bayan kuaförlüğü

İki çocuk annesi kadın 'yol tartışması' yüzünden darp edildiğini iddia etti
20 yıldır aynı sokakta oturduğunu ifade eden ve bayan kuaförlüğü yapan iki çocuk annesi Dilek Kutlu, oturdukları sokağın girişinde bulunan inşaat firmalarına ait kamyonların sokağı kapattığını ileri sürdü.
Bayan kuaförlere en büyük darbeyi devlet kurumlarındaki kuaförler vuruyor
Ayrıca güzellik uzmanı ve bayan kuaförlüğü konusunda sertifika programları düzenleniyor. Bu kurslara katılan kursiyerler kendilerini geçmişe dönük bir kuaförün yanında çalıştığını beyan ederek, Mesleki Eğitim Merkezi’nden kalfalık ve sınavla ustalık belgelerini
Demirkeser: İşsizlik kalifiye elemanla çözülür
kişilik 6 grup halinde iş garantili 4 aylık 600 saatlik başta gaz altı kaynağı olmak üzere aşçılık, elektrik-elektronik montörü, çelik konstrüksiyon ve bayan kuaförlüğü dalında kalifiye elaman yetiştirdiklerini söyledi.
İzmir'de kaza: İki kardeş öldü
İZMİR - İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bayan kuaförlüğü yapan Ferdi Özdemir yönetimindeki otomobil, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kontrolden çıkarak aydınlatma direğine çarptı. Kazada ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Ferdi Özdemir (24) ile yanında bulunan kardeşi Sezer Özdemir (18) yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
Şahinbey Belediyesi’nde bin 660 kursiyere sertifika verildi
Belediyesi bünyesindeki sosyal ve kültürel alanda hizmet veren sosyal tesislerde el sanatları, makine nakışı, bilgisayar, pastacı çırağı, İngilizce ve bayan kuaförlüğü kurslarını tamamlayan bin 660 kursiyere sertifikaları törenle verildi.
Kursiyer kuaförler, gelin başı yaptı
Bayan kuaförlüğü kursiyerleri gerçekten çok gayretliler, güzel iş çıkardılar. Biz memnun kaldık. Kuaförlere taş çıkartacak şekilde eğitimlerini almışlar.
Tahmazoğlu:Belediyelerin görevi park, kaldırım ve temizlik yapmaktan ibaret değil
Şahinbey Belediyesi'nin düzenlediği "Makine Nakışı, Pasta- Bisküvi, Bay ve Bayan Kuaförlüğü, Bilgisayar, İngilizce, Eğitici, Çocuk Bakıcısı" kurslarını tamamlayan Bin 111 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
Batman il istihdam kurulu toplandı
Bu kurslarda bilgisayarlı muhasebe, bilgisayar işletmenliği, web tasarımı, emlakçılık, yönetici sekreterliği, ahşap boyama, makine nakışı, bayan kuaförlüğü, makine dikiş, trikotaj, bayan terzisi, pazarlama satış elemanlığı, bankacılık, meyve bahçeciliği, kaynakçı, çocuk gelişimi, aşçılık, elektrikli ev aletleri, doğal
Öğrenciler, Saç Kesimi ve Tasarımı Yarışması'na büyük ilgi gösterdi
Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi'nde öğrenciler arasında düzenlenen Saç Kesimi ve Tasarımı Yarışması büyük ilgi gördü.Erkek Berberliği ve Bayan Kuaförlüğü Bölümü'nde eğitim gören kalfa adayı öğrencilerin katıldığı yarışmanın jüri üyeliklerini Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hasan
Şahinbey Belediyesi ve İŞKUR 15 TL ücretle bin kişiye mesleki eğitim verecek
Özellikle kadınların ve gençlerin mesleki eğitimlerini geliştirmek amacı ile ev tekstili, çocuk bakımı, bayan kuaförlüğü, pasta ve bisküvi yapımı ile makine nakışı kurslarını, İŞKUR ve Şahinbey Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile hayata geçirilmesini planladıklarını söyleyen Tahmazoğlu
Bayan kursiyerlerden 'Gelin Başı' defilesi büyük ilgi gördü
Bursa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda sertifika mutluluğu yaşanırken, Bayan kuaförlüğü kursunu tamamlayan bayanların 'Gelin Başı' defilesi büyük ilgi gördü. Bursa Valiliği'ne bağlı Sevgi Köyü Toplum Merkezi Müdürlüğü'nün Bursa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile işbirliği halinde yürüttüğü Meslek Edindirme
İdamdan dönen berber, kaymakamlık desteğiyle kuaför salonu açtı
Eşimle birlikte bundan sonra bayan kuaförlüğü yapacağız. Böylelikle hayata tutunacağız." dedi Sabri Boğday'ın eşi Muazzez Boğday ise, "Şimdi hem eşime hem de işime kavuştum. Onu bundan sonra hiçbir şekilde yanımdan ayırmayacağım.
İşsizler kuaför olacak
Adana Kuaför ve Manikürcüler Odası ve İş Kur İl Müdürlüğü arasında imzalanan Eğitim İşbirliği Protokolü çerçevesinde işgücü yetiştirme eğitimine yönelik bayan kuaförlüğü kursu açıldı. Elektrik Teknisyenleri Odası Eğitim ve Hizmet binasında işgücü yetiştirme eğitimine yönelik özel olarak hazırlanan kuaförlük sınıfında, 15 kursiyer kurs görüyor.