bayan polis memuru

Alman bakan, NSU maktulleri için inşa edilen anıtı ziyaret etti
FRANKFURT - Almanya’da Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) adlı terör hücresi üyelerince katledilen sekizi Türk biri Yunan ve bir bayan polis memuru için Nürnberg’de 2012 Nisan ayında inşa edilen anıtı Devlet Bakanı ve federal hükümetin
"Küpelerimi çıkaramayınca sınava giremeyecek miyim?"
Bayan polis memuru, genç aday öğrenciye küpelerini çıkarması için ikna edip yardım etti. Öğrenci, daha sonra küpelerini çıkarıp sınava gireceği yerin cam kenarına küpelerini zula etti.
Anne baba gözaltında, çocukları çizgi film başında
Daha sonra da bir bayan polis memuru çocuklara hem çizgi film seyrettirdi hem de psikolojilerinin bozulmaması için internette çeşitli oyunlar açarak vakit geçirmelerini sağladı. Anne ve baba ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Uluslararası Kadın Polisler Birliği'nden Türk polisine ödül
ANKARA - Uluslararası Kadın Polisler Birliği (IAWP) tarafından düzenlenen yarışmada, Liberya Misyonu (UNMIL)'nda görevli bayan polis memuru Rezi Danişmend, '2012 Yılı Bayan Barışı Koruma Gözlemcisi Başarı Ödülü'nü aldı.
3 yaşındaki çocuğun ölümünden sorumlu tutulan üvey anne, adliyeye sevk edildi
Bayan polis memuru gözetiminde getirilen kadın, olayla ilgili “Pişman mısınız” sorusunu cevapsız bıraktı. Kocasinan Mahallesi'nde meydana gelen olayda baba O.
Polis, kadına şiddeti anlatmak için beş çayına katıldı
Bayan polis memuru Özlem Avşar, “Şiddete maruz kaldığınızda korkmanıza gerek yok. Sizin baş vurmanıza da gerek yok, bir akrabanız ya da yakınınızın telefonla emniyeti araması yeterli.
Cüzdanı kaybolan genç kız otobüsü bekletti, yolcular isyan etti (Özel)
Kadınların aranması için bayan polis memuru beklendi. Yolcular ise olaya isyan etti. Kayıp cüzdan, yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. İstanbul Üniversitesi öğrencisi Bahar Ö.
'Noel baba' kılığındaki polislerden magandalara gözdağı
Müşteri kılığına giren bir bayan polis memuru milli piyango bileti almak için biletçiye yaklaştı, yan kesici kılığındaki bir diğer polis memuru ise arkasından yaklaşarak çantasından cüzdanı çaldı. Sessizce uzaklaşmaya çalışan temsili hırsızı, güven timleri kısa sürede yakaladı.
Neonazi katiller ile ölüdürülen polis arasında bağ bulunamadı
22 yaşındaki bayan polis memuru, 2007 yılında Heilbronn kentinde öldürülmüştü. Olay esnasında bir meslektaşı ile öğle yemeğine çıkan Michele, arkadaşı ile birlikte göçmen kökenli esnaflara yönelik hunharca cinayetler işleyen iki Neonazinin kurşunlarına
Türkmenli: Yönetmelikte minibüslerde ceset torbası bulundurma zorunluluğu yok
Çünkü bayan polis memuru soruyu sormuyor. Arabada ceza kesiyor. Şoföre kesilen ceza ile ehliyetinin elinden alındığı söyleniyor. Fakat şoförün zaten ehliyeti yok.
Ağır yaralı polis memuru hayatını kaybetti
Halası Halime Songül'ü iki bayan polis memuru sakinleştirmeye çalıştı. Emniyet Müdürü Mehmet Avcı da Acar'ın yakınlarına başsağlığı diledi. Genç polis memuru, buradaki törenin ardından memleketi Şanlıurfa'ya gönderildi.
Alanya'da şehit ailelerine destek için eğlence düzenlendi
Bunun için düzenlemiş olduğumuz bu eğlenceye destek veren işletme sahibine ve çalışanlarına, çalışan bayan polis memuru arkadaşlarımıza ve polis memuru hanımlarına çok teşekkür ederim.” dedi.
Sivaslı şehit polislere ziyaret
Aileyi, bayan polis memuru teselli etmeye çalıştı. Kuran-ı Kerim okunmasının ardından bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, şehitliklerden ve olaylardan ders çıkarılması gerektiğini söyledi.
Bayan polislere 'meme kanseri' semineri
Dört seans olarak düzenlenen eğitimlere 267 bayan polis memuru katıldı. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şubesi Hemşiresi Elif Kuşlu Pişkin tarafından gerçekleştirilen eğitimlerde polis memurlarına meme kanseri ile ilgili anket de uygulandı.
Okula gönderilmeyen çocuklar, 'ikna ekibi' ile eğitime kazandırılıyor
1 idareci, 3 öğretmen, 1 bayan polis memuru ile 1 bayan subay ve 1 imam-hatibin ekipte bulunduğunu aktaran Dağdelen, mevcut ekip ile ulaşım, barınma ve benzeri sosyal ve ekonomik nedenlerden okula gönderilmeyen özellikle kız çocuklarını eğitime kazandırmayı
Muş Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kreş açıldı
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kreş ve gündüz bakım evine bir öğretmen atandığını söyleyen Acaröz, ayrıca bir bayan polis memuru, bir yardımcı hizmetli ile iki tane de bakıcı annenin görev yaptığını ifade etti.
450 gram esrarla yakalanan kadın serbest bırakıldı
Karakolda bayan polis memuru tarafından detaylı yapılan üst aramasında ise kadının üzerinde zulalanmış 70 gram esrar ele geçirildi. Bunun üzerine Kadriye Ş.
'İşadamıyım, sana burs verebilirim' diyerek tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs gözaltına alındı
Cep telefonunda kadın kıyafetli fotoğrafları da bulunan zanlı, 'Kız çocuğu' zannederek aradığı bayan polis memuru sayesinde yakayı ele verdi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'nden alınan bilgiye göre, Kız Lisesi yakınlarında elektrik malzemesi satan K.