çulhacı

Kozan AK Parti kadın kolları başkanına fiili ve sözlü saldırıya kınama
Biz bu konu hakkında MHP İlçe Başkanı Ender Çulhacı’dan açıklama bekliyoruz. Acaba bu şahıs gerçekten parti teşkilatlarına üye mi değil mi? Şayet böyle bir davranışı gerçekleştiren şahıs kendi partilerinde kayıtlı üye ise partilerinden ihraç edilmesini bekliyoruz.
AK Parti Kozan İlçe Kongresi yapıldı
Feke ilçe Başkanı Vahit Todil, Ak Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Serafettin Özözen, Ak Parti Karataş İlçe Başkanı Sinan Gül, MHP Kozan İlçe Başkanı Ender Çulhacı, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç.
24 Kasım Kozan'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı
Meslek Yüksekokulu Müdürü Faruk Toklu, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Kurum Müdürleri, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Zeki Ak, MHP İlçe Başkanı Ender Çulhacı, Ak Parti İl genel Meclis Üyesi Hadi Tekdemir, Sendika temsilcileri, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
AESOB’tan kadınlara ‘girişimcilik’ eğitimi
Base Uluslararası Danışmanlık Eğitim Şirketi sahibi Demir Çulhacı tarafından 60 saat olarak verilecek eğitimde, pazar araştırması, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı ve finansal plan olmak üzene 5 kategoride, kursiyerler bilgilendirilecek.
Yıllar sonra Kozan’ı görmeye geldiler
Hafta sonu Kozan’ın köklü ailelerinden Çulhacı, Gedik ve Demiralp ailelerine mensup 25 kişilik kafile yıllar önce ayrıldıkları Kozan’ı gezmeye geldi. İsviçre’nin Cenevre kentinden de geziye katılan çoğu İstanbul ve Ankara’da yaşayan aile fertleri ilk önce Cumhuriyet Mahallesi’nde bir portakal bahçesini ardından aile büyüklerini
MATSO'nun girişimcilik seminerine katılan kursiyerler sertifika aldı
Şükrü Vural, Girişimcilik Uzmanı Demir Çulhacı ve KOSGEB Antalya Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Tütüncü verdi. Seminerin yeni iş kuracak girişimciler ve KOSGEB desteklemelerinden yararlanmak isteyenlere büyük fayda sağlayacağını belirten Vural, seminerin ücretsiz gerçekleştiğini
MATSO'nun girişimcilik semineri 16 Aralık'ta sona erecek
MATSO Konferans salonunda semineri girişimcilik uzmanı Demir Çulhacı'nın verdiğini kaydetti. Vural, seminerde Demir Çulhacı'nın iş fikri geliştirme, girişimcinin anlamı, girişimcilik süreci, iş planı hazırlama, pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, üreticilik
CFA sertifikaları Ak Portföy'ün katkılarıyla sahiplerini buldu
Şartları yerine getiren altı uzmana sertifikaları Ak Portföy Yönetim Kurulu Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Çulhacı, Ak Portföy Genel Müdürü Cem Yalçınkaya, Ak Portföy Genel Müdür Yardımcısı Ertunç Tümen, Standard Ünlü Portföy Yönetim Kurulu Başkan Vekili Attila Köksal ve Fortis
Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Çulhacı oldu
Zafer Kurtul'un Sabancı Holding CEO'luğuna atanması ile boşalan Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'na Hayri Çulhacı getirildi. Çulhacı yeni görevine 19 Temmuz'da başlayacak.
Eğitim gönüllüsü 'Hacı Ata' dualarla anıldı
Hacı Kemal Erimez ile İzmir Selçuk'ta tanıştıklarını ve kendisinin İstanbul'a gelmesine vesile olduğunu anlatan Ertuğrul Çulhacı, gerçekten değerli bir insan olduğunu ve onun bir 'okul adam' olduğunu söyledi.
MHP Adana İl Başkanı Erdoğan: MHP, bu ülkede yaşayan herkesi kardeş olarak görmekte
İlk olarak Kozan İlçe Teşkilatı'na giden Erdoğan, daha sonra MHP İlçe Başkanı Ender Çulhacı'nın da katılımıyla şehri gezdi, esnafları ziyaret etti. Erdoğan, "Kozan Türk milliyetçiliğinin fikri temelinde, siyasi hareketinde ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır.
KOZAN BELEDİYE BAŞKANI KAZIM ÖZGAN'IN BABASI VEFAT ETTİ
törenine Kaymakam İzzettin Sevgili, AK Parti Adana İl Başkanı Mustafa Kebude ve yönetimi, Garnizon Komutanı Hüseyin Çopur, İlçe Emniyet Müdürü Murtaza Çulhacıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Ak, MHP İlçe Başkanı Ender Çulhacı, İl Özel İdare Genel Sekreteri R.
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Yıldırım: Bir hırka bir lokma kültüründen gelenler dünyaya tapar oldu
Mevcut Başkan Halis Ender Çulhacı'nın başında olduğu yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Ahmet Tanrıverdi, Abdullah Akıllıoğlu, Erşan Efeoğlu,Adem Esen, Alev Ataş, Üzeyir Öztürk, Seyfi Tur, Kadir Demir, Üzeyir Ateş, Recai Tanrıkulu, Muhammed Demir, Kağan