bursa bıçakları tasarım yarışması

En güzel Bursa bıçakları vitrine çıktı
Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması´nın ödülleri törenle sahiplerini buldu. Tayyare Kültür Merkezi´nde düzenlenen ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´nin de katıldığı törende birincilere 6 bin TL, ikincilere 4 bin TL, üçüncülere 2 bin
Dünyaya nam salan Bursa bıçağı yeni tasarımıyla hayat bulacak
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Bıçakçılar Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’ ile geleneksel Bursa bıçaklarının bir marka haline getirilerek, dünya vitrinine çıkarılması hedefleniyor.
Bursa bıçağı dünya vitrini için yeniden tasarlanıyor
BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Bıçakçılar Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’ ile geleneksel Bursa bıçaklarının bir marka haline getirilerek, dünya vitrinine çıkarılması hedefleniyor.
Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması'nın birincisi Sivas'tan çıktı
BURSA - Dünyaca ünlü Bursa bıçaklarının tanıtımı amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen 'Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması'nda dereceye giren bıçak ustalarına ödülleri törenle verildi. Altı ayrı kategoride düzenlenen yarışmanın 'mutfak seti' alanında Sivaslı bıçak ustası Mustafa Argut birinci oldu.
Bursa bıçağı, tasarım yarışmasıyla vitrine çıkıyor
BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bıçakçılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’ ile geleneksel Bursa bıçaklarının, bir marka haline getirilerek dünya vitrinine çıkarılması hedefleniyor.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’nın basın toplantısı, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Sergi Galerisi’nde yapılacak. (10.00) Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Siyaset Akademisi, CHP İstanbul Milletvekili ve KESK eski Başkanı Süleyman Çelebi’yi konuk edecek.
Demiri kesen bıçakların üreticisi Türkiye şampiyonu (Özel)
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 'Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması' geçtiğimiz günlerde sona erdi. Bursa'nın yanı sıra Denizli Yatağan ve Sivas gibi bir çok ilden onlarca bıçakçının satıldığı yarışma sonunda Bursalı bıçakçı Turgut Aydemir, Türkiye birincisi oldu.
Bursa bıçakları sergiyle görücüye çıktı
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) yeni hizmete sunulan Orhangazi Sergi Galerisi, bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’nda dereceye giren zanaatkarların eserlerine ev sahipliği yapıyor.
Bursa'nın bıçakları dünya vitrinine çıkacak
BURSA - Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa bıçağının bir dünya markası haline gelmesi amacıyla düzenlenen, ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’nda dereceye giren zanaatkarlara ödüllerini verdi.
Meşhur Bursa Bıçağı'nın tanıtımı için tasarım yarışması yapılacak
BURSA - Meşhur Bursa bıçaklarının tanıtımı amacıyla ‘Bursa Bıçakları Tasarım Yarışması’ yapılacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen yarışmada, Bursalı bıçak imalatçıları 4 ayrı kategoride dereceye girmek için çalışacak.