besaş genel müdürü

Belediye süt sektörüne girdi, firmalarla rekabet başladı
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, ekmekte gerçek bir marka olan BESAŞ’ın bu kalitesini süt ve süt ürünlerinde de göstermesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bektaş, "Süt mamulleri üretim tesisinde tek vardiyada yaklaşık olarak 5 bin litre pastörize günlük süt, bin 350 kilogram kaşar, 5 bin kilogram yoğurt ve 5 bin litre ayran
BUDO, Beyaz Zambak'lı hizmet verecek
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, Türkiye’de ekmek ve unlu mamuller üreten firmalar arasında ürün ve hizmet kalitesiyle tanınan örnek bir firma olma yolunda, Beyaz Zambak Belgesi’nin önemli bir kilometre taşı oluşturduğunu söyledi.
Dilimlenerek tüketilen ekmek, tazeliğini koruyor
Türkiye'de oldukça fazla tüketilen ekmeği alırken bazı özellikleri göz önünde bulundurulması gerektiğine işaret eden BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, bir ekmeğin iyi olup olmadığını anlamanın kolay olduğunu söyledi.
Belediye ekmek fabrikası bilimsel ürün geliştirecek
Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı gecede konuşan BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, “BESAŞ olarak kendimize ilke edindiğimiz kalite politikamız çerçevesinde, toplumsal projeler gerçekleştirerek halkımıza en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba sarf ediyoruz.
Bursa'nın dağ yöresi süt tesisiyle kalkınacak
Recep Altepe, Keles Belediye Başkanı Süleyman Kaynak ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ile Keles ilçesi girişindeki süt ve süt ürünleri işleme tesisinde devam eden çalışmaları inceledi. Yaklaşık 3 bin metrekare kapalı alana sahip tesisteki çalışmaların artık tamamlanma aşamasına geldiğini, gerekli ekipmanların montajının da büyük ölçüde bittiğini belirten
Belediye, dağ bölgelerini kalkındırmak için süt işleme tesisi kuruyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ile Keles ilçesi girişindeki süt ve süt ürünleri işleme tesisinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Altepe burada yaptığı açıklamada, uygun ekonomik kalkınma modellerinin birbiri ardına devreye alınmasıyla Keles, Orhaneli, Büyükorhan ve Harmancık’ın adım
Dağ yöresinin kalkınması için özel ekipler kuruldu
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş başkanlığında oluşturulan ekibin ilk çalışma olarak Keles´te süt ve süt ürünleri fabrikası kurduğunu hatırlatan Altepe, 2 ay sonra hizmete girecek fabrikanın dağ bölgesinin tüm sütlerini toplayacağını
Bursa Unlu Mamuller Teknolojileri, Fırın ve Pastane Ekipmanları Fuarı açıldı
İbrahim Balcı, Türkiye Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Yalçınkaya, BESOB Yönetim Kurulu Başkanı Arif Tak, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ile çok sayıda davetli katıldı.
THY Genel Müdürü Kotil: Bursa'nın müjde beklediğini biliyorum
/>Bursa Havayolları kurulması yönündeki çalışmaların koordinasyonunu yürüten MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş’ın da katıldığı ziyaretin sonunda açıklama yapan THY Genel Müdürü Temel Kotil, Bursa’nın beklentilerini bildiğini söyledi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi bu kez süt fabrikası kuruyor
Başkan Altepe, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş’tan çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. BESAŞ’ın ekmek ve unlu mamuller üretiminin yanı sıra sosyal projelere de ağırlık verdiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Bu doğrultuda Bursa
Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda çatı kaplama başlıyor
Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar ile Büyükşehir Belediyesi Başkan danışmanları Taha Aydın ve Fahreddin Yıldırım, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, Büyükşehir Belediyesi bürokrat ve teknokratları ile müteahhit firma yetkilileriyle birlikte stadyum inşaatında incelemelerde bulundu.
Başkan Altepe: Türkiye'de destanlar yazılmaya devam edecek
Osmaniye Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ve AK Parti İl yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte, siyasi istikrar ve yerel yönetimlerin önemi konularında bilgiler veren Başkan Altepe, kursiyerlere siyasi deneyim ve tecrübelerini anlattı.
BESAŞ'tan bayilerine eğitim
Toplantının açılışında konuşan BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, ‘Bireysel öneri sisteminin’, BESAŞ çapında etkinliğini sağlamak ve bunu tüm organizasyon çapında yaygınlaştırabilmek açısından önemli olduğunu söyledi.
Başkan Altepe: Bilim ve Teknoloji Merkezi dünyada ilk 5 arasına girecek
Gezide öğrencilere eşlik eden BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, kendisinin de Keles kökenli olduğunu belirterek, düzenledikleri geziyle Bursa'nın nimetlerinden yeterince yararlanamayan dağ yöresi çocuklarının içlerindeki bilim aşkını körüklemek istediklerini söyledi
Bursa'nın köyleri kitaplaştırıldı
tanıtım toplantısına, Bursa eski Milletvekili Niyazi Pakyürek ile Büyükşehir Belediyesi Tarihi Miras Projeler Koordinatörü ve Ar - Ge Şube Müdürü Aziz Elbas, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ve Dağ-Der Genel Başkanı Erkan Aydın da katıldı.
Gemlik'te sel önlemi alındı
Avşar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altun, BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Güngör Gülenç, Başkan Danışmanı Fahrettin Yıldırım ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş da eşlik etti.
Türkiye'nin yerel yöneticileri Bursa'da buluşuyor
Ersözlü´nün yanı sıra Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya, BURTİMDER Başkanı Osman Şahin ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş da katıldı. (CİHAN)
Besaş, ekmek israfını 'rol' ekmeklerle önleyecek
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, ekmek israfının Türkiye ekonomisine yılda 700 milyon TL zarar verdiğini ve konuyu çok önemsediklerini söyledi. Bektaş, ekmek israfına ihtiyaca yönelik üretilen 50’şer gramlık ekmeklerle çözüm bulmayı umduklarını ifade etti.
BESAŞ, yulaflı ve ruşeymli ekmek üretimine başladı
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, BESAŞ’ın günden güne yenilenen ekmek çeşitleriyle vatandaşların tek yönlü beslenmelerinin önüne geçerek sağlıklı bir yaşam sunmayı hedeflediğini söyledi. Yulaflı, ruşeymli ve tam tahıllı ekmeklerin BESAŞ bayilerinden temin edilebileceğini kaydeden Bektaş, “BESAŞ olarak her zaman ‘tek karımız, sağlığınız’ diyoruz ve bu yönde
Minikler ekmek üretimini gördü, tasarrufun önemini kavradı
İncelemelere göre her 20 ekmekten birinin çöpe gittiğini söyleyen BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, BESAŞ’ın halka açık bir ekmek üretim tesisi olduğunu belirterek, fabrikayı gezmek isteyen tüm vatandaşların 444 44 11 numaralı hattı arayıp randevu alarak fabrikayı gezip üretim çalışmalarını yerinde
Okullarda süt ve 'şampiyon' ekmek dağıtıldı
BURSA - Hazırlanan yeni bir proje kapsamında, Bursa’da pilot olarak belirlenen 9 okulda öğrencilere ekmek ve süt dağıtıldı. Yavuz Selim İlköğretim Okulu’ndaki süt ve ekmek dağıtımına katılan Bursa Ekmek Sanayi A.
BESAŞ bayilerine hijyen sertifikası
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş da Hijyen Okulu Projesi’ni Kalite Birliği Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirdiklerini belirtti. Proje ile bayilerin verdiği hizmetlere belirli standart getirmeyi hedeflediklerini belirten Bektaş, “Uludağ Üniversitesi’nde görev yapan hocalarımız tarafından verilen eğitimlerde
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin yaz okuluna 4 bin öğrenci gitti
İlhan Satık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın, Belediyespor Kulübü yöneticileri İsmail Hakkı Aslan ve Muzaffer Karadeniz ile BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş’ın da katıldığı törene küçük sporcuların aileleri de ilgi gösterdi.
Zamlı pide, vatandaşı belediye pidesine yöneltti
Ramazan pidelerine gösterilen yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, geçen yıl günlük 11 bin olan pide üretimlerini, bu yıl 30 bine çıkardıklarını söyledi.
BESAŞ, Ramazan'da fakir sofralarına ekmek götürecek
BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, yardımlaşma ve dayanışma olgusunun Ramazan ayında çok daha fazla hissedildiğine dikkati çekerek, kampanyaya toplumun her kesiminden destek beklediklerini söyledi. Kampanya çerçevesinde dar gelirli vatandaşlara 30 adet kupondan oluşan koçan verileceğini kaydeden Bektaş, “İhtiyaç sahibi vatandaşlar her 1 kupon ile BESAŞ bayilerinden
Belediyeden depremzedelere moral desteği
Bursa Kütahyalılar Derneği Başkanı Ahmet Özkul, İller Bankası Bölge Müdürü Mustafa Bayram ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ile birlikte Simav’a giden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilk olarak Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan’ı makam odasında ziyaret etti.
BESAŞ yeni yönetimini belirledi
Başkanı Mustafa Dündar, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, BESAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cafer Yıldız ve BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız katıldı. Mehmet Semih Pala, Büyükşehir bünyesinde faaliyet gösteren 7 şirketin de farklı alanlarda önemli hizmetlere imza attığını söyledi.
Türkiye Okullar arası Santranç Şampiyonası başladı
Bakanlığı Okul içi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Daire Başkanı İsmail Toksöz, İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Gümüş, ve BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Belediye halk ekmek bayilerine hijyen eğitimi
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, reyon yetkililerinin yoğun olarak katılım gösterdiği Merinos Kongre ve Kültür Merkezi büyük salonda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, şirketin kuruluş amacının vatandaşlar için sağlıklı
Engeller destekle aşıldı
Törene; BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, BURFAŞ Genel Müdürü Zeynel Abidin Turan, BUSMEK Koordinatörü Muhammet Soysal ve Uludağ Üniversitesi öğretim üyelerinin yanı sıra Engelli Meclisi'nin etkinliklerine destek olan özel firmaların yetkilileri
Belediye halk ekmek fabrikası başarılı öğrencileri ödüllendirdi
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, açıklamasında, şirket içi eğitim çalışmalarıyla da örnek olan şirketin, her konuda personelinin yanında olduğunu anlattı. Yıldız, "BESAŞ, büyük bir ailedir.
Kaçak fırınlar halk sağlığını tehdit ediyor
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız ise ekmek sektöründeki denetimlerin yetersizliğinden yakındı. Yıldız, şu bilgileri verdi: "Ekmek piyasasında denetimsizlik var.
Şehit Murat Atsen parkı hizmete açıldı
Güllük Mahallesi'nde gerçekleştirilen açılış törenine Vali Yardımcısı Hüseyin Demirciler, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Yapıcı, BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Mümin Demir olmak üzere, Güllük Mahalle sakinleri ile Şehit Murat Atsen'in ailesi
BESAŞ'ı gezen minik öğrenciler, ekmeğin sofraya geliş sürecini yerinde gördü
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız'ı ziyaret eden minik öğrenciler, sağlıklı ekmek üretimi konusunda bilgi aldı. Çocuklarla bir süre sohbet eden Yıldız, BESAŞ'ın ekmek üretiminde en çok dikkat ettiği konunun hijyen ve halk sağlığı olduğunu ifade etti.
BESAŞ, bu yıl 74 milyon ekmek satacak
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ekmek üretim tesisi BESAŞ'ın, 2009 yılındaki ekmek satış hedefi 74 milyon adet olarak açıklandı. BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, tesisin çalışmaları ve artan üretim kalitesi hakkında bilgi verdi.
BESAŞ, Ramazan'da halka ucuz pide yedirecek
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, tesisin kaliteli hizmet anlayışı ile ürettiği ekmeklere Ramazan ayında pidelerin de ekleneceğini belirtti. Doyurucu, katkısız ve birinci sınıf undan üretilecek pidelerin iftar sofralarına lezzet katacağını belirten Yıldız, fiyatı ile de ailelere ekonomik katkıda bulunacağını söyledi
Belediye halk ekmek çalışanları kan bağışı kampanyası başlattı
BESAŞ'ın yöneticilerinden çalışanlarına kadar tüm personelin büyük ilgi gösterdiği kampanya hakkında bilgi veren BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, BESAŞ'ın yalnızca ekmek üretimi yapan bir firma olmadığını belirterek, özünde insan sağlığını destekleyen her türlü projeye açık olduklarını bildirdi
BESAŞ'tan çölyak hastalarına büyük hizmet
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, "Tek karımız sağlığınız" ilkesiyle çalıştıklarını belirterek, bu kapsamda İstanbul Halk Ekmek'in ürettiği glutensiz un, ekmek ve sandviçi Çölyak hastaları için Organize Sanayi Bölgesi'ndeki mağazalarında