beykoz çavuşbaşı

Göçük altındaki işçi sağ kurtarıldı
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı'ndaki İSKİ’nin kanalizasyon çalışması sırasında göçük altında kalan işçi Erdoğan Yaman (45), sağ olarak kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan Yaman'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Göçükte can pazarı
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı'nda İSKİ'nin çalışması sırasında göçük meydana geldi. Toprak altında kalan iki işçiden biri kurtarıldı.
Hamzaçebi: Cumhurbaşkanı da seçimle gelirse ülke yönetilemez hale gelir
CHP Milletvekili ve Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Beykoz Çavuşbaşı’nda Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde 2B sorunu yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Burada gündeme ilişkin konuşma yapan Hamzaçebi, cumhurbaşkanını halkın seçmesi halinde yaşanabilecek olumsuzlukları anlattı.
Beykoz’da orman yangını
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı’ndaki ormanlık alanda yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi ve helikopter müdahale ediyor. Alevlerin yerleşim alanlarına yaklaşmaması için yoğun çaba harcanıyor.
Beykoz’daki orman yangınında sabotaj ihtimali
Beykoz Çavuşbaşı’ndaki ormanlık alanda çıkan yangın, ekipler tarafından kontrol altına alındı. Yangın sonrası yaklaşık 3 hektarlık alan kül oldu.
Beykoz'da orman yangını
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı'ndaki ormanlık alanda yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüyen yangın, helikopterler ve itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu kontrol altına alındı. Yangında 5 hektarlık orman alanının zarar gördüğü öğrenildi.
İş merkezinde yangın paniği
İSTANBUL - Beykoz'daki Kavacık İş Merkezi'nde izolasyon çalışmaları sırasında çıkan yangın söndürüldü. Çok sayıda kişinin çalıştığı 10 katlı iş merkezindeki yangında ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı belirtildi.
ASYA'dan gerçeğini aratmayan tatbikat
Beykoz Çavuşbaşı'ında gerçekleştirilen tatbikatta, enkaz bölgesinde merkez çadırı oluşturma, 3. kattan yaralı indirme, enkaz altında yaralı tespiti ve kurtarma çalışmaları yapıldı.
Beykoz'daki orman yangını kontrol altına alındı
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı mevkiinde çıkan orman yangını havadan ve karadan yapılan müdahalelerle büyümeden söndürüldü. Baklacı Mahallesi civarında saat 12.
Beykoz'da orman yangını
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı Baklacı Mahallesi civarındaki ormanlık alanda yangın çıktı. Yangına 4 yangın söndürme uçağı, bir helikopter ve karadan da itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
Göçmen leyleklere 'soğuk' rötar
İSTANBUL - Afrika'dan Avrupa'ya göç eden leylekler, yağışlı havalar yüzünden İstanbul'da konaklamak zorunda kalıyor. Beykoz Çavuşbaşı civarında yağışların dinmesini bekleyen leyleklerin gökyüzündeki hareketleri seyirlik manzaralar ortaya çıkarıyor.
Kaza yaptığı gün hastaneden taburcu edilen genç evinde öldü
İddialara göre hastaneden taburcu edilen Mustafa Yılbaşı, hemen Beykoz Çavuşbaşı’nda bulunan evine gitti. Kapıdan içeriye giren genç, yakınlarına kendisini iyi hissetmediğini ve midesinin bulandığını hemen yatmak istediğini söyledi.
Beykoz'da orman yangını
İSTANBUL - Beykoz Çavuşbaşı, Çiftlik Mahallesi'ndeki ormanlık alanında çıkan yangın korkuttu. Rüzgarın etkisiyle kısa sürede büyüyen yangına 4 yangın söndürme uçağı ile 1 helikopter havadan müdahale etti.
Arif Doğan: Hiç kimse kontrolsüz bir halt edemez
Savcı Nihat Taşkın askeri malzeme bulundurmanın kanunen suç olduğunu söylemesi üzerine Beykoz Çavuşbaşı’ndaki deposunda bulunan askeri malzemelerin, suç unsuru olamayacağını söyleyen Doğan, "Hangi kanuna göre suç?
Hafriyat çukuru 2 çocuğa mezar oldu
Beykoz Çavuşbaşı'nda hafriyat çalışması sırasında oluşan gölete serinlemek için giren 3 çocuktan 2'si boğularak hayatını kaybetti. Çengeldere Mahallesi Çemenzar Sokak No:27'deki iki katlı binanın yanındaki hafriyat çalışması sırasında oluşan yaklaşık 3 metre çapındaki gölet, iki çocuğa mezar
Arif Doğan'dan ele geçirilen mühimmat, askeri araçla jandarma tarafından getirilmiş
Mektupta, "Sayın Zekeriya Öz, size gönderdiğim bu zarf içindeki foto albüm bir süre önce Ergenekon kapsamında Beykoz Çavuşbaşı'nda emekli Albay Arif Doğan'a yönelik operasyonda düşürülen ve Doğan'a ait bir foto albümüdür.