doldurduktan

Bakan Yıldız: İran’a kayıtsız kalamayız
3 yılı doldurduktan sonra -ki doldurduk- anlaşma gereği 750 bin varillik kapasite kullanılıyormuş gibi tarifesini alıyoruz. Kuzey Irak’tan gelecek petrolün günlük 300 bin varille başlamasını öngörüyoruz.
Göreve yeniden talip olmayan Alman bakan: Kızımla çok güzel anları kaçırdım
Annelere, çocuğun bir yaşını doldurduktan sonra işine tam anlamıyla geri dönmesi gerektiğine ikna eden bir politikayı doğru bulmadığına dikkat çeken bakan, aile üyelerinin birbirine vakit ayırmasının temel bir ihtiyaç olduğunu da sözlerine ekledi.
Havutçuluk mesleği yok olma tehlikesiyle karşı karşıya
Belini doldurduktan sonra keseriz tengahlarını bağlarız. Ondan sonra havudu bükeriz. Daha sonra tengahlarını geçirip sazlarız.
Trakya gümrük kapılarında her 5 saniyede 1 araç çıkış yaptı
Yurdun farklı illerinden aynı anda yola çıkan gurbetçiler gümrük sahasını doldurduktan sonra sınıra giden yollarda kilometrelerce araç kuyruğunun oluşmasına neden oldu.Ağustos ayının son günlerinde yaşanan yoğunlukla ilgili Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü yetkilileri, istatistiki verileri açıkladı.
Üniversiteliler diplomalarını kargo ile alabiliyor
Mezunlar sisteme öğrenci numarası ve şifre ile giriş yapıp iletişim bilgileri kısmındaki adres ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra imzaladıkları 'Diploma Talep Formu' ve kimlik fotokopisini Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı adresine postayla gönderiyor
Agah’ı popçu profesör kurtardı
Doktorlar, ancak bir yaşını doldurduktan sonra müdahale edebileceklerini söyleyince, aile beklemeye başladı. 1 yaşından sonra Ankara’da 2 ameliyat geçiren Agah bebeğin durumu düzelmedi.
Müslüman olan Romanyalı genç, sünnet öncesi paraşütle uçuruldu
Ovacık Cami İmam Hatibi Yalçın Karagöz, gencin gerçek Müslümanlık töreninin Fethiye Müftüsü'nün eşliğinde 18 yaşını doldurduktan sonra yapılacağını söyledi. Kendisinin ve ailesinin aşırı ısrarı ile burada dua edip Kelime-i Şahadet getirip merasim yaptıklarını söyleyen Karagöz, "18 yaşını doldurduktan sonra da bunun tekrarı yapılıp
Aksaray Üniversitesi yarı olimpik yüzme havuzu açıldı
Havuza üye olmak isteyenlerin üye kayıt formunu doldurduktan sonra nüfus cüzdanı, 1 adet fotoğraf, spor yapabilir raporu, hepatit B raporu, idrar tahlili ve dermatoloji raporunu hazırlamaları gerekiyor.
Yargılandığı davaya Kürtçe tercüman atandı
Bu 3 yılı doldurduktan sonra bilirkişi olmak için adliyeye müracaat ettim. Bu müracaatımda kabul edildi. Şu anda bilirkişi olarak çalışıyorum" diye konuştu.
5 yaşındaki Agah'ın dramı
Doktorlar, ancak 1 yaşını doldurduktan sonra müdahale edebileceklerini söyleyince ailesi çaresiz beklemeye başladı. 1 yaşından sonra Ankara’da iki ameliyat geçiren Agah bebeğin durumu düzelmedi.
Patlamada en yakın arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor
Suriye’den boş tüp getiren ve Reyhanlı’da doldurduktan sonra muhaliflere satan ve evinin geçimini bu yolla kazanan Mahmut Koç (19), günde ortalama 50 ile 100 TL arasında kazanç elde ettiğini ifade etti.
Alman aileye verilen Türk kızı annesine kavuştu (2)
SAKARYA - Almanya'dan oturum süresi dolması nedeniyle sınır dışı edilen annesinin yanından alınıp Hristiyan bir aileye verilen ve yaşını doldurduktan sonra kendi başına yaşamını sürdüren Elif Yaman, 3 yıllık ayrılığın ardından
Alman aileye verilen Türk kızı annesine kavuştu (1)
SAKARYA - Almanya'dan oturum süresi dolması nedeniyle sınır dışı edilen annesinin yanından alınıp Hristiyan bir aileye verilen ve yaşını doldurduktan sonra kendi başına yaşamını sürdüren Elif Yaman, Sakarya'da annesiyle
Annesine kavuşmak için Türkiye'ye geldi
İSTANBUL - Almanya'dan sınır dışı edilen annesinin yanından alınıp Hristiyan bir aileye verilen ve yaşını doldurduktan sonra kendi başına yaşamını sürdüren Elif Yaman, annesine kavuşmak için Türkiye’ye geldi.
Sınır dışı edilen annesine 7 yıl sonra kavuşacak
SAKARYA - Almanya'dan sınır dışı edilen annesinin yanından alınıp Hristiyan bir aileye verilen ve yaşını doldurduktan sonra kendi başına yaşamını sürdüren Elif Yaman, yıllardır görmediği annesine kavuşacak.
Beslediği yabani kurt hastanelik etti
Vahşi kurt burada 10 günlük müşahede süresini doldurduktan sonra Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bölge Müdürlüğü’ne gönderilecek. Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Aysu A.
Sürücülere karakol, asayiş ve fahri müfettişler de ceza yazıyor
Suçu tespit eden fahri müfettişler ellerindeki tutanakları doldurduktan sonra trafik ekibi veya Trafik Şube Müdürlüklerine teslim ediyor. 'Fahri Trafik Müfettişi' olmanın şartları ise şunlar: "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak; en az kırk yaşında olmak; en az yüksekokul mezunu olmak; en az on yıllık sürücü
Görücü usulü tanışan çift, saat 12.12.'de evlendi
Kotayı doldurduktan sonra 20.12’ye randevu verdik. Yan yana geldiği zaman 2012-2012 oluyor. Kabul eden çiftler de oldu, biz de yorulmamış olduk.
Jandarmadan sahte içki operasyonu
Zanlıların boş içki şişelerini ve kapaklarını toplayıp sahte içkiyi bunlara doldurduktan sonra pazarladıkları tespit edildi. Karakolda ifadeleri alınan zanlılar adli makamlara sevk edildi.
Döviz bürosu hırsızlığı güvenlik kamerasında
Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan maskeli soygunda, binanın duvarına tırmanan soyguncuların paraları poşete doldurduktan sonra tekrar tırmandıkları yerden atlayarak uzaklaşıyor. Beyoğlu Bereketzade Mahallesi Midilli Sokak üzerindeki Göldağı Döviz Bürosu, 10 Ağustos günü yan taraftaki iş yeri duvarını delip içeri giren kişilerce soyuldu
YURTKUR, Malatya'da 370 üniversite öğrencisine burs verecek
Müracaat şartlarını taşıyan öğrencilerimizin üniversitemiz web sitesinde bulunan bilgi formunu doldurduktan sonra bu formdan bir çıktı alarak bölüm başkanlıklarına veya dekanlıkların ya da yüksekokul müdürlüklerinin belirlediği bürolara teslim etmeleri gerekmektedir.
Uçan araba New York semalarında
Yetkililer elektrikli arabanın bataryasının tam olarak doldurduktan sonra yaklaşık 160 km yol alabileceği bilgisini verdi. Otomobil teknolojisinin en son ulaştığı araçların sergilendiği fuar Nisan 15’ine kadar araba severlerin ziyaretine açık kalacak.
Uzay biletini alan ilk Türk Ahu Aysal oldu
100 kişiyi doldurduktan sonra bunların arasında kura çekilerek uzaya ilk çıkacak ismin belirleneceğini belirten Mol, uçuşların 2104 yılında yapılacağını söyledi. Tanıtım ve konuşmaların ardından Türkiye’den ilk uzay talihlisinin anonsu yapıldı.
Darbe mağduru: Balyoz sanıkları bize işkence yaptı, 12 Eylül’den yargılansınlar
Burhan Karal, Elazığ Hapishanesi’ndeki 1 yıllık görev süresini doldurduktan sonra cuntanın başlattığı bu cadı avından haberdar değildi. Karal, doğuda görev yaptığından dolayı Sakıncalı Subay’ların tutuklandığından haberi yoktu.
Öğrenciler, başlattıkları kampanya ile kan verdi
Kan vermek için sıraya giren yaşı tutan öğrenciler, kan bağışı onay belgelerini doldurduktan sonra kan değerlerini ölçtürdükten sonra kan verdi. Aç olan bazı öğrenciler ise görevliler tarafından karınlarını doyurmaları için kantine gönderildi.
Bakan Dinçer: Meydan okuyorum
Ama Milli Eğitim Bakanlığı'nın uygulaması, 6 yaşı eylül ayında doldurduktan sonra 7 yaşından gün almaya başladığında şeklinde. Yani, hukuki olarak 5 yaşını doldurup 6 yaşından gün alan çocukların eğitime başlayabileceğine dair hukuki bir düzenleme varken, idari olarak 6 yaşını doldurup
Karmaskeli mazot hırsızı tutuklandı
Kar maskeli şahıs, bekçiye bıçak çekmesi ardından, iş yerindeki traktörün yakıt deposundan hortum yardımı ile yakıtı bidona doldurduktan sonra kaçtı. Adana İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan araştırma neticesinde; mazot hırsızlığı yapan şahsın İ.
Oktay Vural: AK Parti 300 bin kişinin emekli ikramiyesine göz koydu
Cumhurbaşkanının görevde 5 yılı doldurduktan sonra sıkıntıyı aşmak için istifa etmesinin önerildiğinin hatırlatılması üzerine Vural, ''Niye istifa etsin. Süresi dolan cumhurbaşkanı istifa mı etmeli- Kişilerle uğraşmak yerine yapılacak nettir; Sayın Gül'ün bir 5 yıl daha seçilme hakkını neden alıyorlar- Doğru değildir.
Keçi peynirinden döner yapıldı
Saanen cinsi keçilerden elde edilen saf sütle yapılan peynirin, gerekli bekleme süresini doldurduktan sonra tüketici ile buluştuğunu kaydeden Oğuz, "Daha önce defalarca denenmesine rağmen peynir döneri istenilen standardı yakalayamadı ve ateş karşısında eridi.
Hırsızı kıyafeti ele verdi
Yüzünü kadın çorabıyla gizleyen zanlı, marketten çaldığı 800 paket sigara, 1 ısıtıcı ve yiyecekleri bir çuvala doldurduktan sonra kaçtı. Sabah iş yerine gelen market görevlilerinin hırsızlık olayını fark etmesi üzerine polis, marketin güvenlik kamera kayıtlarını inceledi.
Depremzedelere kan bağışlayan İran Başkonsolosu: Deprem İran'da kalpleri salladı
Kampanyaya katılan diğer İranlı vatandaşlar, Kızılay yetkililerinin kendilerine verdiği formları doldurduktan sonra kan verdi.Kan verenlere meyve suyu ve tatlı ikram edildi.
Siirt’te bayram kartı nostaljisi
Bir çok vatandaş bizden aldığı kartı doldurduktan sonra, bu nostaljiyi bir kez daha yaşama imkanı bulduğu içinde bize teşekkür ediyor.Eski hatıraları heyecanlarını hatırlıyorlar.
ÖSYM, sınav hizmetleri uzmanı alacak
tr internet adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı olarak istenilen diğer belgelerle birlikte 07.09.2011 tarihi mesai saati bitimine kadar, ÖSYM Başkanlığı’na şahsen veya posta ile teslim etmeleri gerekiyor.
Suriye’den kaçan aile çocuklarının ismini 'Emine Erdoğan' koydu
Chaher Ahmad, eşi ve çocuğuyla Alanya’da uzun süre kalma izni alıp 5 yıllık süreyi doldurduktan sonra Türk vatandaşlığını almak istediklerini belirtti. Chaher Ahmad, "Emine Erdoğan’ı annem kadar severim.
Somali'de kurulacak sahra hastanesi için hekim görevlendirilecek
Başvuruda bulunacak personelin, formu doldurduktan sonra acilafet112@saglik.gov.tr adresine göndermesi gerekiyor.
PTT'ye giren silahlı soyguncular, 4 bin lirayla kayıplara karıştı
Bu sırada işlem yapan görevliyi silahla korkutan zanlı, kasada bulunan paraları da bir torbaya doldurduktan sonra hazır bekleyen araca bindi. İstediklerini alan zanlılar, geldikleri araçla birlikte olay yerinden hızla uzaklaştı.
Cezaları biten suçlular yeniden topluma kazandırılıyor
Bankaların belirli kraterleri yerine getirecek mahkumlara, cezalarını doldurduktan sonraki hayatlarında iş kurabilmeleri için kredi vermesi üzerinde de duran kurul üyelerini, Adana Ziraat Bankası Merkez Şube Müdürlüğü yetkilisi bilgilendirdi.
Erzincan Belediyesi çalışanları kan bağışında bulundu
Bağışta bulunmak isteyen belediye personeli, nüfus cüzdanları ile birlikte formu doldurduktan sonra doktor nezaretinde kan verdi. Kızılay Kan Merkezi doktorlarından Dr.
İngiltere’yi ABD’de Türk girişimci temsil edecek
Başvuru formlarını doldurduktan 3 hafta sonra ise katılacağım kesin olarak onaylandı.” dedi.“Çok Bölgeli Proje (MRP)” kapsamında düzenlenen programa 25 ülkeden küçük ve orta ölçekli ticaret yapan başarılı girişimciler davet ediliyor.
Birinci Hemşirelik Sempozyumu Erzurum'da başladı
Maalesef yetiştirdiğimiz hemşire ve doktorlar çalışma sürelerini doldurduktan sonra ilimizden ayrılmakta. Ama sağlık ordusuna kaliteli, nitelikli elemanlar yetiştirmenin de ayrı bir heyecanını yaşıyoruz.
Bosh yeni çamaşır makinesini Gaziantep’te tanıtacak
çekmecesinin içindeki sıvı deterjan ve yumuşatıcı için ayrılmış olan özel bölümlere yarım litre yumuşatıcı ve 1,3 litre de ultra konsantre sıvı deterjanı doldurduktan sonra 40 yıkama yapıyor. Akıllı otomatik dozaj sistemi sayesinde Bosch Ecologixx 8 I-DOS, yıllık ortalama 7 bin 62 litre su ve 11 litre deterjan tasarrufu sağlayacak.
Seçimlerde oy kullanmak için adres beyanında son gün 31 Mart
Bu formu doldurduktan imza atıyorlar. Biz vatandaşlarımıza işlemiş olduğumuz bilgilerin bir fotokopisini de vatandaşımıza veriyoruz. Oy kullanırken vatandaşımız bir sorun olur ise gümrükte adrese beyan formunu yetkililere gösterirler ise bir sorun olmaz.
Nike Halı Saha Ligi 3. sezonu 12 Mart'ta
com'' adresine girerek ön kayıt formunu eksiksiz doldurduktan sonra en yakın Nike kayıt noktasına gidip, 80 TL takım katılım bedeli ödeyerek başvurularını tamamlayacaklar. Nike Halı Saha Ligi'ne katılacak tüm oyuncular, Futbol Federasyonu tarafından verilecek Herkes İçin Futbol (HİF) Lisansı'na sahip olacaklar ve kayıtlar sırasında HİF lisansı
KCK davası hakimlerine ‘ücretsiz Kürtçe dersi’
mahkeme heyeti Kürt Dili ve Edebiyatı kursu başvuru formunu eksiksiz doldurulması gerektiğini belirten Tanbay açıklamasının devamında şöyle dedi: “Formu doldurduktan sonra size ayrı bir onay maili gelecek.
Kuyumcuyu öldürdü ama altınları çalamadan yakalandı
Dükkandaki altınları çantasına doldurduktan sonra, direnen iş yeri sahibi Kenan Kaya’ya tabancayla 3 el ateş eden şahıs kaçmaya başladı.Çevredeki esnafın toplandığını gören şahıs, paniğe kapılarak çaldığı altınları da bıraktı.
Çocuklarınızın obez olmaması için meyve, süt ve yoğurt tüketimini artırın
İlk aylarda ya da bir yaşını doldurduktan sonra da kilo artışı fazlalaşabilir. Tamamen ailenin çocuğu yönlendirmesi ve beslenme alışkanlıklarını iyi bir biçimde vermesiyle ilgilidir.” dedi.Ailelerin, çocukları için beslenme çantası hazırlarken titiz davranmalarını tavsiye eden Deniz, “Çocukların beslenme çantalarında vitamin, mineral ve protein açısından
Üçge firması çalışanlarından Kızılay'a kan bağışı
Kan bağışçısı olmanın kendilerine huzur verdiğini, bunun kutsal bir görev olduğunu ifade eden çalışanlar, Kızılay'ın bağışçı bilgi formunu doldurduktan sonra doktor kontrolünden geçti. Uzman hemşirelerin hijyenik şartlarda kan almasının ardından bir süre istirahat eden çalışanlar, daha sonra mesailerine devam etti.
Görevden alınan Balıkesir Müftüsü'ne CHP İl Başkanı'ndan ilginç soru: Hangi kuşu ürküttün hocam?
Herkes belli bir süreyi doldurduktan sonra, ama kendi isteğiyle ama birilerinin isteğiyle emekli olur. Önemli olan, insanların kendi isteğiyle emekli olmasıdır.
Mehmet Perinçek de Harp Akademileri'nde ders vermiş
Öğrenciler sınava girdiklerinde isimlerinin bulunduğu bölümü doldurduktan sonra katlar ve kapatırlar. Hangi sınav kağıdının kime ait olduğunu bilmenize imkan yoktur. Dolayısıyla da benim, bu öğrencilerin yüksek not almasını sağlama şansım yoktur.
Öğretmen adayları KPSS'de yeniden ter döktü
Salonlara alınan öğrenciler formları doldurduktan sonra sınava başladı. Sınav saat 12.00'de sona erdi. Bazı adaylar iptal edilen sınavda aldıkları puanların iyi olduğunu ancak yeniden sınava girmek zorunda kaldıkları için üzüldüklerini dile getirdi.