bafra halk eğitim merkezi

Genç girişimciler sertifikalarını aldı
SAMSUN - Samsun'un Bafra ilçesinde iş adamları dernekleri ve Bafra Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat okulu işbirliği ile düzenlenen bilgisayarlı mesleki eğitim kursunu bitirenlere sertifikaları törenle verildi.
Azmin zaferi: 65 yaşında okuma yazma öğrendi
Bafra Halk Eğitim Merkezi tarafından 30 Ağustos İlköğretim Okulu'nda açılan okuma yazma kursunu başarıyla bitiren Ayşe Yılmaz (65) okuma yazma öğrendi. Öğretmeni Serpil Sümer, "Ayşe Yılmaz Hanımefendi, büyük bir azimle derslere geldi.
BASİAD Başkanı Aydın: 64 genci meslek sahibi yapacağız
Bafra Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) tarafından yürütülen projenin ortakları arasında Karadeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (KASİF) ve Bafra Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu da yer alıyor.
Bafra'da yıl sonu sergisinde 10 bin proje sergilendi
Sergide, 37 ilk ve ortaöğretim okulu ile Bafra Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslarda yapılan yaklaşık 10 bin el işi ürün, proje ve değişik eserler sergilendi. Serginin açılış konuşmasında Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Yayla, 4.
Bafra Halk Eğitim Merkezi sergi açtı
Samsun'un Bafra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ev mefruşatı kursu ardından katılımcılar sergi açtı. Nezahat Şahin'in eğitmenliğini yaptığı, 25 kursiyerin 6 aylık sürede öğrenip hazırladığı 500 ürün, Çakmaklar Mobilya mağazasında görücüye çıktı.
'Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar' adlı oyun 19 Mayıs ilçesinde sahnelendi
Oyunu 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra TSO Başkanı Rızvan Aksoy, Bafra Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Yiğit, daire amirleri ile davetliler izledi.
Bafra'da yöresel yemekler görücüye çıktı
Bafra Halk Eğitim Merkezi, Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Bafra Hasan Çakın Kız Meslek Lisesi ve Bafra İlçe Tarım Müdürlüğü başta olmak üzere tüm kurumların destek verdiği yarışmanın, gelecek yıl Samsun genelinde daha kapsamlı
Bafra'da yöresel yemek yarışması düzenlenecek
Büyük Park Cumhuriyet Salonu'nda gerçekleştirilecek yarışmaya katılacak olanların 13 Nisan 2010 tarihine kadar yemek ismi ve reçetesini Bafra Halk Eğitim Merkezi, Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Bafra Hasan Çakın Kız Meslek Lisesi'ne teslim etmeleri gerektiği bildirildi.
Bafralı öğrenciler, Yılmaz Erdoğan'ın tiyatro oyununu sahneleyecek
Bafra Halk Eğitim Merkezi Uygulamalı Tiyatro Kursu öğretmeni Hüseyin Cezayirli çalışmaların bir aydır devam ettiğini belirterek, "Çalışmış olduğumuz Yılmaz Erdoğan'ın 'Gerçek Üstü Konuşmalar' adlı komedi oyununu Mayıs ayının ilk haftasında