cahit bağcı

Bakan İsmet Yılmaz'dan Vali Kemelek'e baş sağlığı ziyareti
Taziye esnasında Bakan Yılmaz'a Sivas Valisi Zübeyir Kemelek'in yanı sıra Çorum Valisi Sabri Başköy, Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Tokat Bölge Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş, Çorum Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Çelik, Çorum İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, İskilip Kaymakamı
SGK Başkanı İlhan: Birleşmeyle mevzuatlarda norm ve standart birliğini sağlandı
Açılış törenlerine SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan'ın yanı sıra, Çorum Valisi Sabri Başköy, Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, vali yardımcıları, bazı daire müdürleri, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda davetli
Kafkas: 5 yıl önce darbesavar halindeydik, şimdi hizmet üretiyoruz
Törene Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas'ın yanı sıra Çorum Valisi Sabri Başköy, AK Parti Çorum milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Hitit Üniversitesi Rektörü Reha Metin Alkan, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.
Akil İnsanlar Heyeti akademisyenlerle bir araya geldi
Cahit Bağcı, Doç. Dr. Murat Agari ve Zirve Üniversitesi yöneticilerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Grubu Başkanı Yılmaz Ensaroğlu, "Bir süreden beri devam etmekte olan çözüm süreci daha çok genel olarak kamuoyu ne düşünüyor
Çorumlu hanımlar ihtiyaç sahipleri için kermes açtı
Gazi Caddesi üzerinde bulunan kermesin açılışına Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Defterdar Yaşar Ahmet Özkan, Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Muzaffer Yıldırım ve çok sayıda davetli katıldı
Halı sektörüne 9 milyon Euroluk yatırım
Cahit Bağcı, Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Kaplan, Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreteri Kürşat Göncü, Güneydoğu Anadolu İhracatçıları Birliği Genel Sekreteri Salim Kocaer ve kurum yetkilileri
TOBB Çorum OSB’ye Meslek Lisesi yapacak
Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcısı Faik Yavuz, Vali Başköy, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu ve Milletvekilleri Murat Yıldırım ve Cahit Bağcı ile Çorum’daki Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları ile Ticaret Borsası Başkanları tarafından imzalandı.
Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyovasküler Cerrahi Merkezi açıldı
salonunda düzenlenen açılışa; Çorum Valisi Sabri Başköy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Murat Yıldırım ve Cahit Bağcı, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.
Özel dershaneler: Dershanelerin kapatılması kayıt dışı ekonomiyi artırır
AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı ise Türkiye'nin bu yıldan itibaren yeni bir eğitim-öğretim sistemi ile tanıştığını, lise ve üniversitelere giriş sınavları ile ilgili de yeni düzenlemeler yapılması için çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.
Alaca Başpehlivanlara ev sahipliği yaptı
Güreşleri Çorum AK Parti Milletvekili Cahit Bağcı, Alaca Kaymakamı Ayhan Yazgan, Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, Çorum AK Parti İl Başkanı Ahmet Ceylan, Çorumlu eski milli güreşçiler, iş adaları ve çevre illerden çok sayıda güreş sever izledi.
Çorum, şehitlerini ebediyete uğurladı
Özkara, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Jandarma Albay Hakan Saraç, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Çorumlu şehit Bayram Uluer son yolculuğuna uğurlandı
Çorum Valisi Sabri Başköy, Tokat Bölge Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Garnizon Komutanı Albay Hakan Saraç, AK Parti milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve il genelinden vatandaşlar katıldı.
Pehlivanlar Çorum'da er meydanına çıktı
Nazmi Avluca Spor Salonu'nda düzenlenen müsabakalara Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ak Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu ve Cahit Bağcı ile çok sayıda davetli katıldı. Müsabakaların finalinde pehlivanlığı Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz kazandı.
Çorumlu şehit, binlerce vatandaşın katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı
Osmancık ilçesine bağlı Kushayat köyünde düzenlenen cenaze törenine, Çorum Valisi Sabri Başköy, Jandarma Albay Hakan Saraç, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes ve CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ile binlerce vatandaş katıldı.
Çorum, şehidini son yolculuğuna uğurladı
şehidin babası Arap Doğan, annesi Gökşen Doğan, Çorum Valisi Sabri Başköy, Tokat Bölge Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özköse, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile çevre köylerden gelen onlarca vatandaş katıldı
Alaca şehidine ağladı
Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Jandarma Albay Hakan Saraç, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Ak Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, CHP Milletvekili Tufan Köse ve çok yüzlerce vatandaş katıldı.
Çorum’daki koli fabrikasında büyük yangın
Fabrikaya AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu ile Cahit Bağcı geldi. Yangın hakkında bilgi alan vekiller, olayın çok üzücü olduğunu ancak can kaybı olmamasının da sevindirici olduğunu belirtti. Milletvekillerinin yanı sıra Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Alper Zahir de olay
Milletvekili Karayel, Türk Parlamenterler Birliği’ne seçildi
Seçim sonucu Genel Yönetim Kurulu, Nevzat Pakdil, Yaşar Karayel, Alparslan Kavaklıoğlu, Orhan Erdem, Ramazan Kerim Özkan, İlknur İnceöz, Cahit Bağcı, Mustafa Ataş, Hasan Çalış, Mehmet Sarı, Kadir Ramazan Coşkun, Ömer Faruk Öz, Yahya Akman, Haluk Yıldız ve Nuri Uslu'dan oluştu.
Çorum Hasan Paşa Yazma Eserler Kütüphanesi açıldı
Açılış törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çorum Valisi Nurullah Çakır, TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile çok sayıda davetli katıldı.
Bekir Bozdağ: CHP, Menderes'in idam sehpasına çıkmasına alkış tuttu
Kongreye; Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın yanı sıra TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Çorum milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve çok sayıda partili katıldı
Bakan Şahin: Çocukların önündeki bütün fırsatları eşitlemek birinci vazifemiz
yanı sıra Çorum Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Ordu Valisi Orhan Düzgün, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Fatih Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Aksiyon Dergisi Yazarı Pedagog Adem Güneş, Çocuk Hakları Zirvesi Derneği Başkanı Ebrize Çeltikçi, TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı
İskilip'e ödenek onayı
Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü'nden Dikiciler ve Sandıkçılar caddelerinin restorasyonu için talep edilen ödenek Çorum Milletvekili Cahit Bağcı’nın girişimleri ile sağlanarak 2012 Yılı Yatırım Programı'na alındı.
Eczacıdan Eroğlu'na: 8 liralık ilaç, olmasaydınız şimdi 250 lira olacaktı
Açılışa, Eroğlu'nun yanı sıra Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Orman Genel Müdürü Mustafa Kurtulmuş, DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı ile kurum müdürleri katıldı.
Türk dünyasının resimleri Brüksel’de sergileniyor
Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Parlamenter Hamza Fassi Fihri, KPK zirvesi için Brüksel’de bulunan Milletvekilleri Nazmi Haluk Özdalga, Halide İncekara, Cahit Bağcı, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Cem Zorlu, Yüksel Özden, Fuat Işık, Ebubekir Gizligider ile Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa katılırken, Türkiye, Kazakistan
Çorum'da çiftçilere 300 damızlık düva dağıtıldı
Merkeze bağlı Karaağaç köyünde yapılan dağıtım törenine Çorum Valisi Nurullah Çakır, TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Çorum Milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve çok sayıda çiftçi katıldı.
Çorumlu şehidi son yolculuğuna binlerce kişi uğurladı
Cenaze namazına Çorum Valisi Nurullah Çakır, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Çorum Milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım ve yaklaşık 5 bin vatandaş katıldı. Merkez Ulu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından konvoy eşliğinde şehitliğe doğru yola çıkarılan cenaze nedeniyle Gazi Caddesi trafiğe kapatıldı.
Oğuzlar'da Ceviz Festivali coşkusu
/> Cumhuriyet Meydanı'nda Çorum Belediyesi mehter takımının gösterileri ile başlayan Festivale Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.
Ford Otosan Genel Müdürü Otay: 2011 yılı ilk 8 ayında ihracatımız yüzde 30 arttı
Açılışa; Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Garnizon Komutanı Albay Hakan Saraç, Ford Otosan Genel Müdürü Nuri Otay, Ford yöneticileri ve çok sayıda
Vali Çakır, kimsesiz çocuklara yemek servisi yaptı
Vali Konağı bahçesindeki yemeğe AK Parti Çorum Milletvekilleri Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım'ın yanı sıra Garnizon Komutanı Albay Hakan Saraç, Sevgi Evleri'nde kalan 60 öğrenci ve çok sayıda davetli katıldı.
Zafer Bayramı ve Ramazan Bayramı'nı bir arada kutlamanın mutluluğu
Çorum Valisi Nurullah Çakır, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, milletvekilleri Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
"Diyanet'in Somali için topladığı yardımlar 100 milyon lirayı aştı"
ENS Park'ta düzenlenen iftar yemeğine Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Çorum Barosu Başkanı İbrahim Özyılmaz, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.
AK Parti Çorum Milletvekili Bağcı'nın acı günü
ÇORUM - AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı'nın amcası Şaban Bağcı (85), hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, rahatsızlanan Bağcı, kaldırıldığı Çorum Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
İl il milletvekili seçilenlerin partilere göre listesi
AK Parti - Cahit BağcıAK Parti - Murat YıldırımCHP - Tufan KöseDENİZLİ (7)AK Parti - Nihat Zeybekci
AK Parti'li İyimaya, BDP’lileri uyardı: Bu durum toplumsal iradeyi zedeler
Milletvekili Haluk İpek, Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Öktan, Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, CHP’den ise Niğde Milletvekili Doğan Şafak, Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, Afyon Milletvekili Ahmet Toptaş, Ankara milletvekilleri Sinan Aygün, MHP’den ise Eskişehir
Milletvekili kayıtları hızlandı
İpek, AK Parti Yozgat milletvekilleri Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Necati Çetinkaya, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar, CHP Niğde Milletvekili Doğan Şafak, MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak kayıt işlemlerini yaptırdı.
Gaziantep Üniversitesi’nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Cahit Bağcı, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, çok sayıda akademik personel ve öğrenci katıldı. Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Çorum- Ak Parti Adayı- Cahit Bağcı
İSTANBUL - 12 Haziran 2011 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri Çorum- Ak Parti Adayı- Cahit Bağcı (CİHAN)
Organ Bağışı Konulu Kısa Film Yarışması'nı Künye kazandı
Cahit Bağcı, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Ökkeş Demir, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Kadayıfçı, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.
Devlet Hastanesi'nde yeni doğan bakım ünitesi ve doğum salonu açıldı
Açılışa Çorum Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum Milletvekili adayları Cahit Bağcı, Salim Uslu ve İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Çitil katıldı.
Başkan Külcü: 2023 hedefi bugünkü belediyenin vizyonunu oluşturuyor
Belediye Başkan yardımcıları Zeki Gül, Turhan Candan, Alper Zahir, Nurettin Karakaya, Çorum AK Parti Milletvekili adayları Salim Uslu, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, İl Müftüsü Mehmet Aşık
AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu
ANKARA - AK Parti'nin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'na sunduğu, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde göstereceği aday listesi belli oldu. AK Parti milletvekili aday listesi şöyle:
Gençler Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası Çorum’da başladı.
Şampiyonanın açılışına Çorum Valisi Nurullah Çakır, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, AKP Çorum milletvekilleri Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Nuri Demirci, Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili Ercan Yıldız, İl Gençlik ve Spor Müdürü Haşim Eğer ve milli güreşçi
Özürlüler İdaresi Başkanı Köksal: Özürlüler Yasası, özürlülere birçok hak tanıyor
Tanıtım toplantısına Çorum Valisi Nurullah Çakır, Garnizon Komutanı Hakan Saraç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum milletvekilleri Agah Kafkas, Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım, Özürlüler Dairesi Başkanı Bekir Köksal, Özürlülük Araştırmaları ve İstatistik Dairesi Başkanı Abdulkadir Anaç, Özürlüler İdaresi Başkanlığı Özürlüler
Milletvekilleri, işadamlarıyla buluştu
AK Parti Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Cahit Bağcı ve Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, HİTİTSİAD üyesi işadamları ve Samanyolu Koleji Yönetim Kurulu üyeleri ile kahvaltılı toplantıda buluştu.
Milletvekili Bağcı'dan ÇESDER'e ziyaret
Çorum Milletvekili Cahit Bağcı ve beraberindeki heyet, referandumdan önce 65 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu 'Evet Platformu'nu ziyaret etti. Bağcı'nın Çorum Eğitim Sevenler Derneği(ÇESDER)'ni ziyaretinde 15 sivil toplum kuruluşunun temsilcileri hazır bulundu.
Bakan Ergün: Yeni bir anayasa için yeni bir darbe mi bekleyeceğiz?
Anitta Otel'de düzenlenen iftar yemeğine Vali Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Ahmet Aydoğmuş, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, protokol üyeleri ile merkez ve ilçelerdeki sanayi ve işadamları katıldı.
Başbakan Erdoğan Çorum'da
Ankara'dan 'Oba' helikopteri ile Çorum'a gelen Erdoğan, Turhan Kılıçcıoğlu Stadı'nda Vali Nurullah Çakır, AK Parti Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Ahmet Aydoğmuş, Garnizon Komutanı Yarbay Hakan Saraç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.
Çorum Valisi, şehit ailelerine valilik konağında iftar verdi
İftar yemeğine şehit aileleri ile birlikte Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Garnizon Komutanı Yarbay Hakan Saraç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Ağır Ceza Reisi Turgut Bayraktar
Çorum'da sünnet şöleni coşkusu
Belediye Mehter Takımının marşları ile başlayan Sünnet ve Dayanışma Şöleni'ne Vali Nurullah Çakır, AK Parti Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Sağlık Müdürü Adem Bilgin, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader, davetliler, aileler ve vatandaşlar katıldı.
Engelli öğrencilerin akülü araç sevinci
Törene TBMM İdare Amiri ve AK Parti Özürlüler Koordinasyon Merkezi Başkanı Orhan Erdem, AK Parti Çorum Milletvekilleri Murat Yıldırım, Cahit Bağcı, Vali Yardımcısı Hüseyin İçten, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader, hayırsever işadamı Metin Demirci