaat ettiğini söyledi. AK Parti Denizli İl Başkanlığı'nda Denizli İşitme Engelliler Derneği ve Denizli Görme Engelliler Derneği üyesi çok sayıda engelli vatandaşın katılımıyla engellilerle
Denizli'de AK Parti’ye, başka partilerden 200 kişi katıldı
Törene AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve parti yöneticileri katıldı.İl Başkanı Örki, hedeflerinin 40 bin olan üye sayısını 70 bine çıkarmak olduğunu belirterek, “Partimize akın akın katılımlar yaşanıyor.