biçemiyor

Blue Star 900 kilometrelik mesafeyi 36 saatte uçarak evine döndü
Adliyede zabıt katipliği yapan Çalışkan, bu yıl ilk defa yarışmaya katılıp derece elde eden güvercinine değer biçemiyor.Balıkesir'de 10 yıl önce kurulan Posta Güvercinleri Yetiştiricileri Derneği'nden 33 kuşun katıldığı yarışmada Fikret Akkuş'un güvercini birinci, Beydallı
Osmanlı kılıcı Rasim Usta'nın ellerinde hayat buluyor (Özel)
Bir kılıç yapımının ortalama 2 ay sürdüğünü ifade eden Rasim Usta, eserine paha biçemiyor. Yükselen alevlerin sıcaklığı içerisinde Rasim Usta, uzun uğraşlar sonucunda Osmanlı kılıcını tamamlıyor. Bu işin en zor kısmının da malzeme temini olduğunu belirten Rasim Usta, “Kılıcın malzemesi Türkiye’de mutlaka üretiliyordur.
Sapanca Gölü kamışından paha biçilmez tablolara yolculuk
Toplam 47 eserin bulunduğu sergide yapay boya kullanmayan Öztürk, 23 yıllık emekle ortaya çıkardığı eserlerine paha biçemiyor. 13 Ekim Cumartesi günü açılan sergi, 19 Ekim Cuma gününe kadar izlenime açık kalacak.
Samsunlu antikacı, 58 yılda biriktirdiği eşyalara paha biçemiyor
atölyesine çevirerek, radyo, müzik çalar ve saat gibi eşyaları tamir edip, çalışır duruma getiren Dursun Ali Altınsoy (70), gözü gibi baktığı antikalara paha biçemiyor. Elinde bulunan antika eşyaların çoğunun Türkiye'de bulunmasının zor olduğunu iddia eden Altınsoy, "İyi bir antika düşkünü bulursam, hepsini birden satacağım.