avukat mustafa dokumacı

Mahkeme başkanının binbaşı, mağdurun korgeneral olduğu davada avukatların soru sorması engellendi
Canbolat'ın üye olduğu Hava Kuvvetleri Askeri Mahkemesi Korgeneral Rıdvan Ulugüler'e sorulan soruları sansürlemesinin gerekçesini şöyle açıkladı: "Sanık Müdafi Avukat Mustafa Dokumacı'nın, katılan Hava Plt.
Albay Zeki Üçok'un davaya müdahillik talebi reddedildi
Avukat Mustafa Dokumacı, Balta'nın akıl hastalığı olup olmadığının tespit edilmesi için GATA'ya sevk edildiğini hatırlatarak tedavi sürecinin tamamlandığını ve Balta'ya 2 ay istirahat verildiğini söyledi.
Kaza geçiren Alper Tan'ın sağlık durumu iyi
Diğer yaralılar Avukat Mustafa Dokumacı ve Ramazan Püsküllü'nün de hayati tehlikelerinin bulunmadığı açıklandı. Kazada yaralanan Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın tedavisinin devam ettiği, hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.
Hipnozla ifadesi alınan astsubaya 'iş göremez raporu'
Avukat Mustafa Dokumacı ise Balta'nın babasının gönderdiği belgeyi mahkemeye sundu. Mahkeme Başkanı Orduoğlu, Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin Balta hakkında "İş göremez raporu" verdiğini açıkladı.
Astsubay Ali Balta, ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırıldı
Müvekkilinin psikolojik durumu iyi olmadığı için daha önce mahkemeye bir rapor sunduklarını dile getiren avukat Mustafa Dokumacı ise 26 Şubat 2010 tarihinde Balta'nın durumunun ağırlaşması nedeniyle Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldığını söyledi.
Hipnozla ifadesi alındığı iddia edilen Astsubay Balta hakkında 6 aydır iddianame hazırlanmadı
Müvekkilinin soyut iddialarla halen tutuklu bulunduğuna dikkat çeken avukat Mustafa Dokumacı, dosyada bulunan kısıtlılık kararı sebebiyle Balta'nın ne ile suçlandığını aradan geçen 6 aya rağmen bilmediklerini vurguladı.
Astsubayın avukatı: En azılı canilere tanınan serbest iradeyle ifade verme hususu dikkate alınmamıştır
Komutanlığı'nda görevli astsubay Ali Balta'nın tutuklanması ile ilgili bazı gazetelerde yayımlanan haberlerin ardından Avukat Mustafa Dokumacı ve Avukat Çağatay Sakaoğlu yazılı bir açıklama yaptı. Müvekkilleri Ali Balta ile ilgili olarak 11.