bursa batı trakya türkleri dayanışma derneği

Batı Trakya’nın güzellikleri gençlerin fotoğraflarına yansıyacak
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, Batı Trakya’yı anlatan en güzel fotoğrafın seçileceği 'Tek Karede Batı Trakya' adlı fotoğraf yarışması düzenlediklerini söyledi.
Kur’an okuma şampiyonları, kulakların pasını sildi
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi ve Batı Trakya Çifte Havuzlar Lokali tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kur’an Ziyafeti’ne Türkiye ve Dünya Kur’an Okuma Şampiyonları katıldı.
Köse: 29 Ocak Batı Trakya Türklerinin direniş gününü unutturmayacağız
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse, Batı Trakya Türklerinin milli direniş günü olan 29 Ocak'ı unutturmayacaklarını söyledi. Köse, Batı Trakya Türklerinin Milli Direniş Günü olan 29 Ocak dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.
Gümülcine Müftüsü Şerif: Marjinal gruplar gençlerimizi tahrik ediyor
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi, Yunanistan’ın seçilmiş Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif’i konuk etti. Batı Trakya Türklerinin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda.
Batı Trakya Türkleri Derneği aşure dağıttı
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi'nin, Aralık ayı kültürel toplantısı anlamlı bir güne denk geldi. Muharrem ayının 10.
Batı Trakyalılar Bursa'nın tarihini öğreniyor
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri, düzenledikleri aylık kültürel toplantılar kapsamında Bursa’nın tarihi değerlerini uzmanlarından öğreniyor.
Batı Trakya Türkleri Arif Çelenk’i ziyaret etti
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, Bursa Merkez Yıldırım Kent Konseyi yeni Başkanı Arif Çelenk’e, 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Gelen tebriklerden çok memnun olduğunu ve tebrik eden etmeyen herkese teşekkür ettiğini belirten Çelenk, "Bursa’nın Yıldırım ilçesi için güzel projeler yapacağız.
Batı Trakyalı işadamlarından Emniyet Müdürü Yılmaz'a ziyaret
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz’ı ziyaret etti. BTTDD Bursa Şube Başkanı Şükrü Köse, yeni göreve geldiklerini ve şehrin dinamiklerini ziyaret ederek, işbirliği ve fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Batı Trakya Türkleri iftar sofrasını Somali’ye bağışladı
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi üyelerine vereceği iftar programını iptal ederek, iftar bütçesini açlıkla boğuşan Somali’ye gönderdi. Bursa’da faaliyetini sürdüren Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği, geleneksel olarak verdiği iftar yemeğini iptal ederek, bu programa haracanacak parayı Somali’ye
Batı Trakyalılar, Bursalıları güreşe doyurdu
BURSA - Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nin Bursa merkez Osmangazi Belediyesi ile birlikte düzenlediği "13. Batı Trakyalılar Panayırı ve 7.