bütün

Körüstan: Galatasaray yenilgisi bizi üzüntüye boğmuştur
Mayıs ayında bütün sezonun üzüntülerini unutturacak Avrupa hedefi için Bursaspor ailesinin her ferdinin desteğine ihtiyaç duyulurken, konsantrasyonumuzu kısa süre içinde oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası müsabakası ve diğer lig karşılaşmalara
Çöpten topladığı eşyalarla yapay şelale üretiyor
Bütün dünyada, özellikle film dekoru uygulamalarında önemli yer tutan (yapay kaya) dekor üretimi gibi bir sahada faaliyet göstermemize, özellikle devlet kuruluşlarımızın ve özel teşebbüsün desteğinin olacağını yürekten
Şükrü Ergün: Çok güzel bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz
Lig lideri Fenerbahçe ile aralarındaki puan farkının 7'ye indiğinin hatırlatılması üzerine de Ergün, "Biz önümüzdeki bütün maçları kazanmak istiyoruz. Şampiyon olmayı hedefliyoruz.
Kafkas: Ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz
Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ikinci yarı yapılan yerinde değişikliklerle 3 puan almadıklarını belirterek, "Sahada bütün kontrolü bizde olan bir oyun vardı. İki üç tane net pozisyona girdik, bunları değerlendiremedik.
Hugo Almeida: Hedefe kilitlendik
Aynı zamanda takımımızın da bir bütün olarak daha iyi olmasını temenni ediyorum. Taraftarımız da her zamankinden daha fazla bizim yanımızda olmasını istiyorum." (CİHAN)
UİB'den uluslararası pazar ve piyasa araştırmaları semineri
Artık bütün şirketler internet üzerinden yaklaşık 200 ülkede bulunan milyonlarca firmaya ulaşabilir, güvenlik araştırması yapabilir ve toplantı planlayarak satış gerçekleştirebilir. İnternet üzerinden uluslararası pazar ve piyasa araştırmalarını profesyonelce yürütmek bu devirde mümkündür.
Güneydoğu, ocak ayında 777 milyon doların üstünde ihracat gerçekleştirdi
Gaziantep günün 24 saati üretiyor, Gaziantepli elindeki ürünleri satabilmek için dünyanın bütün ülkelerini dolaşıyor. 2014 yılı içerisinde Gaziantepli üretici ve ihracatçılarımızın dünyada ayak basmadığı ülke kalmayacak.
Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye Hurmacı tepkisi
Karar ne verilirse buna bütün Türkiye saygı duyacaktır. Ben Trabzonsporluyum ve o zaman o kulübün formasını giyip, o formayı terletiyordum. O zaman ki başkanımızın neler yaptığını bizde bilmiyorduk.
Beraberlik Kasımpaşa'yı sevindirirken, Kayserispor'u üzdü
Bütün futbolcuların verilen görevi yerine getirdiğini ifade eden Oliveira, şunları söyledi:"Bugün çok iyi mücadele ettik.
Veysel Eroğlu: Su projesi, söz verilen tarihten önce bitirilecek
Veysel Eroğlu, Kuzey Kıbrıs’taki bütün su kaynaklarının kullanılması için de bir master plan üzerinde çalıştıklarını açıkladı. KKTC halkının gelir seviyesini artırma yönünde de girişimleri olduğunu söyleyen Eroğlu, “KKTC’ye badem, keçi boynuzu, kekik gibi bitkilerin yetiştirilmesi için çalışmalar
ANFED: Hizmet insanlarına iftiralar had safhada gönüller yıkılıyor, kırılıyor
Bütün davası milleti ve memleketi olan böyle bir iş adamları grubu ve camiaya olmayacak sözlerin söylenmesini kabul etmemiz mümkün değil. Bilakis bunların desteklenmesi ve sahip çıkılması gerekiyor.
Fikret Orman: Stadımızı ağustos ayında bitireceğiz
Bütün evraklar kamuoyu önüne çıkacaktır. Demirören, bu parayı bağışlayacağım dedi. Zaten bu para da bana bağışlanmayacak.
Türkiye-Polonya ilişkilerinin 600. yılında ilk ticari imza atıldı
Bu ziyaretlerde şehrimizin bütün ürünlerini Avrupa pazarında tanıtmayı hedefliyoruz." Balıkesir Sanayi Odası, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Balıkesir OSB ile çeşitli ortak çalışmalar da yürütüldüğünü anlatan Ermişler, oda olarak yıl
‘Ekonomiyle siyaseti ayıralım, Kıbrıs’ı Singapur yapalım’
Ticaret konusunda mesafe sağlanırsa ve bütün Kıbrıs’ta ekonomik birliktelik sağlanırsa Kıbrıs, Akdeniz’in Singapur’u olur. Bilgi ekonomisine dayalı serbest bir ada olabilir Kıbrıs.
AP milletvekili Bozkurt'un GKA endişesi
Bütün bu hususları yazılı olarak açıklamanın yanı sıra Avrupa Komisyonu, Avrupa Parlamentosu Temel Haklar Komitesi’nin ilgili oturumunda sorularım üzerine aynı garantileri sözlü olarak da vermiş ve konuyu bu sefer de komite
"Snowden sonrası gazetecilik" masaya yatırıldı
Belgelerin kendilerine teslim edilmesi için bütün yasal işlemlerin takip edildiğini kaydeden Abramson “ Çıkan haberleri belgeler sızdırıldı ve hemen hızlıca haber yapıldı şeklinde algılamamak lazım. Bunlar kolay süreçler değil.
ETİK Başkanı İşler: EMITT’te olmamak İzmir için büyük kayıp
EMITT Turizm Fuarı’nda İzmir’i temsilen katılımların tek ve bireysel, etki alanlarının da son derece zayıf olduğunu vurgulayan İşler, şehirdeki bütün turizm paydaşlarının tek çatı altında toplanacağı büyük bir stant kurulması gerektiğini söyledi.
Ekonomi Bakanı: İran’la anlaşma metnimizde Türkçe de vardı
Sanayi, Madenler ve Ticaret Bakanı Mohammad Reza Nematzadeh, zaman darlığı nedeniyle anlaşmanın her üç dilde imzalanmasını, ancak teamüllere uygun olarak bütün sayfaların paraflanması uygulamasının bilahare yapılmasını teklif etmiş, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de hem imzanın hem de anlaşmanın her sayfasının paraflanmasını
Mısır’da Cuma yürüyüşü düzenlendi
Yürüyüşler, başta başkent Kahire olmak üzere ülkenin bütün önemli şehirlerinde devam ediyor. Cuma günü yürüyüşlerine diğer günlerdeki eylemlere kıyasla daha çok kişi katılıyor.Yürüyüşlerde Mursi'nin ve şehitlerin resimleri taşındı.
TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Kadooğlu: Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz
Almanya’nın bütün illerinde, bölgelerinde kendi sanayileşmesi olduğu için. Onun için de bunu Türkiye’de de gerçekleştirmeye çalışıyoruz. TÜSİAD ve TÜRKONFED olarak biz barış sürecin iktisadi ayağında olmaya devam edeceğiz.
Ali Palabıyık: Korkulan değil sevilen hakem olmak istiyorum
Tabii ki FIFA kokartı takabilmek için bütün şartları yerine getirmem ve yönettiğim maçlarda iyi performans göstermem gerekiyor. Hakemliğe ilk başladığınız yıllarda ve şu anda örnek aldığınız isimler kimler?
Trabzonspor, Özer Hurmacı ile sözleşme imzaladı
Karar ne verilirse buna bütün Türkiye saygı duyacaktır. Ben Trabzonsporluyum ve o zaman Fenerbahçe forması giyiyordum ve o formayı terletiyordum. Devam eden bir süreç var.
Futbol maçında en çok çalınan dakika Türkiye'de
Hesap makinelerinin, futbol sektöründe dönen parayı hesaplamakta aciz kaldığı şu dönemde bütün amaç futbolseverleri tribünlere çekmek, dekoder satmak ve 90 dakikaya bir hikaye sığdırmak üzerine kurulu.
Uluslarası U16 Basketbol Turnuvası, Sakarya'da düzenlenecek
Maçların internet üzerinden yayınlanmasından dolayı bütün ülkelerin gözü bu turnuvada oluyor. Dünya basketbolunda devleşmiş olan ülkelerin altyapılarını burada seyretme fırsatı bulacağız. Ara tatile gelmesiyle öğrenciler de keyifli bir zaman geçirecek.
Pele: Artık zirvede kalabilmek çok zor
Her ne kadar UEFA'nın bu organizasyonu Avrupa Kıtası sınırları içinde düzenlense de bütün dünya bu maçları izliyor. Şampiyonlar Ligi'ni etkili kılan bir başka unsur da her yıl düzenlenmesi.
Atalay: Enerji konuları ile ilgili olarak tüm konuları değerlendireceğiz
Atalay, KKTC'de enerji ile ilgili olarak bütün konuların bugün değerlendirileceğini ifade etti. Bu ziyaret kapsamında enerji konuları ve diğer konular olmak üzere birçok önem teşkil eden konuların görüşüleceğini aktaran Atalay, yüz yüze görüşülerek her şeyin
Yaş Araştırması; Fenerbahçe, ihtiyar delikanlı
Bütün spor branşlarında yaşla performans arasındaki ilişki merak edilir. Genel kabul gören düşünce gençlerin daha güçlü, daha fazla kondisyon sahibi olduğu yönündedir.
Terim: Transfer iddiaları doğal ama tamamen Milli Takım'a odaklandım
Başkanımız yönetimimiz bütün futbol federasyonu ve Türk insanıyla beraber bir futbol seferberliğini ilan etmek üzereyiz. Dolayısıyla başka bir şey düşünecek halde değiliz.
Körüstan: Batalla için Çin kulübü 3 milyon Euro teklif etti kabul etmedik
2014 sonuna kadar alacağı bütün parayı ödedik. Battalla için bize sezon başında 10 milyon Euro'luk teklif gelmedi. Bu onların menajer oyunları.
Körüstan: Bursaspor'un yıllık 10-12 milyon dolar parası olacak
Şampiyonlukta Bursaspor bir kent bütünlüğü sağlamış. Bursaspor kulübünün kimse ile bir kavgası yok. Ne bir kulüple, ne Futbol Federasyonu ile. Benim şuanda bütün kulüp başkanları ile aram iyi, niye kavga edelim.
Çin ‘’at yılı’’na girdi (2)
Bu takvime kaynaklık eden efsaneye göre Buda, bütün hayvanları huzuruna çağırmış ve emrini dinleyip gelen hayvanlara da geliş sıralarına göre birer yıl hediye etmiş. En hızlı gelen fareye ilk yıl hediye edilmiş.
Afrika Birliği zirvesinde 50 yıllık rüyalar konuşuldu
bazı magazinlerin Afrika’yı; çatışmaları, açlığı,yetersiz beslenmeyi, hastalıkları, yolsuzlukları örnek vererek “ümitsiz kıta” diye tarif ettiğini, ama bütün bu olumsuzluklardan ders alarak problemi kaynağından çözmeye başladıklarını sözlerine ekledi.
Çin ‘’at yılı’’na girdi (1)
Bu takvime kaynaklık eden efsaneye göre Buda, bütün hayvanları huzuruna çağırmış ve emrini dinleyip gelen hayvanlara da geliş sıralarına göre birer yıl hediye etmiş. En hızlı gelen fareye ilk yıl hediye edilmiş.
Çin ‘’at yılı’’na giriyor
Bu takvime kaynaklık eden efsaneye göre Buda, bütün hayvanları huzuruna çağırmış ve emrini dinleyip gelen hayvanlara da geliş sıralarına göre birer yıl hediye etmiş. En hızlı gelen fareye ilk yıl hediye edilmiş.
TFF Yönetim Kurulu üyesi Üner: TFF ile vuruşmam şimdi başlıyor
Eğer Fenerbahçe'yi de bu işin içine sokarlarsa o güne kadar özel yetkili mahkemelerin vermiş olduğu bütün kararlar tartışma konusu olur. Türkiye Hükümeti de Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne vereceği tazminatın da altından kalkamaz.
GTO Başkanı Bartık: Ekonomik istikrarsızlığın faturasını özel sektör ödüyor
Bu geminin içinde olan hepimizin bütün toplumun kol kola el ele verip bu sıkıntıdan çıkabilecek söylemlerde bulunması gerekiyor. Yatırım yapacaksanız ülkelinin 10-15 yıllık geleceğine bakmak lazım.
Maliye Bakanı: Sayıştay’a 25 milyon muhasebe kaydı verdik
Bütün borçlanmayı Hazine yapar, Hazine borçlanma yaparken ben Maliye Bakanlığı adına borçlanıyorum, Çevre şehircilik için borçlanıyorum diyemez. Çünkü hazine genel anlamda bütçe açığını yerine getirmek için borçlanır ama ilgili kurumlar kendi adına borçlanamazlar.
DENİB Başkanvekili Uzunoğlu: Merkez Bankası bütün kurşunlarını harcadı
Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu'nun (PPK) faiz artırımını bir hafta önce yapmaya başlasa ortamı yumuşatabileceğini, ancak şu an bütün kurşunları sanki harcamış gibi olduğunu söyledi.
Trabzonspor'da Özer Hurmacı yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı
Orada bütün gücümüzü sahaya yansıtmamız lazım." dedi. Rize deplasmanında iç sahada oynadıkları anlayışla mücadele edeceklerini ifade eden Akçay, "Orada da iç saha anlayışımızla oynayacağı.
TZOB: Çiğ süte önerilen fiyat maliyeti karşılamıyor
Bayraktar, yaptığı açıklamada, 6 aylık çiğ süt fiyatını belirlemek üzere 9 Ocak’ta bütün tarafların Ulusal Süt Konseyin’de bir araya geldiğini, bu toplantıda üreticilerin çiğ sütün litre fiyatını 1,20 TL olarak talep ettiğini anlattı.
Kur artışının maliyeti Ocak ve Şubat'ta enerji fiyatlarına yansıtılmayacak
Biz bütün altyapıyı hazırlamış durumdayız. Gelişmeleri hep beraber izleyeceğiz Bağdat’a giderken bunlar ‘Yapılabilir mi?’ konusu geçmişti. Biz de 'onay' yerine onun ‘rızası aranır’ cümlesi üzerine mutabık kalarak görüşmelere gittik.
Afrika Birliği’nin un gündemi, Orta Afrika ve Güney Sudan
Eğer acil bir çözüm bulmazsak bu ülkelerdeki durum bölgenin ve bütün kıtanın barış ve güvenliğine çok olumsuz etki eder." şeklinde konuştu.Cumartesi günü sona erecek zirvenin ardından Afrika liderleri ve Batılı diplomatların, Afrika Birliği önderliğindeki Orta Afrika Cumhuriyeti Uluslararası Destek
Gandi ölüm yıldönümünde anılıyor
Şiddete başvrumadan kaba kuvvete karşı direniş ve toplumu kucaklaması ile bütün Hint alt kıtasının ve zamanla dünyanın saygısını kazanan Mahatma Gandi Hindistan’ın parçalanmasından yana olmadı. 1947 yılında İngiliz Krallığı'ndan Pakistan ve Hindistan olarak bağımsızlık kazanılmadan önce Pakistan’ın bağımsızlık lideri Cinnah’a ülkeyi bölmemesi için çok dil döken
Bursaspor'dan hakem Serkan Çınar'a tepki
Bütün futbol paydaşları bilmelidir ki, bu açıklama can havliyle ve duygusal sebeplerle yapılmış bir açıklama değil, aksine futbolun karar erklerini, özellikle ikinci yarıda daha da çetin geçeceği bilinen bir mücadelede
'Yabancı yatırımcı Türkiye'ye geliş noktasında tereddüt etmeye başladı'
güvenin sarsıldığını iddia eden MTSO Başkanı Koşmaz, “TSK’ya güven de daha önce kumpas olarak açıklanan olaylardan dolayı yeteri kadar yıpratılmıştır ama bütün bunlar yetmiyormuş gibi hizmet ve hükümet arasındaki sürtüşme hala devam ediyor.
TESK Başkanı: Akaryakıtta tavan fiyat uygulaması geri getirilmelidir
Çünkü, lokomotif konumunda olan petrole zam gelmesi ile A’dan Z’ye bütün tüketim mallarına zam gelir ve enflasyonun yükselmesine sebep olur." ifadelerini kullandı.
MHP: Merkez’den yönetilen Merkez Bankası tam bir açmazda
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, piyasalarda 17 Aralık’tan bu yana yaşanan tedirginliğin ve buna bağlı olarak bütün ekonomik göstergelerin yerle bir olduğunu öne sürdü. Tanrıkulu, “İktidar bu erdemliği gösterememiş, bunun yerine kendileriyle ilişkili gelişen yolsuzluk ve rüşvet iddialarını örtbas etmeyi tercih etmiştir.
Trabzonspor'un anlaşmaya vardığı Özer, Trabzon'da coşkuyla karşılandı
Deneyimli orta saha oyuncusunu omuzlarına alan bordo-mavili taraftarlar, “Bütün hasretler birgün sona erer, yuvana hoş geldin Özer” yazılı afiş açtı. Taraftarların verdiği bordo-mavili formayı giyen Özer, taraftarların ilgisini teşekkür etti.
Alman Bakan: NSU Davası’nda sorulara cevap alamamak bizim için büyük bir yara
Davaya ilgili olarak bütün soruların cevaplarını alamayacaklarını kaydeden Özoğuz, “Öldürülen kişileri kim seçti? Bugüne kadar hiç bir şey bulamadık.
Almeida: İkinci yarının ilk üç puanını Kayseri Erciyesspor'dan almak istiyoruz
"Maçın ilk yarısına çok kötü başladık hatta ilk yarının bütün üstünlüğünü Trabzonspor'a bıraktık diyebiliriz. İkinci yarı biraz daha iyiydik pas yapmaya başladık. Oyunun kontrolü bize geçti.