bezmen

Tuzla Belediyesi, Amerikan otomobil sevdalılarını buluşturdu
Ali Vardar, Gökhan Arsoy, Taylan Kümeli, Alpay Günaydın, Neslihan Kozanoğlu, Başar Kozanoğlu, Melisa Çakarlar, Turgay Sancaktaroğlu, Tolga Savacı, Nermin Bezmen, Ali Kuranel, Serdar ve Figen Özer katıldı.
Gaziantep, uluslararası göç sempozyumuna hazırlanıyor
Tayfun Karabağ, Selçuk Yöntem ve Nermin Bezmen gibi tanınmış isimler yer alacak. (CİHAN)
Aldırmaz: Kitap fuarı bölge kültürüne büyük katkı sağladı
aralarında Can Dündar, Zeynep Oral, Nasuh Mahruki, Behçet Çelik, Mine Kırıkkanat, Enver Aysever, Pakize Özcan, Şükrü Erbaş, Nilüfer Kuyaş, Nazlı Eray, Nermin Bezmen, Uykusuz Dergisi Çizerler gibi çok değerli şair, yazar ve bilim insanının bulunduğu 300 yazarın kitapseverlerle kucaklaştığını kaydeden Aldırmaz, “Belediyemizin
Çukurova 5. Kitap Fuarı kapılarını okurlara açtı
Aralarında Can Dündar, Zeynep Oral, Nasuh Mahruki, Behçet Çelik, Mine Kırıkkanat, Enver Aysever, Pakize Özcan, Şükrü Erbaş, Nilüfer Kuyaş, Nazlı Eray, Nermin Bezmen, Uykusuz Dergisi çizerleri ve pek çok şair, yazar ve bilim insanının bulunduğu davetliler 6 gün süresince okurlarla bir araya gelecek.
Duayen sanayici Fuad Bezmen son yolculuğuna uğurlandı (Özel)
İSTANBUL - Türkiye sanayi sektörünün duayenlerinden 103 yaşında hayatını kaybeden Fuad Bezmen, son yolculuğuna uğurlandı. Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazına iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.
TTSİS'ten İstanbul Boğazı'nda görkemli kutlama
Muammer Güler, Muazzez Abacı, Suzan Sabancı Dinçer, Kaan Boyner, Ersin Özince, Ali Esat Yöndem, Halil Bezmen, Lütfi - Deniz Ülke Arıboğan, Hüsnü Güreli, Önder Öztarhan, Mine Narin, Nezih Barut ve Hayri Yazıcı gibi iş ve sanat dünyasının tanınmış simaları da programda yer
Çiftçiler, Klasik Otomobil Rallisi'nde buluşuyor
Cem Özer, Nurgül Yeşilçay, Elif Aktuğ, Rahşan Gülşan, Elif Dağdeviren, Nermin Bezmen, Umut Kurt gibi basın ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yer alacağı ralliye, son anda klasik otomobil merakıyla bilinen sürpriz isimlerin de ilgi göstermesi bekleniyor.
Yazar Bezmen, Yıldırım'da imza gününe katıldı
Barış Manço Kültür Merkezi'nde her hafta farklı bir etkinliğe imzasını atan Yıldırım Belediyesi bu hafta ünlü yazar Nermin Bezmen'i ağırladı. Yazar Bezmen, Barış Manço Kültür Merkezi'nde sevenlerine imza dağıttı, sohbet etti.