beyaz masa

Akhisar-Beşiktaş maçı bilet fiyatları belli oldu
Acar, biletlerin 22 Ekim Salı gününden itibaren Akhisarspor Store, Akhisar Belediye Beyaz Masa ve Manisa Magnesia Alışveriş Merkezi’nde bulunan Köfteci Ramiz’de satılacağı söyledi. (CİHAN)
Akhisar-Galatasaray maçı bilet fiyatları açıklandı
Biletler, maç haftasında yönetimin de belirleyeceği günden itibaren Akhisarspor Store, Akhisar Belediyesi Beyaz Masa ve Manisa Magnesia Alışveriş Merkezi'nde bulunan Köfteci Ramiz'de, kimlik karşılığında satılacak.
Başakşehir'de 'Çay Sohbetleri' başladı
Yine kurulan belediye kent bilgi sistemi sayesinde vatandaşlar hizmet binasına kadar yorulmadan belediye bünyesinde faaliyet gösteren Beyaz Masa’ya yaptıkları işkur kayıtları, başvuru sonuçları, destek kart başvuruları gibi başvurularını anında yapabildi.
Büyükşehir'in Bayram tedbirleri
Vatandaşlar her türlü şikayetlerini Beyaz Masa 153’e bildirebilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı boyunca alınan tedbirler kapsamında, Arefe ve Bayram günlerinde otobüs sefer sayısını artırarak ve hizmetlerin aksamaması, normal
Kayseri’de balık avlama yarışması düzenlenecek
Yarışmaya katılmak isteyenlerin Kocasinan Belediyesi Beyaz Masa'ya kayıt yaptırmaları yeterli olacak. Şimdiden yarışmacılara rastgele diyoruz." şeklinde konuştu.
İSKİ’den hırsızlara: Rögar kapağını çalmayın, para etmiyor!
İSKİ yetkilileri, İstanbulluların kapakları çalanları görmesi halinde ALO 185 İSKİ ya da ALO 153 Beyaz Masa hattına ya da emniyet – kaymakamlık – belediye ve muhtarlık gibi kamu kuruluşlarına haber vermelerini istedi.
Kütahya'da temeli su alan bina çöktü
Ben Beyaz Masa'ya 5 sefer telefon ettim. Komşum Mehmet Bey Bayındırlık İl Müdürlüğüne kadar burayla ilgili dilkeçe verdi. Bir Allah'ın kulu gelipte bu adam burayı neden kazıyor, önlem aldı mı, almadı mı diye ilgilenmedi.
Güngören Belediyesi'nden kurban kesimi takibi için LED ekran
Kesim için Beyaz Masa’ya kayıt yaptıran tüm vatandaşlarımız kurbanlıklarını arife gününden itibaren kesim alanımıza bırakabilecek. Amacımız, vatandaşlarımıza sorunsuz ve İslami usullere uygun Kurban Bayramı yaşatmak.
Odunpazarı’nda kurban kesim yerleri belirlendi, hizmetler ücretsiz yapılacak
Başkan Sakallı, kurban kesim yerlerinden faydalanacak olan vatandaşların küçükbaş hayvan kesimleri için Odunpazarı Belediyesi Beyaz Masa Birimine 444 26 00 nolu telefon aracılığıyla veya bizzat gelerek müracaat edebileceklerini kaydetti.
Vatandaşlar, belediyeye olan şikayetlerini ‘çek-gönder’ ile yapacak
Odunpazarı Belediyesi Beyaz Masa birimine bağlı olarak başlatılan uygulama, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’ya istek ve şikayet için ulaşım imkanı sağlıyor. Uygulama, e-belediye alanında yeni bir çağın başlangıcına öncülük ediyor.
İnternetten topladıkları 250 kilo kapakla engellilere araç aldılar
Destek çağrısını karşılıksız bırakmayan Yakaseneklilerin büyük bir özveriyle topladığı kapaklar, Afyon Belediyesi Beyaz Masa Birimi'ne teslim edildi. Mehmet Ali Yenilmez, yurtiçi ve dışında yaşayan Yakaseneklilerin kampanyaya çok büyük destek verdiğini; Almanya, Belçika ve Kıbrıs'ta yaşayan gurbetçilerin çuvallar
Büyükşehir velileri uyardı: Fazla ücret isteyen servisleri şikayet edin
Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin belirlediği ücrete uymayanların beyaz masaya bildirilmesi istendi. Bazı okul servis taşımacılığı yapan firma ve şoförlerin belirlenenden fazla ücret talep etmesi üzeri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yüzlerce şikayet telefonu geldi.
Tuzla'da kurs kayıtları başladı
Kurslar hakkında detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için Tuzla Belediyesi Beyaz Masa'ya müracaat edilmesi gerekmekte. (CİHAN)
Tuzla'da Beyaz Masa Orhanlı halkının hizmetinde
İSTANBUL - Tuzla Belediyesi, Orhanlı'da açtığı Beyaz Masa birimi ile, bu hizmete yeni bir halka daha ekledi. Tuzla Belediyesi Orhanlı Beyaz Masa birimi, bir çok belediye hizmetini merkez binaya gitmeye gerek kalmadan vatandaşa sunuyor.
AKOM'da bayram dönüşü için kriz masası oluşturuldu
, Ulaşım Koordinasyon Merkezi, İETT, Beyaz masa, İsfalt, Hızır acil, Sosyal isari işler birimleri yer aldı. Kriz masasında ayrıca Valilikten ise 3.
Eyüplü minikler sünnet kıyafetlerini aldı
Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği organizasyonda çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, Eyüp Belediyesi Beyaz Masa’ya başvurarak sünnet kıyafetlerini aldı. Erkekliğe ilk adımı atacak olan çocuklar, 6 Temmuz Cuma günü Eyüp Sultan Meydanı’nda bir araya gelecek ve mevlit okunacak.
Vatandaş destekli dilenci operasyonu
Vatandaşlarımızın, cadde ve sokaklarında dilencilik yapanları, belediyenin 153 nolu telefon hattına ya da Beyaz Masa’ya ait 185 numaralı telefona bildirmelerini bekliyoruz.” diye konuştu. Özen ayrıca, 2 kişiden oluşan bir sivil zabıta ekibi ayarlanacağını ve sürekli olarak bu tür çalışmalarda görev alacaklarını aktardı.
Mahalleme yaz geldi!
Ayrıca Tuzla Belediyesi Mobil Beyaz Masa aracı da çalışma yapılan mahallede, bir hafta süre ile mahalle sakinlerinin hizmetinde olacak. CADDE VE SOKAKLAR GÜL SUYU İLE YIKANACAK
Büyükşehir'in şehir için ulaşımda araç takviyesi, vatandaşları memnun etti
Kurumun resmi internet sitesi başta olmak üzere Beyaz Masa’ya da ulaştırılan teşekkür mesajları ve beklentiler ilgili birimlere anında ulaştırılırken, şikayetler de, aynı şekilde değerlendirmeye alınıyor.
‘Deprem çantası satmaya çalışan dolandırıcıları ihbar edin’
çantası konusunda herhangi bir onay veya izin vermediği belirtilerek, “Bu konuda tereddüde düşen vatandaşlarımızın AKOM, Emniyet birimlerine ya da 153 Beyaz Masa Birimi’ne haber vermeleri gerekmektedir.
Belediye adıyla şehit ailelerini dolandıranlara karşı uyarı
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Beyaz Masa’ya yapılan ihbar üzerine ortaya çıkarılan bir şebekenin, ‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ adını kullanarak şehit ailelerine evrak imzalattığı ve dolandırdığı ifade edildi.
Meteoroloji uyardı, AKOM kar alarmına geçti
İSKİ, İETT, İSFALT, Emniyet Müdürlüğü, İBB Trafik, Atık Yönetimi, İGDAŞ, Sosyal İdari İşler, Zabıta, Sağlık ve Sosyal Hizmetler, Ulaşım AŞ, Şehir Hatları, Beyaz Masa, Bedaş ve Karayolları temsilcileri 15.
Tuzla Belediyesi'nden ücretsiz, iş garantili meslek kursu
18-29 yaş arası ve son 4 ayda sigortasız gençlerin katılabileceği kurslar için başvurular, Tuzla Belediyesi Beyaz Masa'daki ilgili birime yapılabilmektedir. Meslek kurslarına katılacak vatandaşların kurs dönemi boyunca sigortaları ve zaruri giderleri İŞKUR tarafından karşılanacak.
İstanbul'da 'sahte zabıta' uyarısı
Olay 16 Şubat 2012 tarihinde dolandırılan şahsın toplanma merkezi önünde kimsenin bulunmaması üzeri Kartal’da bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa İletişim Merkezine Başvurması ile ortaya çıkmıştır.
Gönül Elleri'nden üreterek kazandıran proje
Tuzla Belediyesi Beyaz Masa ve Gönül Ellerine müracaatı bulunan ihtiyaç sahibi bayanların, bilgi ve becerilerine göre değerlendirildiğini söyleyen Yücel, yeni başlayan bayanlara eğitim verildiğini ve eğitim sonunda da, bayanların kabiliyetlerine
AKOM İstanbul'u 411 kamera ile izliyor
AKOM Beyaz Masa 444 25 66 numaralı telefonuna gelen ihbarlar gerekli birimlere aktarılıyor. AKOM merkezine yansıyan görüntülerde İstanbul ulaşımında herhangi bir aksaklık yaşanmadığı gözleniyor.
Başkan Özger: 2011 yılında yapılan hizmetlerle ilçenin çehresi değişti
Başkan Özger, ilçe halkının sıkıntı ve sorunları ile daha iyi ilgilenilmesi ve biran önce çözüme kavuşturulması için beyaz masa bürosunu faaliyete geçirdiklerini hatırlatarak, "Yaklaşık 1 yıldır bu büromuzda vatandaşlarımızın sıkıntı ve sorunlarını dinliyoruz.
Belediye personeline bilgisayar eğitimi veriliyor
Belediye büro çalışanlarının katıldığı eğitim, Belediye Beyaz Masa ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Murat Uslu tarafından veriyor. Yaklaşık 160 saat sürecek eğitime 66 belediye çalışanı katılıyor.
Öğrenciler topladıkları kapaklarla engellilerin yüzünü güldürdü
öğrencileri tarafından toplanan yaklaşık 15 bin plastik kapak, Müdür Yardımcısı Orhan Özen ve Sınıf Öğretmeni Ali Çakmak tarafından Afyonkarahisar Belediyesi Beyaz Masa Birimi'ne teslim edildi. Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde yürütülen bu kampanyaya katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden okul idarecileri, kapakları toplayan öğrencileri ile
Eyüp’te işsizliği ücretsiz kurslar çözecek
İlçemizdeki kurum, kuruluş, özel sektör, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve Belediyemiz Beyaz Masa’ya yapılan iş başvurularını değerlendiriyoruz. İŞKUR’a kayıtlı Eyüplü gençlerimize bu projelerimizle yeni istihdam olanakları sunacağız.
Çankırı’dan Van’a yardım eli
Kardeşlik duygularıyla hareket eden esnaf ve vatandaşların getirdiği malzemeler Çankırı Belediyesi Beyaz Masa'da toplandı. Yardım kampanyasına sadece Çankırı il merkezinden değil, ilçe ve beldelerden de büyük destek geldi.
Van Valiliği depremzedeler için 'Beyaz Masa Müracaat Merkezi' açtı
VAN - Van Valiliği bünyesinde depremzede vatandaşların işlemlerini daha kolay yürütebilmesi için İrfan Baştuğ İlköğretim Okulu'nda 'Valilik Beyaz Masa Müracaat Merkezi'ni hizmete açtı.Hizmete giren merkezde, çadır masası, sağlık masası, gıda masası, hasar tespit masası, kömür yardımı masası, eğitim hizmetleri masası, şehir dışı hizmetler masaları
Burhaniye Belediyesi'nden Van’a yardım köprüsü kuruldu
Bunun yanında bölgeye yardımlarını ulaştırmak isteyen vatandaşların, Burhaniye Belediyesi Beyaz Masa Birimine yardım malzemelerini bırakabilecekleri bildirildi.Şu anda deprem bölgesinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin kışlık giysiler, ayakkabı, ısıtıcı, pil, el feneri, yün çorap, kadın pedi, çocuk maması ve bezi, battaniye
Bahçelievler'in arama kurtarma ekibi Van'a gitti
Öte yandan deprem bölgesine yardım elini uzatmak isteyen vatandaşların, Bahçelievler Belediyesi Beyaz Masa’nın 0212 484 38 63 numaralı, Belediye Aile Destek Evinin ise 0212 639 32 61 numaralı telefonlarından görevlilere ulaşarak yardımlarını iletebilecekleri kaydedildi
Bağcılar’dan Van için kamyonlar yola çıkıyor
Beyaz Masa aracılığıyla yürütülen yardım çalışmalarına vatandaşlar da katılabilecek. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşların Beyaz Masa’ya müracaat etmesi gerekiyor.
Bedensel engelli gencin asfalt sevinci
Kozan Belediyesi Beyaz Masa’ya yazdığımız dilekçenin gereği yapıldı. Belediye yetkilileri gelerek asfaltımız döktüler. Allah onlardan razı olsun” dedi.
Belediye hava kirliliği konusunda uyardı
Vatandaşlarımız bacalarını temizletmek için ve kaçak kömür kullanımı konusunda ihbarlarını günün 24 saat’i 110 (itfaiye), mesai saatleri içinde 185 (beyaz masa) ve ev telefonlarından arayabileceği gibi 153 zabıta hattını aramaları gerekmektedir.
Mardin Belediyesi sokak basketbolu turnuvası düzenliyor
Turnuvaya katılmak isteyenlerin Mardin Belediyesi Beyaz Masa’da kurulan kayıt masasına başvurmaları gerekiyor. Büyükler ve gençler olmak üzere iki kategoride düzenlenecek turnuvaya hem erkekler hem de bayan sporcular katılabilecek.
Topladığı 10 bin kapak ile bir engellinin yüzünü güldürdü
Kampanyaya destek olmak isteyen Tolga Kılıç adlı öğrenci de topladığı yaklaşık 10 bin kapağı Afyonkarahisar Belediyesi Beyaz Masa birimine teslim etti. Engelli bir kuzeni olduğu için engellilerin durumunu daha iyi anladığını belirten Tolga Kılıç, herkesi bu konuda çalışmaya davet etti.
ÇAYKUR’da çay çöpünün organik gübreye dönüştürülmesi çalışmaları sürüyor
Oluşturacağımız beyaz masa ile vatandaşların bütün taleplerini alabileceğiz. Doğu'da çayın tadını beğenmeyen bir üretici bize bilgi verebilecek. ÇAYKUR paketinde sahte çay gören bizi uyarabilecek.
Belediye, muhtaçlara tekerlekli sandalye dağıttı
ERZİNCAN - Erzincan Belediyesi Beyaz Masa yetkililerinin araştırmaları sonucu, muhtaç durumdaki dört vatandaşa alınan tekerlekli sandalyeler, Belediye Başkanı Yüksel Çakır tarafından evler gezilerek teslim edildi.
Eyüp’te toplu sünnet şöleni
Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği organizasyonda çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, Eyüp Belediyesi Beyaz Masa’ya başvurarak sünnet kıyafetleri için ilk provalarını yapıyor. Çocuklar 8 Temmuz Cuma günü Eyüp Sultan Meydanı’nda bir araya gelecek.
Tek tuşla ödeme sistemi meyvesini verdi
Yine bu sistem üzerinden, şikayet ve önerilerinizi Beyaz Masa’ya bildirebilir, başvurunuzun sonuçlarını takip edebilirsiniz. Şehitkamil Belediyesi’nin hizmet ve projeleri konusunda ayrıntılı bilgilerinde yer aldığı siteye; adresinden ulaşabilirsiniz.
İstanbul'daki piknik alanları ve plajlar ilaçlanıyor
“444 0 227” numaralı İlaçlama Birimi Çağrı Merkezi veya ALO 153 İBB Beyaz Masa arandığında, şikayetin geldiği bölgeye acil müdahalede bulunuluyor. (CİHAN)
Yüreğir'de yaz futbol kursu başlıyor
Başvurular Yüreğir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyaz Masa bölümüne yapılacak. Ayrıca Yüreğir Belediyesine ait www.yüregir.bel.tr web adresinden de isteyen vatandaşlar yaz futbol okuluna müracat edebilecek.
Bakan Bağış: "Bizim sicil amirimiz millet"
Toplu açılış töreninde, Tuzla Belediyesi tarafından yapılan yeni kaymakamlık hizmet binası, Tuzla Belediyesi Mobil Beyaz Masa aracı, sağlık hizmet araçları ve Tuzla Belediyesi Aydıntepe Çay Bahçesi’nin açılışları gerçekleştirildi.
Polatlı Belediyesi personel alacak
00'ye kadar Belediye Beyaz Masa yetkilisine gerekli belgelerle birlikte şahsen başvuracak. 20 Mayıs’ta fazla başvuru halinde kurayla çalışacak kişiler belirlenecek. 23 Mayıs’tan itibaren 3 ay süreyle, çalıştırılmak üzere belediyede istihdam edilecek.
Side Belediyesi, e-belediye ile daha etkin hizmet verecek
Halk şikayetlerinin kurdukları Beyaz Masa'da anında değerlendirileceğini belirten Abdulkadir Uçar, t-belediye kapsamında vatandaşların her türlü sorununu 7531013 telefon numarasından bildirebileceğini söyledi.
A Milli Futbol Takım'dan miniklere destek
Çankırı Belediyesi Beyaz Masa'ya teslim edilen oyuncakların sayısı her geçen gün artıyor. Toplanan oyuncaklar, öncelikle köy okullarındaki öğrencilerle talep olduğu takdirde de merkezde bulunan okullardaki oyuncağı olmayan öğrencilere ulaştırılacak.
Belediyeden evsizlere sıcak yuva
AKOM, ALO 163 (İBB Beyaz Masa), 112 Hızır acil ve 155 Polis İmdat’a telefon açan ya da yardım isteyen vatandaşları, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Zabıta Ekipleri Eyüp Alibeyköy'de bulunan Tevfik Aydeniz Spor Salonu’na getirdi.