doldurmalı

CHP’de bayramlaşma trafiği
Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 29 Ekim’de meydanları doldurmalı, başta andımız olmak üzere hep bir ağızdan bunu söylemeli.” şeklinde konuştu. DSP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul, Gürel’i, “Sokağa dökmek dememek lazım.
E-Fatura’ya geçişte son başvuru tarihi 1 Eylül
tr portalında yer alan e-fatura başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmalı. Ardından sahip oldukları e-imza veya mobil imza ile bu formu onaylamaları yeterli olacaktır. Ayrıca, başvuru sonrası GİB’in e-fatura sistemini kullanmaya başlayacak şahıs şirketleri e-imzayla, diğer firmalar ise mali mühür ile faturalarını gönderebilecekler.
Küçükler Büyükşehir Belediyesi Curling takımının maçını izledi
Tüm gençlerimiz bu salonları doldurmalı ve kış sporları yapmalı. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun tüm alanlarına ilgi gösteriyoruz. Kış sporlarında ise ülkemizin hiçbir şehrinde olmayan kapalı ve açık tesislere sahibiz.
Özerten: U20 Dünya Kupası’nı başka ülkeye kaptırmayacağız
2020 olimpiyatlarını izlemek isteyenler, bu turnuvada tribünleri doldurmalı.” (CİHAN)
"PKK'nın bölgesel denklemden çıkmasını istemeyenler çözüm sürecine karşı"
Ve bu konuda diğer örgütlerin lobi çalışmalarına fırsat vermeden bu boşluğu doldurmalı."TÜRKİYE'NİN DEMOKRATİKLEŞMESİ AÇISINDAN SORUNUN ÇÖZÜMÜ ÖNEMLİÇözüm süreci ile ilgili olarak ana hedefin terörün son bulması, akan kanın durması olduğunu açıklayan Akdoğan, bunun bir de demokratikleşme ayağı olduğunu söyledi.
Engelli memur adayları, tercih başvurularını 8 Mart'a kadar yapabilecek
ANKARA - Engellilerin devlet memurluğuna alınma şartlarının yer aldığı '2013-ÖMSS/Kura ile Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzu' ÖSYM'nin 'http://www.osym.gov.tr' internet adresinde yayınlandı.
'Her vücut alışık olduğu coğrafyanın ürünleri ile beslenmeli'
Müslümanın midesinin en fazla üçte ikisini doldurması gerektiğini vurgulayan Özer, “Mümin midesinin üçte birini su ile kalan üçte ikisinin de yarısını yemekle doldurmalı. Kalanı da boş bırakmalı. Böylelikle sağlıklı ve sorunsuz bir beslenme sağlanıyor.
SGK Nevşehir İl Müdürü Göveren, emeklilik başvurusu yapacakları uyardı
Yurt dışı borçlanması yapanlar ise mutlaka 3201-Beyan Taahhüt Belgesini eksiksiz doldurmalı ve Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’ne eklemelidir. Limited şirket ortaklığı bulunan ya da vergi faaliyeti devam edenler veya A.
Kocaeli’nde namludan doldurmalı 12 adet tüfek ele geçirildi
KOCAELİ - Kocaeli’nde yapılan operasyon sonucu, namludan doldurmalı 12 adet tüfek ve üzerinde Arapça yazı olduğu değerlendirilen balta ele geçirildi. Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İzmit ilçesinde, tarihi eser kaçakçılığı suçunu işleği tespit edilen bir şahsa yönelik operasyon
Isparta’da işlenmiş taşlar ve mutfak eşyası sektörleri gelecek vaat ediyor
elbise temizleme takım çantaları, sebzeler-taze, soğutulmuş ve işlenmemiş kurşun olarak tespit edilen rekabet gücü yüksek sektörler, Burdur’da ise ağızdan doldurmalı silahlar, hayvan öldürmeye mahsus silahlar, çimento tabii taşlar, işlenmiş taşlar, hasat, harman, balya, çimen biçme makineleri toprağı hazırlamaya, işlemeye, ekmeye
STK'lardan Trabzonspor'a destek çağrısı
Hep birlikte, Trabzonspor'umuzun şanlı tarihine yeni bir taç eklemek için, stadı doldurmalı, dışarıda kalbi Trabzonspor için atanlar manevi desteklerini eksik etmemelidir. Vakit, hep birlikte takımın 11 kişi olmadığını, Trabzon'un, Trabzonsporluların her alanda takımına sahip çıktığını gösterme vaktidir.
ASDER, YAŞ dışındaki TSK mağdurları için çalışma başlatıyor (özel)
mağdur olduklarını düşünenler, taşın altına ellerini sokmalı, ekli formda kendilerine uygun olanları noksansız ve kendilerindeki bütün bilgileri katarak doldurmalı. Birlikten güç doğar. Mağduriyetlerin kaldırılması için herkesin yapabileceği bir katkı mutlaka vardır.
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Kayıhan: Artık bu şehir bu takıma inanmalı ve tribünleri doldurmalı
Artık bu şehir bu takıma inanmalı ve tribünleri doldurmalı. Maçlara gelen taraftara teşekkür ediyorum. Takıma çok iyi itici güç oluyorlar. Ancak Çaykur Rizespor'un geçmişteki taraftar gücünü biliyoruz.
Okul müdürleri, lider olarak öğretmen ve öğrencilere ufuk göstermeli
Projelerin altını doldurmalı. Projeler çağla, dünyayla yarışacak düzeyde olmalı. Bunun önünde lider olarak okul müdürleri ufuk açıcı olacak. Türkiye kabuk değiştiriyor ve bize de çok büyük iş düşüyor.
'TÜSİAD En İyi Genç Hukukçu Ödülü' için başvuru süreci başladı
*Mevcut tartışmalara yeni boyutlar kazandırmalı veya yeni tartışmalar doğurmalı *Çözüm yolunda önemli hukuki boşlukları doldurmalı *Başka çalışmalara ilham verir olmalı Başvuranların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, lisans veya lisansüstü seviyede hukuk eğitimi almış olması, 40 yaşından gün almamış (31 Mart 1972 tarihinden
25 yıllık CHP'li Sarıtoprak: İlk sivil anayasaya evet diyeceğim
Bu adıma herkes destek verip, içini doldurmalı. Sınırda yaşanan şov gösterileri gibi olaylar bu sürece zarar verir. Silahla, kavgayla çözümlerin olmayacağını artık herkes bilmeli.
A Milli Bayan Basketbol Takımı Selçuklu'da
sahipliği yaparak, spora ve kentin tanıtımına önemli bir destek verdiğine dikkat çeken Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Yıldız, "Konyalılar bu salonu doldurmalı ve millilerimize destek vermeli." şeklinde konuştu.
BDP Milletvekili Uras'tan PKK'ya silah bırakma çağrısı: Özgürlük şarkısı, şiddetin çalgısı silahla çalınmaz
" diyen Uras, "Hükümet açılımların içini doldurmalı, mağdurların taleplerini dikkate almalı ve somut adımlar atmalıdır. Tutuklanan BDP'liler serbest bırakılmalıdır.
Hatsan, İzmir'den 85 ülkeye tüfek ihracatı yapıyor
Firma, 1976 yılında Türkiye'de ilk havalı tüfeği, 2008'de tüp doldurmalı havalı tüfeği (PCP) ve pompalı av tüfeğini de ikinci üreten konumunda. İlk ihracatlarını 15 yıl önce Yunanistan'a yaparak dünyaya açıldıklarını ifade eden Hatsan Silah Makine Kalıp Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı
"Türkiye-Suriye ilişkilerinin daha iyi noktalara gelmesinde işadamlarına büyük görevler düşüyor"
Ama bu iradenin içini değerli iş adamlarımız doldurmalı.'' ifadesini kullandı. Aksoy, yolcu yetersizliği nedeniyle kaldırılan Mersin-Lazkiye feribot seferleriyle, Mersin-Halep arasındaki tren seferlerinin vizelerin karşılıklı olarak kaldırılmasıyla yeniden hayata