bayan öğretmene

Başörtülü öğretmeni darp eden saldırgan hastaneye sevk edildi
ANTALYA - Antalya'da bir bayan öğretmene başörtülü olduğu gerekçesiyle sokak ortasında önce sözlü saldıran, ardından darp eden zanlı, çıkarıldığı savcılık tarafından Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi
Başörtülü öğretmeni darp eden zanlı: Canım sıkıldı, yaptım
ANTALYA - Antalya'da bir bayan öğretmene başörtülü olduğu gerekçesiyle sokak ortasında önce sözlü saldıran, ardından darp eden zanlı adliyeye sevk edildi. Zanlı ‘Neden yaptın?
Başörtülü öğretmeni darp eden zanlı, daha önce de benzer bir olaya karışmış
ANTALYA - Antalya'da bir bayan öğretmene başörtülü olduğu gerekçesiyle sokak ortasında önce sözlü saldıran, ardından darp eden zanlı yakalandı. Zanlının daha öncede benzer bir olaya karıştığı ve hakkında yakalama kararı olduğu ortaya çıktı.
Bayan öğretmene çirkin saldırı
MUŞ - Muş'ta Bayan öğretmene yapılan çirkin saldırı nefretle kınandı. Ceylan AVM’de meydana gelen olay sonrası hastaneye kaldırılan P.B.’ye 7 günlük darp raporu tutuldu.
Bitlis'in dağ köyünde görev yapan bayan öğretmenlere Kaynak Holding destek çıktı
BİTLİS - Fedakarlıklarına tüm Türkiye'nin televizyon haberlerinden şahit olduğu Bitlis’in Alaniçi ve Yenice köyünde görev yapan 4 bayan öğretmene, Kaynak Holding yardım eli uzattı. Dağ başındaki köyde imkansızlıklar içinde görev yapan bayan öğretmenlerin TV ekranından yaptıkları kitap yardımı talebini dikkate alan holding; okula tablet bilgisayar, fotokopi
Bayan kuaförü, 100 öğretmene bedava hizmet verecek
MARDİN - Mardin’in Midyat ilçesinde bir bayan kuaförü Öğretmenler Günü münasebetiyle yüz bayan öğretmene bedava saç kesimi, fön, saç boyama ve röfle kampanyası başlattı. 2 gün sürecek olan kampanyada yoğunluktan dolayı gelen diğer öğretmenlere ise yüzde 50 indirim uygulanıyor.
Emniyet Müdürü Yıldız: Doyasıya sevinç yaşayamadık
ERZURUM - Erzurum Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız, Pasinler'de bayan öğretmene yönelik gerçekleştirilen saldırının faillerini yakaladıkları gün, bir emniyet amirinin telsiz anonsla yaptığı eylemin, sevinçlerini yarıda bıraktığını
Hırsızlık zanlısını apartman sakinleri yakaladı
İki bayan öğretmene ait daireye aynı yöntemle giren 2 kişi, içeride bulunan altın ve bilgisayarı çalmak istedi. Bu arada kapıcı ve bina sakinleri tarafından fark edilen hırsızlar kaçmaya çalıştı.
BDP Grubu'nda 'Türkçe Sözlük'lü protesto
Kışanak'ta bayan öğretmene, öğrencileri kastederek, "Siz şimdi onları anlıyorsunuzdur." dedi. Protestocu öğretmen bu sözlere, "Ben onları anlıyorum.
Öğrencisine ders veren bayan öğretmeni taciz eden meslektaşı gözaltına alındı
Hastanede bayan öğretmene 'hayati tehlikesi yoktur raporu' verilirdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ise olayla ilgili soruşturma başlattı. İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, söz konusu köyün ilköğretim okulunda hoş bir olayın yaşandığını ve bununla ilgili soruşturma başlattıklarını söyledi.
Liseli gençler sınıfta öğretmen varken içki alemi yaptı
Sınıfta bulunan bayan öğretmene bile aldırmayarak arka sıralarda teneke içki kutularını tokuşturan öğrenciler, bira kokusunun yayılmaması için ağızlarına ve etrafa parfüm sıkmayı da ihmal etmedi. Görüntülerde bazı öğrenciler, çantalarında gizledikleri biraları çıkarıp sınıftaki öğretmenin başka bir öğrenciyle konuşmasını fırsat bilerek içmeye başlıyor.