bülent gürel

Antalya’da kaçak elektrik kullanımı yüzde 8,30’a düştü
Dağıtım Anonim Şirketi (AKEDAŞ)’ne ziyaret eden Vali Altıparmak, şirket müdürü Ahmet Hamdi Soylu ve Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Antalya İl Müdürü Bülent Gürel ile görüştü. Şirket müdürüne trafoların daha estetik olması yönünde talimat veren Vali Altıparmak, örnek olarak da Müsellim Camisi önündeki trafoyu gösterdi.
Yozgat Çedaş Müessese Müdürü Osman Avcı göreve başladı
Yozgat Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş'in (Çedaş) Müdürü Bülent Gürel'in Antalya'ya tayini çıkmasından dolayı İl Müdürlüğü atanan Osman Avcı, görevine başladı. Yozgat Çedaş İl Müdürlüğüne daha önce Yozgat'ta müdür yardımcılığı ve il müdürlüğü görevi yapan Osman Avcı, emekli olduktan sonra tekrar göreve getirildi.
İftarda elektrik kesintisi vatandaşı zor durumda bıraktı
Öte yandan ÇEDAŞ Müessese Müdürü Bülent Gürel, trafoda çıkan arızadan dolayı elektrik kesintisinin yaşandığını belirtip, "İlçemizde aniden elektrik kesintisi olması ve iftar saatine denk gelmesi ekiplerimizi harekete geçirmiştir.
Kayseri Şeker Fabrikası'ndan çiftçiye elektrik desteği
Çiftçilerin bu sorunu nedeniyle Çedaş Yozgat İl Müdürü Bülent Gürel'i ziyaret eden Kayseri Şeker Fabrikası Boğazlıyan Pancar Bölge Müdürü Levent Benli ve Yenipazar Pancar Bölge Müdürü Ayhan Özdemir, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Yozgat ÇEDAŞ, tarımsal sulamadan dolayı borcu olan çiftçilerin elektriklerini kesecek
Yozgat Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi(ÇEDAŞ) Müessese Müdürü Bülent Gürel, tarımsal sulamadan dolayı borcu olan çiftçilerin elektriğini keseceklerini söyledi. Tarımsal sulamadaki mevcut yapılandırmanın dışında bir gelişme olmadığını belirten Gürel, bu hafta içerisinde uygun taksitlendirme yapmazlar ise önümüzdeki hafta
Yozgat'ta ÇEDAŞ elektrik hatlarını yeraltına aldı
Yozgat Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş (ÇEDAŞ) İl Müdürü Bülent Gürel, Yozgat şehir merkezinde havai hatların tamamına yakınını yeraltına aldıklarını belirtti. ÇEDAŞ olarak 2009 yılı sezonunu kapatmak üzere olduklarını bildiren İl Müdürü Bülent Gürel, "2009 yılında Yozgat'ta merkezde daha çok direk tipi trafolarımız vardı