avni tolunay caddesi

Narenciye Caddesi’nde altyapı çalışması yapılacak
ANTALYA - Antalya’da Avni Tolunay Caddesi’nin Narenciye Caddesi kesişiminin kuzey bölümünü altyapı çalışmaları nedeniyle 26 Mart-01 Nisan tarihleri arasında trafiğe kapatılacak. Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) tarafından yapılan açıklamaya göre, Meydankavağı Mahallesi'nde bulunan kanalizasyon hatlarının mevcut
Narenciye Caddesi’nde altyapı çalışması yapılacak
Düzenlemeye göre Avni Tolunay Caddesi’nden gelen araçlar Değirmen Önü Caddesi üzerinden Burhanettin Onat Caddesi ile buluşacak. Çalışmalar esnasında trafik yer yer tek şeritten kontrollü olarak da yönlendirilecek.
Antalya'da bazı caddelerde bir ay boyunca altyapı çalışması yapılacak
Avni Tolunay Caddesi'nden gelen araçlar Değirmenönü Caddesi üzerinden Burhanettin Onat Caddesi ile buluşacak. Bu sürede trafik yer yer tek şeritten kontrollü olarak da yönlendirilecek.
Altyapı çalışmaları sebebiyle Narenciye Caddesi trafiğe kapatılacak
Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT), altyapı çalışmaları nedeniyle 6, 7 Şubat tarihlerinde Narenciye Caddesi'nin Avni Tolunay Caddesi ile Burhanettin Onat Caddesi arasında kalan bölümünün araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.
Muratpaşa'da çöp konteynerleri yenileniyor
Bu kapsamda ilk olarak Narenciye Caddesi, Avni Tolunay Caddesi, Sinanoğlu Caddesi, Barınaklar Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Fener Caddesi, Eski Lara Caddesi, Balıkçıoğlu Caddesi, Cengiz Toytunç Caddesi ile Balbey Camii karşısındaki çöp konteynerleri 770 litre hacimli yeni pedallı