belirlemeyecek

Sokak lambaları gece yarısından sonra yüzde 50 kısılacak
Direk dikilmesi uygun olmayan bulvar, cadde, sokak, kavşak, alt-üst geçit, köprü, meydan ve yaya geçidi gibi yerlerde aydınlatma tipi belirlemeyecek. Mevcut aydınlatma tesis ve tesisatlarından hangilerinin genel aydınlatma kapsamına girdiği ya da tüketim giderlerinin hangi kurum veya kuruluş tarafından karşılanması
İKTİSAD, Çalışma ve Sosyal Güvenlık Bakanı Ömer Dinçer'i ağırladı
İhaleyi kazanan firma, personelini kendisi belirlemeyecek, Türkiye İş Kurumu'nun gösterdiği kişileri istihdam edecek. Kurum, patronlara, belirlenen üç grup arasından eleman önerecek.
AK Partili Çetinkaya: Devletten ihale alan yoksula iş verecek
bundan sonra devletten ihale alan patrona ‘yoksulu istihdam etme şartı’nın getirildiğini belirten Çetinkaya, "İhaleyi kazanan firma, personelini kendisi belirlemeyecek. Türkiye İş Kurumu’nun gösterdiği kişileri istihdam edecek.
Başbakan Erdoğan: Dış politikamızı birilerin belirlemeyecek, biz belirleyeceğiz
KUVEYT - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin dış politikada kendi gündemini kendisinin belirleyeceğine işaret ederek, “Dış politikamızı o birileri belirlemeyecek, bir belirleyeceğiz." dedi. Erdoğan, Kuveyt’te Türk Arap İlişkileri Forumu’nda yaptığı konuşmada, kardeşlik vurgusu yaptı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: Terör olayları anayasa değişikliğini önlemeye yönelik
Şimdi artık Adalet Bakanlığı gündemi de belirlemeyecek. Üç oda, üç daire şeklinde buluşarak, bu daireler gündemlerini kendileri belirleyecek." diye konuştu.
Başbakan Erdoğan'dan Kürt kökenli annelere: Sesinizi yükseltin, çocuklarınızı bu kanlı tüccarların elinden çekin alın
İç politikaya dış politikaya karanlık odalara benim ülkemde yön veremeyecek, gazete manşetleri televizyon ekranları belirlemeyecek benim milletimin istikametini terör örgütleri çizemeyecek, rotayı millet çiziyor AK Parti iktidarı ile.
Halk ekmek satış protokolü imzalandı
Oda, kendisi gramaj belirlemeyecek. Büfelerde satılan ekmeğin gramajı ve fiyatı rahatlıkla görülebilecek bir yere asılacak. Oda tarafından satılacak halk ekmeğin fiyatı tarifeye göre belirlenen fiyatın ez az yüzde 20'nin altında olacak.
AB Türkiye Masası: Ergenekon ve Öymen'in Dersim açıklamalarını dikkatle izliyoruz
AB'nin dış politikasını belirlemeyecek, kendi sorumlulukları çerçevesinde çalışacaktır. Kendi düşüncelerini uygulamak için değil. Dolayısıyla burada gerçekten derin bir değişiklik görmüyorum.
Başbakan Erdoğan, Deniz Feneri davasını değerlendirdi: Cezaları neyse çekerler, beni enterese etmez
Bu ülkenin parasının kaderini başka paralar belirlemeyecek. O hale geleceğiz. İngiltere, Amerika, Rusya yapınca oluyor, Türkiye niye yapınca olmasın? Olacak." diye konuştu.